Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

11 minut temu

dieta organizacja

26 minut temu

przestrzeganie diety

43 minut temu

zalety diety pudełkowej

58 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

21 gru 2012 - 19:44:32

świetny pomysł!:)

Prezent na święta ZBIORCZY

21 gru 2012 - 19:48:36

Super pomysł:) Świąteczne:D Na pewno się ucieszą;)

Prezent na święta ZBIORCZY

22 sty 2013 - 19:44:33

nie na 66% , tylko na złotych wypzrdażach :):)

przyszedł orginalny :)

Prezent na święta ZBIORCZY

24 wrz 2013 - 15:19:56

Nie, nie wierze;D juzzzz?;D

Prezent na święta ZBIORCZY

17 paź 2013 - 12:22:15

zadowolona jestem z firmy Henderson maz nosi i nic z tym się nie dzieje po praniu!!!!

Prezent na święta ZBIORCZY

23 paź 2013 - 16:41:48

Ja już wiem jak załatwię kwestię prezentu dla chrześnicy :) ostatnio ciągle mi opowiadała o swojej upatrzonej lalce Monster High :) Poproszę jej mamę, żeby odwiedziły razem listdomikolaja.pl i żeby Ola wysłała taki "list do Mikołaja" z wybraną lalką i kłopot z głowy, a mi może przy okazji uda się coś wygrać w loterii:)

Prezent na święta ZBIORCZY

13 lis 2013 - 09:21:56

A Mój Mąż dostanie dysk zewnętrzny :D Bo ściąga dużo filmów mamy dużo zdjęć i gdzieś to trzeba przechować :) Mama dostanie od Nas Maszynke tą wielofunkcyjną z zelmera bo już od dawna mówi że musi sobie kupić druga Mama z racji ze jest za granicą i niestety nie zdoła wrocic na swieta zazyczyla sobie na swieta album z naszymi zdjeciami ze slubu ktory wzielismy w tym roku :) Tata dostanie kurtkę taką pomarańczową z pasami żeby go było widać bo jezdzi koparką i czasami w zimie wraca w nocy i fajnie zeby go bylo widac gdzies tam na ulicy :) Brat z żoną dostaną noże kuchenne bo ostatnio slyszalam ze musza zakupic po świetach a w tym roku sie przeprowadzili :) Bratanek dostanie czekoladki itd.. plus koparka mała to po Dziadziu wpadl w fach :D Mysle ze prezenty sa praktyczne ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 lis 2013 - 20:57:10

W tym roku mam do obdarowania:
- Mama - podgrzewacz na herbate - narazie poszukuje idealnego
- Tata - światła LED do samochodu
- Partner - zastanawiam się nad narzędziami...
- Mój brat
- Bratowa
- Córka mojego brata - 5 lat - Budzik
- Syn mojego brata - 2 lata - ciuszek lub zabawka
- Babcia - książka do czytania
- Rodzice partnera
- Babcia partnera
- Siostra partnera z mężem
- Siostrzenica partnera - ciuszek lub zabawka

Lista jest długa, dla niektórych mam już pomysł. Ale brak ciągle pomysłu dla części. Może pomożecie, lub podpowiecie ??
Myślę, aby obdarować mojego brata i bratową jednym wspólnym prezentem- tylko jakim ?
Rodzicom partera oraz jego babci co roku dawałam taki kosz obfitości...W tym roku się zastanawiam, czy iść w to samo, czy coś innego i dla każdego po jakimś drobiazgu... Ogólnie nie jesteśmy rodziną, ale dobrze się dogadujemy.
W te święta będzie w Polsce siostra bojego partnera z mężem. Dla nich to już zupełnie nie wiem co zorganizować...On koneser dobrego wina, profesjonalny fotograf, znawca historii - wersja exclusive...Ona energiczna, kochająca ciuchy i dodatki projektantów, uwielbiająca biżuterię - też wersja exclusive....

Co proponujecie ? Jakieś podpowiedzi ?
Ogólnie nie chce wydać dużo kasy na prezenty- lubię obdarowywać, najlepiej jak to będzie coś niezobowiązującego, ale żeby ktoś się cieszył.. Kocham święta i stąd lubię wszystkich obdarowywać

Prezent na święta ZBIORCZY

05 gru 2013 - 19:41:52

ja już mam jedną torbę prezentów, teraz w drugą ładuje, mam obsesje na punkcie prezentów, nie lubię dostawać, ale kocham robić..

mam jedną skarbonkę, do której zbieram kasę otworzę ją jakoś ok 20go ;) plus wszystko co sprzedaje na szafie przeznaczam na prezenty :D
mamie muszę kupić gpsa, olej z czarnuszki chce i olej podwigowy :D
kosmetyków też trochę jej nakupowałam, dla faceta m.in. zieloną kawę mieloną, zapach do auta, olej w sprayu :D antyramę z naszymi fotkami, krem na blizny muszę znaleźć jakiś dobry (zna ktoś?) dla taty kapcie wysokie ciepłe i krzesło no i zestaw kosmetyków już mam :D

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

05 gru 2013 - 19:43:58

My sobie mówimy co chcemy i to dostajemy :)

Prezent na święta ZBIORCZY

19 gru 2013 - 23:51:00

Hej :)
Wszystkie prezenty świąteczne mam. Ale zaistniała dzisiaj trochę głupia sytuacja bo mój brat niechcący wygadał tacie, że dostanie ode mnie elektryczne młynki do pieprzu i soli (bardzo to chciał sobie kupić), oczywiscie ucieszył sie ze to dostanie, ale z racji tego ze nie ma niespodzianki chce mu coś dokupic do tego. Jak myślicie co to mogło by być. Od mamy dostanie koszulę i sweter, więc z takich ciuchów raczej nie (chyba ze koszulka). On bardzo lubi gotować i komputery.
Co wy kupujecie swoim tatusiom? Moze mnie to zainspiruje ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

20 gru 2013 - 00:00:20

MY MAMY 7 LATENI STAŻ MAŁŻEŃSKI;P
i w tym roku mążdostanie zestaw gilette i może mały bonus ;p

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na święta ZBIORCZY

16 lis 2014 - 19:50:56

ja rok temu kupilam chlopakowi (22l wtedy) portfel i gre (gra wstępna) był bardzo zadowolony wiem tez ze chl lubia dostawac
gry komputerowe
nawigacje
telefony komorkowe
sluchawki
zegarki

na urodziny moj chl sam wybrac sobie prezent byla to bluza i perfum hugo bossa xy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-16 19:52 przez kaja-majka.

Prezent na święta ZBIORCZY

21 lis 2014 - 13:13:46

mój w tym roku dostanie portfel skorzany,bo jego juz pare lat ma. Na allegro są portefele always wild bardzo fajne w tym stylu wlasnie bede kupowala ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupić prezenty ?