Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:22:45

czapa i szalik tez praktyczne

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:24:06

Tak , tak . Dlatego chce do tego dorzucić coś innego ;) A czapka i szalik będą tylko takim dodatkiem.

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:27:26

-- co za duzo to nie zdrowo :P monopol odpada mowie Ci to odrazu ... a moze jakis telefon?

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:31:43

W tych sprawach jest za wybredny ;P Musiałby mi sam powiedzieć jaki model konkretnie chce a to trwałoby i trwało... . a ja chcę coś dzisiaj zamówić;p
Myślałam również o piżamie z fajnym motywem ale niestety takiej nie znalazłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 17:32 przez mycha_18196.

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 21:01:48

Mój facet uwielbia grzebać w komputerach i kupiłam mu zestaw narzędzi do rozkręcania komputerów (do tej pory używał noża i innych cudów) :) Niestety już o nim wie i nie pozwolił mi czekać z wręczeniem go do Świąt, bo bardzo mu się przydały :) Jest zadowolony


Grunt to wybrać dla faceta prezent PRAKTYCZNY, zauważyłam, że takie preferują.
Choć najlepiej podpytać go dyskretnie, albo słuchać uważnie kiedy mówi, że czegoś nie ma (robić rozeznanie już na długo przed Świętami).

Monopol to moim osobistym zdaniem pomysł średnio trafiony, ponieważ to nie jest prezent tylko dla niego. Nie będzie mógł grać sam przecież.
Mężczyźni chyba wolą bardziej osobiste prezenty - tak mi się wydaje


O i jeszcze z tego co słyszę faceci wariują na punkcie sterowanych helikopterów :D Mój marzy o nim od dawna, muszę coś pomyśleć w końcu.
Albo modele ulubionych motocykli, czy samochodów.
Dobre słuchawki jeśli lubi słuchać muzyki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 21:09 przez lobuzinska.

zweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

18 gru 2012 - 16:49:17

Ja jestem fanka samorobnych prezentow (niejako z wyboru, bo w tym roku wyjatkowo krucho z pieniedzmi), wiec zarowno moj chlopak jak i najblizsi dostaja wlasnorecznie robione gadzety. chlopakowi zrobilam z karmelowej skorki etui na komorke ktore przyozdobilam wasami wycietymi z filcu, a reszcie male wisiorki-kurki :) dla kazdego wyjatkowa, bo kazdy jest inny.

Prezent na święta ZBIORCZY

18 gru 2012 - 16:52:42

Ja mojemu kupiłam szare dresy bawełniane nike bo bardzo chciał i nie mógł się doczekać przez co dostał już w sobotę bo mnie zmusił ;p A ucieszył się jak dziecko gdy założył :D

Prezent na święta ZBIORCZY

18 gru 2012 - 17:00:20

ja się mojego pytam czego potrzeuje- albo sama to widzę, bo bądź co bądź jestem jego żoną i staram się aby taki prezent był właśnie praktyczny

w zeszłe Święta zaszalałam i było to cb radio- dużo jeździ w delegacje więc się przydało

a w te Święta - nowa koszula- bo mu akurat tego potrzeba

u nas nie ma reguły:)

a innym facetom jak teściowi- kupiliśmy młotowiertarkę- on uwielbia takie rzeczy

bratu- spodnie dresowe z kieszeniami na zamki- bo bardzo takie chciał

synkowi, kóry narazie siedzi dzielni w brzuchu - całą masę rzeczy potrzebnych jak już przyjdzie na świat:)

Prezent na święta ZBIORCZY

18 gru 2012 - 22:06:19

Zapraszam na www.twojaszkatulka.wix.com/bizuteria Super pomysł na prezent !!!

Prezent na święta ZBIORCZY

19 gru 2012 - 18:27:08

Może poradzicie mi coś dziewczyny :D
Kopiłam juz chłopakowi "główny prezent" czyli maszynkę elektryczna. wiem ze on ma dla mnie kilka prezentów wiec tez chciała bym mu coś dokupić do tej maszynki ale brak mi pomysłu, chciała bym coś tak do 50zl ale nie wiem co :( będę wdzięczna za porady ;)/b]
nikt? ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-19 20:18 przez mimi61.

Prezent na święta ZBIORCZY

21 gru 2012 - 19:29:18

Witam :) Za niedługo święta, a więc i prezenty. Zastanawiałam się co kupić rodzicom mojego chłopaka, jesteśmy ze sobą rok ale bardzo ich lubię i chciałabym im coś podarować. Co myślicie na temat tych bombek ? Oczywiście wykonałabym je własnoręcznie, i do tego jakieś winko?



zdj. znalezione w internecie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-21 19:30 przez juulus93.

Prezent na święta ZBIORCZY

21 gru 2012 - 19:32:59

jak umiesz takie bombki to rób bo sa fajne ale nie wiem czy bombki to dobry pomysl na prezent :P

ja rodzica mojego kupuje kosmetyki :)

Prezent na święta ZBIORCZY

21 gru 2012 - 19:36:28

no jesli wykonasz je wlasnorecznie to mi by sie podobal chyba taki prezent :)

Prezent na święta ZBIORCZY

21 gru 2012 - 19:38:44

jak zrobisz taką bomkę to zdjęcie wrzuuć :P

Prezent na święta ZBIORCZY

21 gru 2012 - 19:39:21

Ja zawsze daje wino.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koszt studniówki