Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 57 58 -->

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:01:17

jeśli go to będzie cieszyć, to jak najbardziej. Ja mam podobny problem do Twojego, nie wiem co kupić. Tzn pomysłów kilka mam, ale mój facet jest tak wybredny, że usłyszę: kochanie, jesli możesz oddaj to do sklepu

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:02:19

gdybym była facetem to chciałąbym taki porządny kubek termiczny, który nie będzie przeciekał. właściwie, to jako kobieta też bym taki chciała.

można też wykupić facetowi przejażdżkę fajnym samochodem, np. porche

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:02:26

Chłopak 20lat i monopol pod choinkę ? No nie wiem :P

Może ma jakieś zainteresowania, hobby... i pod to mu coś kup.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 17:03 przez LadyMillion22.

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:05:56

ja swojemu kupuje maszynke do golenia elektryczna bo maarzy mu sie taka:) ale on nie ma juz 20 lat:)

zweryfikowana
Posty: 353
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:06:56

Ja swojemu kupuje miniaturowa choinke:D

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:07:53

A moze zrobic cos samodzielnie?
Ja zauwazylam, ze moj trzyma kartki i inne bzdety tak luzem w szafce, i zrobilam mu pudelko na skarby. Pudelko mozesz kupic gotowe, wystarczy pomalowac, wykleic filcem i gotowe.
To co zrobione samodzielnie zawsze bardziej cieszy:)

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:08:02

Ja kupiłam gre "tajemnica". Postanowiliśmy nie robić sobie prezentów, więc tylko taki drobiazg. Mam nadzieję, że wyjdzie nam na dobre. :)

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:10:02

Cytat
LadyMillion22
Chłopak 20lat i monopol pod choinkę ? No nie wiem :P

Może ma jakieś zainteresowania, hobby... i pod to mu coś kup.

mam więcej niż 20, co prawda nie chłopak, ale z monopolu ucieszyłabym się jak głupia :p

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:13:31

Ręcznie robione prezenty są świetne, ale spróbuj tez spojrzeć na to czego aktualnie potrzebuje na codzień. Uwielbiam przydatne prezenty a nie takie ktore uzyje raz czy dwa...

Ja swojemu w tym roku kupiłam nerkę Nike, czapkę tez tej firmy zeby nie bylo mu zimno na nartach i ochraniacze na dlonie na silownie ! ; )
Wszystko to na pewno bedzie uzytkowal przez kolejnych pare lat wiec wiem ze pieniadze nie beda zmarnowane ; )

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:14:22

Coś co się przyda i będzie z tego zadowolony i przedewszystkim będzie tego używał. Miśki czy jakieś ozdoby z oznaką miłości może i sprawią przyjemność ale i tak będą stały w kącie i żadnego z nich użytku nie będzie :D Z własnego doświadczenia wiem,że do tej pory chłopak cieszył się z prezentów typu: kolekcja aut ale takich dizzzajnerskich nie dla dzieci - jest motomaniakiem (o ile kolekcjonuje coś twój chłopak to wypali:P), karnet na siłownie/basen, wszelakie męskie kosmetyki, golarka, skórzany portfel z jego inicjałami :)

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:14:54

Ile Go znasz? Bo jeśli sporo - to powinnaś wiedzieć co kupić :)
A jeśli mało - to ciężko trafić w gust. Bo jeden będzie się cieszyć ze swetra, a drugi z kubka. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 17:16 przez wzbudzamzaufanie.

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:15:29

Ja swojemu zrobiłam włąsnoręcznie album na zdjęcia, co prawda był mega czasochłonny i dośc kosztowny bo to tylko tak się wydaje ale materiały których używałam do tanich nie należały:) i fajną grę erotyczną tylko dla dwojga :D

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:15:48

Interesuje sie strasznie motoryzacja ale wlasnie wolalabym cos takiego innego a nie typowo pod jego hobby, nie chce mu kupowac zestawu srubokrecikow itp bo to moze sobie sam kupic bo na pewno lepiej wie co i jak niż ja. A myślę , że z takiej gry skorzystamy oboje w nudne popołudnie np:) Plus do tego czapkę z fajnym motywem i szalik Np ;)

Jesli chodzi o samodzielne wykonanie to wole nie ryzykować bo takich uzdolnień nie posiadam haha;p
Znamy się jakoś 2 lata. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 17:17 przez mycha_18196.

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:17:41

moze szalik czape i rekawiczki?

Prezent na święta ZBIORCZY

16 gru 2012 - 17:19:49

Na pewno kupię mu czape i szalik , rękawiczki ma :)

Znamy się dość długo, na urodziny w listopadzie dostał portfel czyli coś praktycznego, teraz dla odmiany chciałabym coś takiego z humorem dlatego myślę o monopolu .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koszt studniówki