Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

11 minut temu

dieta organizacja

26 minut temu

przestrzeganie diety

43 minut temu

zalety diety pudełkowej

57 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:38:35

Ja nie robie jakiś wielkich prezentów na święta i spędzam je w dość małym gronie więc nie mam takich problemów :)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:41:10

Hej :) Może pomogę z tym 12 letnim :) Mam brata w tym samym wieku i w tym roku postawiłam na zestaw magika, myślę że bedzie z tego bardzo zadowolony bo troche go fascynuje magia :) a jak nie to może jakieś gry planszowe albo inne zestawy typu młody chemik czy zbuduj sam wulkan itp.

Pozdrawiam :)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:42:12

ja wykonuję biżuterię szydełkową, gdyby coś Cię zainteresowało na prezent, zajrzyj :)
jak nie bede miała czegoś w takim kolorze jak chcesz, to zrobię :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 12:43 przez GwiazdaN.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:44:15

Ja mam już prawie wszystko.
Problem mam tylko z facetami. Szczególnie z moim tatą, który nic nie potrzebuje i wszystko ma ;)Do tego ma urodziny 25.12, więc potrzebne są 2 prezenty. Jeden mam, ale 2 nie potrafimy wymyślić ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:46:31

ja mam wigilię w dużym gronie:)
nie chcę kupować niczego nadzwyczajnego tylko skromny upominek dla każdego

co do 12 letniego szwagra to jest zafascynowany sportem, różnymi dyscyplinami więc jemu coś z tej kategorii fajnie było by kupić

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:49:33

Kup mu najnowszą wersje FIFY. W tym wieku to już napewno pół dnia siedzi przy kompie ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:52:12

Ja osobiście nie obchodzę świąt oraz od strony moich rodziców też nie obchodzą świąt, prezentów nie lubię kupować na siłę bo trzeba, od strony mojego faceta obchodzą święta z choinką itd, i kupuje wtedy jakiś mały drobiazg w postaci kubka lub sweterka jeśli kogoś znam to wiem co lubi, jednak uważam że prezenty nie są takie ważne, i widzę też że coraz więcej ludzi rezygnuje z zakupu prezentów, bo przecież po co te prezenty.... ?
Dzieciom to rozumiem ale zeby dorosłym to nie :) .
Pozdrawiam.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:52:52

Cytat
Yucca
Kup mu najnowszą wersje FIFY. W tym wieku to już napewno pół dnia siedzi przy kompie ;)

chetnie bym mu to kuipiła ale obawiam sie ze tesciowa by mnie zabiła
wciąż narzeka, że młody tylko przed komputerem siedzi i nie ma czasu na naukę :d

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:18:28

Z racji iz zblizaja sie swieta, jakis czas temu juz zaczelam myslec o prezencie dla chlopaka.
Nooo i nie chce kupywac jakiegos kolejnego badziewu, dlatego tez wymyslilam ze kupie antyrame, taka duza, wywolam duzo zdjec naszych wspolnych i znajomych i zrobie kolaz. Wiem ze tego nie wyrzuci, tylko bedzie wisialo na scianie.

Myslicie ze to dobry pomysl ? Co wy szykujecie dla waszych facetów ?

zweryfikowana
Posty: 372
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:19:51

Spoko pomysł. Nie wiem jak facet ale ja tam bym sie cieszyła ; ) Ja nic nie szukam bo na szczęście nie mam faceta hehe.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:20:41

prezent fajny ale czy aby na pewno dla faceta?

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:23:22

Faceci raczej nie reagują aż tak entuzjastycznie jak my na prezenty typu zdjęcie.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:23:33

hej dziewczyny! :)
co kupujecie swojemu chłopakowi na święta?! ;d
nie mam pomysłu! pomóżcie! :)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:24:55

nie wiem :<

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sylwester dla dzieci