Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:38:35

Ja nie robie jakiś wielkich prezentów na święta i spędzam je w dość małym gronie więc nie mam takich problemów :)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:41:10

Hej :) Może pomogę z tym 12 letnim :) Mam brata w tym samym wieku i w tym roku postawiłam na zestaw magika, myślę że bedzie z tego bardzo zadowolony bo troche go fascynuje magia :) a jak nie to może jakieś gry planszowe albo inne zestawy typu młody chemik czy zbuduj sam wulkan itp.

Pozdrawiam :)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:42:12

ja wykonuję biżuterię szydełkową, gdyby coś Cię zainteresowało na prezent, zajrzyj :)
jak nie bede miała czegoś w takim kolorze jak chcesz, to zrobię :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 12:43 przez GwiazdaN.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:44:15

Ja mam już prawie wszystko.
Problem mam tylko z facetami. Szczególnie z moim tatą, który nic nie potrzebuje i wszystko ma ;)Do tego ma urodziny 25.12, więc potrzebne są 2 prezenty. Jeden mam, ale 2 nie potrafimy wymyślić ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:46:31

ja mam wigilię w dużym gronie:)
nie chcę kupować niczego nadzwyczajnego tylko skromny upominek dla każdego

co do 12 letniego szwagra to jest zafascynowany sportem, różnymi dyscyplinami więc jemu coś z tej kategorii fajnie było by kupić

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:49:33

Kup mu najnowszą wersje FIFY. W tym wieku to już napewno pół dnia siedzi przy kompie ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:52:12

Ja osobiście nie obchodzę świąt oraz od strony moich rodziców też nie obchodzą świąt, prezentów nie lubię kupować na siłę bo trzeba, od strony mojego faceta obchodzą święta z choinką itd, i kupuje wtedy jakiś mały drobiazg w postaci kubka lub sweterka jeśli kogoś znam to wiem co lubi, jednak uważam że prezenty nie są takie ważne, i widzę też że coraz więcej ludzi rezygnuje z zakupu prezentów, bo przecież po co te prezenty.... ?
Dzieciom to rozumiem ale zeby dorosłym to nie :) .
Pozdrawiam.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 12:52:52

Cytat
Yucca
Kup mu najnowszą wersje FIFY. W tym wieku to już napewno pół dnia siedzi przy kompie ;)

chetnie bym mu to kuipiła ale obawiam sie ze tesciowa by mnie zabiła
wciąż narzeka, że młody tylko przed komputerem siedzi i nie ma czasu na naukę :d

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:18:28

Z racji iz zblizaja sie swieta, jakis czas temu juz zaczelam myslec o prezencie dla chlopaka.
Nooo i nie chce kupywac jakiegos kolejnego badziewu, dlatego tez wymyslilam ze kupie antyrame, taka duza, wywolam duzo zdjec naszych wspolnych i znajomych i zrobie kolaz. Wiem ze tego nie wyrzuci, tylko bedzie wisialo na scianie.

Myslicie ze to dobry pomysl ? Co wy szykujecie dla waszych facetów ?

zweryfikowana
Posty: 372
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:19:51

Spoko pomysł. Nie wiem jak facet ale ja tam bym sie cieszyła ; ) Ja nic nie szukam bo na szczęście nie mam faceta hehe.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:20:41

prezent fajny ale czy aby na pewno dla faceta?

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:23:22

Faceci raczej nie reagują aż tak entuzjastycznie jak my na prezenty typu zdjęcie.

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:23:33

hej dziewczyny! :)
co kupujecie swojemu chłopakowi na święta?! ;d
nie mam pomysłu! pomóżcie! :)

Prezent na święta ZBIORCZY

17 gru 2012 - 14:24:55

nie wiem :<

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sylwester dla dzieci