Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

02 lis 2012 - 17:14:36

Myślę, że ten karnet na masaż to całkiem dobry pomysł. Zrelaksuje się facet i momentalnie lepszy humor będzie miał :P

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 10:15:56

Ja bym celowała w jakiś zabawny gadżet np. stąd, ostatnio mojemu kupiłam na dzień chłopaka i był więcej niż zadowolony :D Ale najpierw rzecz jasna są mikołajki i też coś trzeba sprezentować :) Co myślicie o takim pasku z otwieraczem na mikołajki? Hmmm tylko kto zasponsoruje grudzień w któym są 2 okazje na prezenty i jeszcze sylwester? Przydałby się jakiś filantrop milioner :P

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 10:19:26

Ja mojemu kupię dobre słuchawki :) Marudzi mi zawsze, że nie ma. Myślę ze mp3 już wyszły z użycia i lepszy jest chyba karnet na masaż :)

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 10:30:21

Kupuję książkę ulubionego autora, chyba, o ile nie wymyślę czegoś lepszego jeszcze :))

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 10:36:37

Czemu za wcześnie..
ja o prezentach myśle już od września! ;)

i w sumie nie tylko mysle ale i skupuje ;)
wole powoli, sukcesywnie kupowac po 1, 2 żeby potem nie zbankrutować w grudniu! ;) bo troche mam tych prezentów do kupienia

mój mąż w tym roku dostanie to co sobie zażyczył ;)
ścieżke dzwiękowąa, trylogie na blu-ray, oraz bonusik ode mnie bokserki cornette z serii mleczko (genialne są! :D POLECAM!) i zapach ;)

mniej więcej w pażdzierniku piszemy sobie wish liste ;P
w związku z czym nie ma wtopy ;P

tak szczerze to wish lista to bardziej jemu jest potrzebna niż mi, ale żeby nie było pozwalam mu też napisać, choć kobiety mają jednak lepszy zmysł w tej sprawie.. przynajmniej w moim otoczeniu :D

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 10:49:54

ja też zawsze kupuje prezenty wczesniej (minimum miesiac)- zeby pozniej nie kupowac na ostatnia chwile jakiegos badziewia:P tylko mam problem- jak juz kupie prezenty, schowam je w jakims zakamarku zeby nikt nie znalazl, korci mnie, zeby dac wczesniej :D

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 10:56:13

Cytat
Anastazja30
Dla mojego nigdy nie brakuje mi pomysłów,niestety przeważnie funduszy brak.

Też tak mam i właśnie tylko fundusze mnie ograniczają:) Jeszcze nigdy nie popełniłam gafy kupując mu prezent, zawsze był zadowolony:) Zawsze staram sięgo słuchać jak marudzi, żę czegoś mu tam brakuje, a to by mu się przydało, czy wiem jak coś mu się zniszczyło i prezenty 'same się wymyślają':)

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 10:56:34

hm, myśle że karnecik na masażyk lepszy ;)

ja tam zawsze mam pomysł na prezent dla mojego chłopaka , może przez to , że mieszkamy razem.
moje pomysły :
portfel (bo jego wygląda jak po wojnie )
orginalną obudowe do telefonu (bo zgubił klapkę tylnią )
Jack Daniel's z dwoma szklankami ( bo lubi)
albo jakąś gre na psp , żeby miał mój chłopczyk w co grać ;)
albo podoba mi się bluzka " no chodź przytul się ,przecież wiem że chcesz" na allegro są ;)


coś wybiorę , jeszcze ma w grudniu imieninki ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 11:05:36

W tym roku dostanie (już zakupione) perfumy Bruno Banani Dangerous Man i skórzany portfel, bo na ten stary już nie mogę patrzeć;p

Nie mam nigdy problemów z prezentami dla narzeczonego, gorzej dla taty;/

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 11:18:25

Ja ze swoim jestem już 5 lat i kończą mi się pomysły na prezent.. ja uwielbiam kupować mu koszule, koszulki, coś z ubrań :p lecz on już ma tego dosyć ;d mówi że za dużo koszul już ma hehe ;)
Prezenty typu śmieszne odpadają bo w sumie co mu z jakiegoś tam śmiesznego gadżetu? Książek nie czyta. Alkoholu nie pije. Portfel kupiłam w tamtym roku. Perfumy-banał. Bransoletkę srebrną dostał, ale zgubił :p
Ja już chyba wszystkie z możliwych prezentów wykorzystałam ;d
Teraz myśle o bokserkach z Calvina Kleina i coś jeszcze do tego, oj trudny wybór, trudny... :P

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 11:31:17

ja na razie nie mam pomysłu dla meza trochę eis spłukałam w jego urodziny teraz.Na mikołajki na pewno bedzie cos drobnego - może szalik bo coś ostatnio mówił ze przydałby mu się jakiś nowy .
a pod choinkę to jeszcze nie wiem ;/ może kupie mu dobra elektryczną golarkę ...

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 11:36:32

Skoro nie ma mp3 to kup mu :) . mój mąż uwielbia naprawiać auta i w ogóle ciągle coś przy nich grzebać, więc w tym roku dostanie skrzynkę z narzędziami. Wiem,że bardzo się ucieszy :D

Prezent na święta ZBIORCZY

07 lis 2012 - 11:38:26

my na razie z mężem kupujemy sobie praktyczne prezenty, ja np wiertarkę a on mi patelnię grilową ;)
w tym roku kupujemy jeden wspólny prezent - aparat :)

co do preentu dla twojego hmmm mp3 nie ma? teraz mp3 to już staroś :D
masaż fajny pomysł ale chyba dla babeczki

Prezent na święta ZBIORCZY

09 lis 2012 - 13:05:12

Ja ciągle mam problem z kupowaniem mu czegoś, bo jest strasznie wybredny.
Na pewno odpada:
-portfel, bo on kupuje sobie sam za trzycyfrową cenę,
-ciuchy, bo widziałam, jak się złościł, kiedy dostawał ciuchy jako prezent,
-brelok z logo jego samochodu, bo woli "oryginalny",
-pasek do spodni, sam sobie nie potrafi wybrać, bo żaden mu się nie podoba.
-Wszelkiego rodzaju ciasta, bo nie lubi.
-Do komputera też mu nic nie mogę kupić, bo wszystko co ma, ma z tzw. "najwyższej półki"
-Zegarek? Odpada, widziałam jak mu się świeciły oczy do takiego za 700zł, a tańszego na pewno by nie chciał
-Perfumy/kosmetyki, ma swoje ulubione, których używa od kilku lat, poza tym mi też się one podobają
-Poduszka z napisem/zdjęciem, ja taką od niego dostałam.
-Łańcuszek? Nie nosiłby. Myślałam o bransoletce i żeby coś na niej wygrawerować, ale za drogo, a potem jak go podpytałam to okazało się, że i tak by tego nie nosił -.-
-pizza? Już było.
-Płyta/gry odpada, woli z internetu
-Zapalniczki itp. - nie pali
-Coś związanego z alkoholem - może by mu się spodobało, ale nie chcę mu dawać takich rzeczy, zresztą ma mnóóóóóstwo otwieraczy i szklanek/kufli do piwa, już nie będę wnikać skąd
-Książka odpada, woli filmy.
-Gra dla dwojga (dostałam od niego)
-maskotka, nie, nie chciałby
-kubek, nie pije ani herbaty ani kawy, więc po co mu :/
-mp3 ma
-słuchawki też ma
-do telefonu też nie mogę nic kupić, bo zepsuł ostatnio 2..

Do tej pory dostał ode mnie m.in
Kalendarz z naszymi zdjęciami robiony na zamówienie
Czekoladowy telegram
Duuużo ulubionych czekolad, na jakąś mniejszą okazję,
Pisaki jadalne do ciała
Pizzę
Książke, jakaś w stylu 100 zabaw dla dwojga, nie pamiętam tytułu :D
Duuuużą kartkę walentynkową, na której napisałam, za co go kocham ;P
Więcej nie pamiętam już, za dużo tego było


Myślałam jeszcze o pendrive Serce i Rozum
Ramce elektronicznej na zdjęcia
Puzzlach na zamówienie z naszego zdjęcia
Śmiesznych bokserkach na każdy dzień tygodnia
Albo samochodziku taki sterowanym pilotem, ale potem okazało sie, że mu się to nie podoba.


Już mam pomysł na kolejny prezent, ale nie zdradzę Go :D

Może komuś doradziłam tymi przykładami :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 13:31 przez Monia_ka.

Prezent na święta ZBIORCZY

09 lis 2012 - 13:08:10

ja swojemu kupiłam kiedyś karnet na masaż, na początku nie był zadowolony, ale potem jak poszedł, i wykorzystał, to był tak zadowolony, aż żałował, że tak się szybko skończyło :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lata 50 sylwester