Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na święta ZBIORCZY

01 lis 2012 - 21:59:32

Hej.
Wiem, że to trochę za wcześnie, ale musze już zacząć myślec nad prezentem świątecznym.

Mój facet ma ponad 21 lat. Interesuje się głównie muzyką (tworzy), dużo trenuje.
Poza tym jest dosyć wymagający.
Zwykle moje prezenty to była totalna klapa.
Chce żeby tym razem było inaczej, dlatego już się przygotowuję.
Nie chciałabym żeby to było coś bardzo drogiego, bo niestety ale nie stać mnie na takie prezenty.

Myślałam nad:
-odtwarzaczem MP3 (bardzo dużo słucha muzyki),
-karnetem na masaż (dużo pracuje).

Co Wy zwykle kupujecie swoim mężczyznom pod choinkę ?

<moderacja-korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 15:47 przez moderator.

Prezent na święta ZBIORCZY

01 lis 2012 - 22:00:53

szlafrok Batmana :) lub Supermana :)
w tym roku takie bedzie prezencik :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 22:01 przez czerwone.

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

01 lis 2012 - 22:02:28

też mam problem zawsze z prezentem na święta, czy inną okazję, ale w tym roku mój wybór padł na golarkę brauna ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

01 lis 2012 - 22:02:45

Różnie, zdarzały się książki (fan fantastyki), płyty z ulubionymi zespołami, zestawy kosmetyków. Teraz mój luby upatrzył sobie słuchawki Beats by dr Dre, niestety są bardzo drogie, więc chyba kupiłabym dopiero na urodziny (styczeń), bo do świąt raczej się nie wyrobię :P

Prezent na święta ZBIORCZY

01 lis 2012 - 22:04:02

Cytat
vixen89
Różnie, zdarzały się książki (fan fantastyki), płyty z ulubionymi zespołami

U mnie to samo ;) ale powoli wyczerpują mi się pozycje ulubionych autorów :p

zweryfikowana
Posty: 1.153
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na święta ZBIORCZY

01 lis 2012 - 22:05:37

mój dostanie kurs sushi ;) na mikołajki skok na bungee :D

Prezent na święta ZBIORCZY

01 lis 2012 - 22:06:57

Cytat
olgate
Cytat
vixen89
Różnie, zdarzały się książki (fan fantastyki), płyty z ulubionymi zespołami

U mnie to samo ;) ale powoli wyczerpują mi się pozycje ulubionych autorów :p

Mój troszeczkę mi podpowiadał i często jest tak, że te książki tworzyły serię lub trylogie, to np na święta jedna część a na urodziny druga :P Jeden autor, który bardzo mi utkwił w pamięci to na pewno Sapkowski ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

01 lis 2012 - 22:07:28

Gril z wędzarnia!Bo ma szajbe na tym tle!Wszedzie w marketach oglada grile i na portalach aukcyjnych!

Prezent na święta ZBIORCZY

01 lis 2012 - 22:08:45

Aha, mój marzy jeszcze o takiej małej lodówce z Coca coli na napoje, trochę drogie ma te marzenia :P

Prezent na święta ZBIORCZY

02 lis 2012 - 17:03:32

ja mam w domu małego chłopca, tylko w skórze całkiem wyrośniętego mężczyzny ;) zażyczył sobie klocki z jakiejś serii dla dzieci Żurawek portowy czy coś takiego, co to może nie tylko być żurawiem, ale i mostem... coś takiego ;) W ogóle to znalazł to kiedy pisał (sam z siebie!) list do 'Mikołaja, bo znalazł, jako fan nowinek, taką aplikację (listdomikolaja.pl) - i jak sie okazalo, worek z zabawkami dla chłopxców to prawie ziszczenie jego marzeń ;) noo prawie, bo jak sie okazalo, można też wygrać samochód jak się zarejestruje paragon po zakupie wybranej zabawki, wiec mamy umowe - ja mu Żurawka, a on mi spróbuje wylosować alfe romeo :>

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na święta ZBIORCZY

02 lis 2012 - 17:07:18

mój sobie zażyczył gre forze na xboksa, a że 2 dni wcześniej ma urodziny to jeszcze bluza do tego. I problem z głowy

Prezent na święta ZBIORCZY

02 lis 2012 - 17:07:24

Ja mojemu mogłabym sprawiać prezenty codziennie przez kolejne 10 lat i nie skończyłyby mi się pomysły. W te święta dostanie buty i koc elektryczny, żeby mu szybko grzał pupę jak wraca zmarznięty z pracy:)

Prezent na święta ZBIORCZY

02 lis 2012 - 17:08:34

Ja mam problem z kupowaniem prezentów dla mojego D. Ponieważ trafić coś w jego gust to naprawdę cud, chciałabym w tym roku kupić mu jakąś fajną bluzę czy coś z ciuchów jednak tu też problem bo ubiera się w skateshopie i dla mnie te ceny są jak z kosmosu ;/poza tym nie wiem czy trafię, a chciałabym mu zrobić miłą niespodziankę ale zobaczymy. Pozdrawiam dziewczyny!!!. ;)

Prezent na święta ZBIORCZY

02 lis 2012 - 17:09:33

Dla mojego nigdy nie brakuje mi pomysłów,niestety przeważnie funduszy brak.
Głównie kupuję mu książki,uwielbia czytać.

Prezent na święta ZBIORCZY

02 lis 2012 - 17:11:33

Cytat
katarzynka09
ja mam w domu małego chłopca, tylko w skórze całkiem wyrośniętego mężczyzny ;) zażyczył sobie klocki z jakiejś serii dla dzieci Żurawek portowy czy coś takiego, co to może nie tylko być żurawiem, ale i mostem... coś takiego ;) W ogóle to znalazł to kiedy pisał (sam z siebie!) list do 'Mikołaja, bo znalazł, jako fan nowinek, taką aplikację (listdomikolaja.pl) - i jak sie okazalo, worek z zabawkami dla chłopxców to prawie ziszczenie jego marzeń ;) noo prawie, bo jak sie okazalo, można też wygrać samochód jak się zarejestruje paragon po zakupie wybranej zabawki, wiec mamy umowe - ja mu Żurawka, a on mi spróbuje wylosować alfe romeo :>
Dobre :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaką bluzkę kupić? doradźcie i proponujcie ;)