Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:14:00

Chciałabym prosić Was o pomoc. Otóż zostałam zaproszona z chłopakiem na chrzciny do 4 miesięcznego syna koleżanki. I tu pojawia się problem. Nie mam pojęcia co mu kupić. Ostatni raz na chrzcinach byłam 10 lat temu, kiedy moja siostra chcrzciła córkę i wtedy problemu takiego nie miałam, gdyż szłam jako chrzestna. Teraz mam totalna pustkę w głowie a chrzciny tuż tuż.

Chciałabym dać cos osobistego, bo uczestniczyłam w porodzie małego od początku do końca, nawet pępowine przecinałam, więc gdzieś tam jestem uczuciowo z nim powiązana:) Proszę pomóżcie.

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:18:05

faktycznie jesteś z nim bardzo związana ;) ja bym nie chciała patrzeć na poród koleżanki :D

a co mu kupić hmmm... może książkę - tak wiem jest mały ale to raczej ma być prezent "symbol" - i napisz dedykacje od siebie.
święte obrazki i inne katolickie gadżety bym sobie podarowała, choć sama nie wiem ;)

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:25:19

Może jakiś medalik etc ?

Ja przeważnie daję kaskę na chrzciny , ale nigdy jeszcze nie byłam chrzestną :)

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:26:34

Myślałam tez o Biblii z piękna dedykacją, dokupić do tego pamiatkę i ewentualnie symbolicznie wsadzić 100zł, żeby pozniej sami mogli cos kupic małemu.

j_ulka wiem, dla niektorych moze sie to wydawac niefajne, ale przezycie najpiekniejsze w swiecie, mimo ze sama juz rodziłam. mało tego podczas porodu sama w sobie juz miałam 2,5 miesięczne malenstwo:)

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:29:34

Dziewczynce chyba łatwiej, bo zawsze można kupić jakieś ładne kolczyki, które kiedyś malutka założy. Może faktycznie jakąś książkę? Albo jakiś fajny album, który rodzice potem uzupełniają ważnymi wydarzeniami z życia dziecka? Chyba, że już coś takiego mają...

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:33:24

ja bym mu dala pieniadze

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:35:19

Cytat
CheriCheriLady
Myślałam tez o Biblii z piękna dedykacją, dokupić do tego pamiatkę i ewentualnie symbolicznie wsadzić 100zł, żeby pozniej sami mogli cos kupic małemu.

j_ulka wiem, dla niektorych moze sie to wydawac niefajne, ale przezycie najpiekniejsze w swiecie, mimo ze sama juz rodziłam. mało tego podczas porodu sama w sobie juz miałam 2,5 miesięczne malenstwo:)

twarda sztuka jesteś ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:36:16

Cytat
xpalinkax
ja bym mu dala pieniadze


wiem że taka droga jest najprostsza, i rodzice mogliby mu kupić co tylko zechcą. i pierwsza opcja była taka, że wsadzę pieniądze do koperty, ale coś mnie tknęło i szukam pomysłu.


Dziewczyny a jeśli książka to jaka?

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:36:21

może jakąś pamiątkową srebrną grzechotkę z grawerem



Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:36:27

Ja bym zrobiła album ze zdjęciami małego - z dnia chrzcinek. Taki ręcznie wyklejany. Pamiątka na całe życie. A oprócz tego kupiłabym łańcuszek z krzyżykiem i dała pieniądze do koperty.

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:38:05

Cytat
j_ulka
Cytat
CheriCheriLady
Myślałam tez o Biblii z piękna dedykacją, dokupić do tego pamiatkę i ewentualnie symbolicznie wsadzić 100zł, żeby pozniej sami mogli cos kupic małemu.

j_ulka wiem, dla niektorych moze sie to wydawac niefajne, ale przezycie najpiekniejsze w swiecie, mimo ze sama juz rodziłam. mało tego podczas porodu sama w sobie juz miałam 2,5 miesięczne malenstwo:)

twarda sztuka jesteś ;)


mmhhhhhmmm :) a pozniej dwie noce nie spałam. nie wiem czy ze zmeczenia, czy przez strach przed własnym porodem, ktory już zaniedługo:)

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:38:46

matko faktycznie to az dziwne ze jego chrzestna nie jestes:) moze zapytaj mamy nowo narodzonego dzieciatka czy czegos nie potrzebuje:)

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

19 paź 2012 - 10:58:49

Cytat
Ajlonkahee
matko faktycznie to az dziwne ze jego chrzestna nie jestes:) moze zapytaj mamy nowo narodzonego dzieciatka czy czegos nie potrzebuje:)


pytałam. dostałam odpowiedz ze wszystko juz ma.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent chrzciny dla syna koleżanki

29 gru 2013 - 18:09:44

Zawsze dla takich maluszków kupuję prezent w Smyku. Zresztą dla większych dzieci też. Ostatnio synowie dostali WYRZUTNIĘ NERF i ciągle tylko chcą się odwdzięczać :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dedykacja - Ślub i wesele