Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkolne Mikołajki

18 paź 2012 - 21:11:19

Organizujemy w szkole Mikołajki. Każda klasa (rodzice) martwią się o prezenty. Nasza klasa (rodzice) ustalili, że na ten cel wydamy 20zł na jedno dziecko. I tu mam pytanie. Co można byłoby fajnego kupić za 20zł dla dziewczynki i chłopca z IV klasy. Nie są to już małe dzieci ale jeszcze nie takie zaś dorosłe. Nie chciałabym aby to były tylko słodycze, bo od przedszkola są nimi raczone ;)
Myślałam o zestawach kosmetyków ale są one nieco droższe niż 20zł :(
Dziewczyny, podsuńcie mi jakiś pomysł, bo sama już nie wiem.
Wiem, że do Mikołajek jeszcze trochę czasu, ale nie chcę zostawiać tego na ostatnią chwilę ;)

Szkolne Mikołajki

18 paź 2012 - 21:23:58

No właśnie, co kupić dziecku za 20zł? nic fajnego raczej się nie kupi.
Dlatego my w szkole zamiast Mikołajków zorganizujemy dzieciakom Andrzejki, tym bardziej, że to pierwszaki więc pierwsza w życiu tego typu impreza:)
Mikołaj odwiedzi dzieciaki w domu.

Szkolne Mikołajki

18 paź 2012 - 21:25:33

My mamy i Andrzejki i Mikołajki.
Organizujemy te zabawy już od przedszkola, taka szkolna tradycja ;)
Mój syn jest w 4klasie i teraz dopiero mam problem, co kupić 4klasiście?

Szkolne Mikołajki

18 paź 2012 - 21:28:52

Dziewczynce można jakiś balsamik do ust, zegarek jelly, ładny notatnik, bransoletkę...a chłopcu? Czasopismo o grach komputerowych, podkładkę pod myszkę, śmieszne skarpety, pokrowiec na telefon... dużo rzeczy da się wymyślić :P

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Szkolne Mikołajki

18 paź 2012 - 21:29:49

A moze zafundowac im wyjscie do kina i do tego dla kazdego jakis slodki upominek?

Szkolne Mikołajki

18 paź 2012 - 21:33:03

Cytat
kinia2111
A moze zafundowac im wyjscie do kina i do tego dla kazdego jakis slodki upominek?
Do kina jeżdżą bez okazyjnie, mamy daleko do kina i zazwyczaj taka wycieczka jest prawie całodniowa ;)
Muszę rozejrzeć się po sklepach i zamiast zestawu to może jeden kosmetyk kupię i do tego jeszcze coś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-18 21:35 przez wikijaja.

Szkolne Mikołajki

18 paź 2012 - 21:34:21

może jakiś fajny Kubek ? każdy inny. Są rózne oferty- np. Kubek z imieniem i z jego znaczeniem? do tego jakiś smieszny obrazek, moze zdjęcie ? np. zdjęcie klasowe ?

ja bym dziewczynkom dala taki peeling z joanny- są różne zapachy- truskawka, kiwi itp- to mały wydatek- a to jest taki żel myjacy peelingujący wiec krzywdy sobie tym nie zrobią :)

dla chłopca to nie wiem.

Swoją drogą to dziwne, że wy kupujecie coś dla dzieci tzn. u mnei zawsze bylo tak, ze my w klasie robilismy losowanie, i potem za te 20zł robiliśmy prezent komus.

Szkolne Mikołajki

18 paź 2012 - 21:38:56

Cytat
bentkuff

Swoją drogą to dziwne, że wy kupujecie coś dla dzieci tzn. u mnei zawsze bylo tak, ze my w klasie robilismy losowanie, i potem za te 20zł robiliśmy prezent komus.
I tak miało być na początku, ale mamy w klasie różne osoby i wiemy, że z ich strony może braknąć prezentu lub prezent nie będzie wystarczająco odpowiedni dla kogoś, więc ustaliłyśmy, że składamy się po 20zł i kupimy wszystkim dzieciom jednakowe prezenty.
Dziewczyny znalazłam takie bransoletki dla dziewczynek i auta dla chłopaków (bądź co bądź to są ciągle dzieci ;) Czy mogą być?
Oczywiście to nie byłoby wszystko ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-18 22:45 przez wikijaja.

Szkolne Mikołajki

07 lis 2012 - 11:43:03

Hmmm moze takie rzeczy do szkoły: http://4gift.pl/zakladki-do-ksiazek-help-me.html http://4gift.pl/kobiece-markery.html ? W sumie to nie wiem. Poza słodyczami czy jakimiś przyborami do szkoły to jakos nie mam pomysłu :(

Szkolne Mikołajki

07 lis 2012 - 11:50:09

bransoletka i jakis balsamik do ust - dla 4 klasistki ok :)

Szkolne Mikołajki

07 lis 2012 - 11:51:48

Dla dziewczynek jakieś pluszaki,a dla chłopców auta burago , dla 4 klasisty jak najbardziej,bo chłopcu jaki niby kupisz kosmetyk ? piankę do golenia ,a może krem do rąk ?

Szkolne Mikołajki

07 lis 2012 - 11:53:09

dla chlopcow - koszulki z imieniem

Szkolne Mikołajki

07 lis 2012 - 12:02:16

Bransoletka i może błyszczyk dla dziewczynki, ale co dla chłopca to nie mam pojęcia. Wątpię, żeby takie samochodziki im się spodobały. Chłopcy w tym wieku jeszcze się teraz czymś takim bawią?
Chyba prędzej wybrałabym już gazetę z grą. To by się pewnie wszystkim spodobało.

Szkolne Mikołajki

28 wrz 2013 - 18:44:24

Cytat
martuskaa92
dla chlopcow - koszulki z imieniem

Świetne!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent chrzciny dla syna koleżanki