Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co jej podarować ?

18 paź 2012 - 17:21:10

cześć dziewczyny : )

Za tydzień wybieram się do znajomej która obchodzi 25 urodziny.
Nie mam pomysły co mogłabym jej kupić.. myślałam nad jakąś biżuterią..ale jak nie trafię w jej gust.
Nie znam jej zbyt dobrze.

Macie może jakieś pomysły ? : )

co jej podarować ?

18 paź 2012 - 17:27:06

może stwórz zzestaw peelingdo ciała szampon czekoladowy balsam smakowy, i zapakuj w folię ozdobną kokardka i super to wygląda i zawsze się przyda. w miare tanie i jakościowo dobre kosmetyki



zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

co jej podarować ?

18 paź 2012 - 17:31:05

Sa takie mydlarnie rozne, tam mozna dobrac sobie fajny zestw, np. jakies piekne mydelko, do tego sol do kapieli, myjka, dorzucisz jakies czekoladki i juz. Takie rzeczy zawsze sie przydaja.

co jej podarować ?

18 paź 2012 - 17:33:19

Ja mam koleżankę,która zawsze mówi czego chce(do ustalonej przez nas kwoty) i albo ja czegoś szukam,albo ona mi już dokładnie pokazuje co to ma być,czasem sama kupuje,a ja jej oddaję kasę,więc z prezentu jest zawsze zadowolona(kiedyś chciała garnki).Może podpytaj co by chciała,bo ja też zawsze mam kłopot w wyborze prezentu,a tak obie strony zadowolone,bo ona ma prezent jaki chciała,a ja nie mam stresa co by tu znaleźć i nie muszę ganiać za tym po sklepach.

co jej podarować ?

18 paź 2012 - 17:36:39

może wlasnie jakis kosmetyk- fajny peeling w słoiku, ręczne robione mydełko i do tego jakas fajna świeczka zapachowa w szkle.

co jej podarować ?

18 paź 2012 - 19:08:09

z tymi zestawami do kąpieli nie głupi pomysł : )

a może ktoś jeszcze podrzuci jakiś pomysł ? : )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkolne Mikołajki