Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 16:38:57

Byłam raz na takim obiedzie w knajpie i był dj. Goście popili i zaczęli się bawić przy muzyce i nikomu się do domu nie śpieszyło. Obiad przeciągnął się do godziny 24, bo wszyscy się super bawili. A młodzi cały czas domawiali jakieś jedzenie na szybko i na zimno. W koperty dali mało, bo przecież - obiad, a nie wesele. Większość byłą niezadowolona i zdziwiona, więc jeśli mogę ci coś radzić, to zróbcie wesele.

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 16:43:58

obiad weselny na 70 osob 0_o jak nie macie pieniedzy nie mozecie zrobic zwyklego skromnego obiadu faktycznie dla najblizszych bo raczej 70 osob to nie jest najblizsza rodzina .
dla mnie to bez sensu robic obiad na 70 osob i co 3 posilki i do domu?
nie rozumiem czegos takiego .

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 16:49:31

gitszafcia to wszyscy się super bawili czy byli niezadowoleni,bo nie czaję?

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 16:54:44

Moja mama ma troje rodzeństwa, a mój tata pięcioro. Wszyscy mieszkamy w jednej wsi i w okolicach. Z dziećmi rodzeństwa moich rodziców mam bardzo dobry kontakt. Taka sama sytuacja jest u mojego narzeczonego. Więc mniej więcej wyjdzie nam 70 osób, może mniej, bo wiemy kto może nam odmówić. Jest to najbliższa rodzina dla nas, więc głupio nam zaprosić tylko część z nich skoro są nam bliscy wszyscy. Ten dzień przekładamy już od dawna, bo zawsze coś. Już nie chcemy czekać. Chcemy obiad dla tych osób by w takim gronie uczcić nasze szczęście. Za obiad od jednej osoby zapłacimy 70zł, a nie 170zł jak w sali weselnej.

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 16:58:27

Pewnie zrób o obiad , włącz muzyke z płyt i posiedzicie do 20 godz.
Chodz pewnie jak to na wsi ;wódka to i zabawa , a i czasem bójka .

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:00:58

Cytat
rudamarysia
gitszafcia to wszyscy się super bawili czy byli niezadowoleni,bo nie czaję?

pewnie z tego zdziwienia i niezadowolenia zostali do 24, może spodziewali się, że anuż akcja przenieśie do sali weselnej :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-18 17:03 przez bentkuff.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:02:11

Cytat
rudamarysia
gitszafcia to wszyscy się super bawili czy byli niezadowoleni,bo nie czaję?
Goście bawili się super, a niezadowolenie Młodych miało przyjść później :)
Cytat
mystery22
.... Więc mniej więcej wyjdzie nam 70 osób, może mniej, bo wiemy kto może nam odmówić. .... Chcemy obiad dla tych osób by w takim gronie uczcić nasze szczęście. Za obiad od jednej osoby zapłacimy 70zł, a nie 170zł jak w sali weselnej.
Wierzysz w to, że zaraz po obiedzie wszyscy wyjdą? Lepiej szykuj bigosy, sałatki i inne przekąski :)
Przy tylu osobach zawsze kilka osób zostanie, a przy nich i inne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-18 17:06 przez PaniGami.

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:05:18

Cytat
PaniGami
Cytat
rudamarysia
gitszafcia to wszyscy się super bawili czy byli niezadowoleni,bo nie czaję?
Goście bawili się super, a niezadowolenie Młodych miało przyjść później :)

ale gifszafcia napisała ze większośc była niezadowolona i zdziwiona- czyli nie chodzi tu o parę młodą.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:05:21

Moja kuzynka miała taki slub. Rodzina do koscioła,a na obiad do restauracji najbliżsi. Nie chodziło o taniość tylko o to,że to co odkładali to dokładają do mieszkania:)

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:07:29

Przeczytałam tytuł i osłupiałam . Obiad zamiast ślubu:)))
Kolacja - zamiast wspólnego życia.....

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:09:42

Cytat
bentkuff
Cytat
PaniGami
Cytat
rudamarysia
gitszafcia to wszyscy się super bawili czy byli niezadowoleni,bo nie czaję?
Goście bawili się super, a niezadowolenie Młodych miało przyjść później :)

ale gifszafcia napisała ze większośc była niezadowolona i zdziwiona- czyli nie chodzi tu o parę młodą.
Aaa..., to już wiem, goście byli niezadowoleni,bo za mało włożyli w koperty :)) Super goście

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:09:46

Cytat
PaniGami

Wierzysz w to, że zaraz po obiedzie wszyscy wyjdą? Lepiej szykuj bigosy, sałatki i inne przekąski :)
Przy tylu osobach zawsze kilka osób zostanie, a przy nich i inne.

przeciez taki obiad weselny to nie lunch czy obiad na stołówce że tylko 30 min a potem sio do domu. Zazwyczaj na takich obiadach sieedzi się do ok. 21-22. Można tez i wcześniej skończyc.

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:10:23

Cytat
rybka
Przeczytałam tytuł i osłupiałam . Obiad zamiast ślubu:)))
Kolacja - zamiast wspólnego życia.....

Już to sprostowałam. Miało być "zamiast tradycyjnego wesela". Poza tym jeśli czytałaś o czym się tu rozmawia, to po co czepiać się nagłówka.

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:16:14

Dla mnie organizowanie wesel to parodia :0... Goście przyjdą najedzą się, napiją i pójdą, a Ty zostaniesz z długami. Ja tam nie mam zamiaru kasy wydawać na jakieś wesela...szkoda kasy. Lepiej chatę kupić. A nie patrzeć na napite gęby rodzinki...Ale życzę powodzenia...:-)

Obiad weselny zamiast ślubu

18 paź 2012 - 17:16:41

Mojego faceta siostra robila wlasnie takie skromne wesele tzn. obiad + kawa i słodkie .
Kupowali mieszkanie i uznali ,ze tak bedzie lepiej :) w sumie racja :) po co sie zadluzac ;/

Osobiscie sama tez bede miala male wesele :) aleee z pompą hehe ;p i wymarzona podroz poslubna Achhh Malediwyyy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jej podarować ?