Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Weselny problem

20 wrz 2012 - 17:21:23

Ręce mi opadają, dostałam zaproszenie na kolejne wesele , juz 5 w tym roku, i mysle nad kreacja bo nie wiem czy chce mi sie kupowac cos nowego,
Na ostatnim weselu bylismy 8.09, mialam granatowa sukienke bez ramiączek, bo niej mialam buty i bolerko nude, w sumie moglabym isc w tej kiecce ale wesele jest 27.10, przypuszczam ze bedzie juz zimno, wiec nie mam ochoty stroic sie w bolerka i żakieciki których nie cierpie...
Wymyslilam ze mogłabym w sumie ubrac znana wszystkim koronkową sukienke a'la asos, z czym ze moja ma głębsze wyciecie na plecach i złoty zamek przez całe plecy, do tego kupiłabym czerwone szpilki i dodatki, włosy mam blond..
Co mowicie? wypada isc w tej kiecce, czy juz jest na tyle oklepana ze lepiej schowac ja w szafe?
Raczej na tym weselu nikt takiej miec nie bedzie, bo to takie troche wesele na wsi, ciotki, babcie, wiec królowac bedzie standardowo satyna, A kupiłam ja na domówkowego sylwestra za 157 zł i mialam ubrana tylko raz, Doradźcie kobietki.


edit:
Przekonałyscie mnie ze nie, i kupiłam sobie takie miętki, do nich dokupie sobie czarna sukienke , ale inna od tej która chcialam ubrac , mysle o czyms takim:
wklejajcie zdjecia swoich czarnych sukienek moze sie czyms zainspiruje :)
foto na 2 str





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-24 16:22 przez Martita667.

Weselny problem

20 wrz 2012 - 17:29:34

a to że wesele na wsi to niby coooooo :/ żebyś sie nie zdziwiła ze własnie na weselu wszystkie nastki albo ciocie beda w koronkach ktore zalały wszystkie bazary .... zreszta szkoda sie wypowiadac..... sukienka sama w sobie jest ok ale i bez jakiegoś zachwytu

Weselny problem

20 wrz 2012 - 17:33:28

Czarna i koronka na wesele? Jakoś mi to nie bardzo się zgrywa, bardziej na pogrzeb moim zdaniem, ale co ja tam wiem ;)

Weselny problem

20 wrz 2012 - 17:36:50

Sukienka ładna, ale chyba rzeczywiście na inną okazję (może niekoniecznie pogrzeb. Nie jest zła, ale pewnie większość będzie w takich, bo pełno ich na bazarach itp.

Weselny problem

20 wrz 2012 - 17:38:22

śmiało możesz założyć ja w tamtym roku również byłam w czarnej koronkowej na jedno ramię.
P.S i tak się nie obejdzie bez komentarzy typu czarny!? na wesele więc się nie przejmuj.
Z czerwonymi dodatkami będzie fajnie ;)

Weselny problem

20 wrz 2012 - 17:38:42

Jeżeli nie jest przykrótkawa jak to często bywa z sukienkami asos to smiało idź. Nie kupowałabym nowej kreacji na Twoim miejscu:P
I nie narzekaj ja tam chetnie bym się na weselu pobawiła zwłaszcza na takim wiejskim:)

Weselny problem

20 wrz 2012 - 17:41:31

masz inną sukienkę? ta odpada na wesele

Weselny problem

20 wrz 2012 - 17:43:26

Nie miałam niczego złego pisząc ze wesele na wsi, sama jestem ze wsi i nie uwazam tego za nic złego, ale własnie czy nie bedzie zle ta kiecka odebrana wsród obecnych tam gości, raczej nie zaskoczą mnie koronkowymi kreacjami, bo znam 3/4 gości zaproszonych i wiem jakie beda miec sukienki, poprostu tu panuje troszke inna mentalnośc, kurde nie wiem jak to wyraźić, nie chce tez sie stroic w suknie i kreacje balowe bo nie jest to moj styl.

Cytat
mmm_margareth
masz inną sukienkę? ta odpada na wesele

mam, i to z 5 ale wszystkie letnie, z odkrytymi ramionami, a nie chce tez świecic golizna jak wiem ze za cieplo moze nie byc, nie chce sie stroic tylke chce wygladac klasycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 17:44 przez Martita667.

Weselny problem

20 wrz 2012 - 17:46:39

Cytat
EWULKA007
a to że wesele na wsi to niby coooooo :/ żebyś sie nie zdziwiła ze własnie na weselu wszystkie nastki albo ciocie beda w koronkach ktore zalały wszystkie bazary .... zreszta szkoda sie wypowiadac..... sukienka sama w sobie jest ok ale i bez jakiegoś zachwytu

a co to ?? bo wieś, to zaraz wszyscy sie tam ubieraja na bazarze ?
dajcie luz sobie z tym generalizowaniem wszystkich

Weselny problem

20 wrz 2012 - 20:21:10

Pomoze ktos jeszcze? Nie wiem sama czy nie odpuscic i isc poprostu w innej.

Weselny problem

20 wrz 2012 - 20:23:29

jest ładna, ale moim zdaniem nie na wesele.

Weselny problem

20 wrz 2012 - 20:27:05

Ładna... ale w połączeniu czerwonymi wysokim platformami, blond włosami i czarnej mini koronce wyobrażam sobie sex bombe :D :D Takie wybuchowe połączenie ;) mało ślubne.

Weselny problem

20 wrz 2012 - 20:28:03

Hmm no ja nie wiem, niby dodatki czerwone będą ok i troszkę odwrócą uwagę od koloru sukienki, ale jednak czarna jakoś mi nie pasuje na wesele, choć i na pogrzeb (jak ktoś tu wspomniał) się nie nadaje:)
Tak czy siak w październiku na pewno będzie chłodno i pewnie będziesz musiała coś narzucić na siebie, bo koronka Cię nie ogrzeje.
Ja również mam dylemat, bo tego dnia wychodzę za mąż i za Chiny nie wiem co na ramiona zarzucić, z tym że ja planuję sukienkę w liliowym kolorze :/

Weselny problem

20 wrz 2012 - 20:30:20

moze byc ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 20:31 przez limonccetta.

Weselny problem

20 wrz 2012 - 20:34:24

moim zdaniem wypada i pasuje, czemu niby nie? a co do wsi, to wiesz ja w sobotę byłam na weselu i chyba 4 dziewczyny miały właśnie koronkowe kiecki, więc nie gadaj że na wieś moda nie dociera;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent