Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

zaręczyny

28 sie 2012 - 09:50:21

Planowanie zaręcznyn? eeee. zróbcie jeszcze przed tym kilka prób,a przed wielką premiera próbe generalna.

zaręczyny

28 sie 2012 - 09:51:45

Autorko, rozumiem Cię w 100%, bo miałam niemal identyczną sytuację. tzn.. Latem mój już narzeczony z zaskoczenia uklęknał, wyznanie, takie tam i zapytał czy zostanę jego żoną. Tylko na sucho, bez pierścionka. (acz. on nie jest najważniejszy, to tylko symbol!), no a potem w święta przyjechał do mnie z rodzicami i jeszcze raz to samo, tyle, że z pierścionkiem, prawda? Osobiście te pierwsze 'zaręczyny' wspominam z sentymentem, a pomysł z rodzicami wydaje mi sie.. bardzo kiepski. To Wasza sprawa!

zaręczyny

28 sie 2012 - 09:52:36

Hehe, myślałam, że tylko ja mam takie podejście do tego tematu. :) Też wolałabym oświadczyny ''sam na sam'', a najlepiej takie nieplanowane, będące ogromną niespodzianką. :)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

zaręczyny

28 sie 2012 - 09:53:15

Zaręczcie się przez gg i po kłopocie. A historię pokażcie rodzinie, znajomym itp. :)

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

zaręczyny

28 sie 2012 - 09:53:19

ja miałam takie oficjalne przy rodzicach... ogolnie stwierdzam ze to jedna wielka szopka i gdybym mogla cofnac czas to bym tego bledu wiecej nie zrobila...

zaręczyny

28 sie 2012 - 09:53:21

nie no ja cię rozumiem. Mam podobne zdanie, mój tez oświadczył mi sie spontanicznie, z ta różnicą, że totalnie się nie spodziewałam, ani ja ani nikt inny. I właśnie śmieszy mnie to konsultowanie jego z tobą, i twoje konsultacje z własną mamą na ten temat. Bo dla mojej to był totalny szok.
Poza tym, czy to ważne jak to zrobi? Nie ważniejsze jest to, że chce z tobą być? Potem i tak czeka was ślub i jego zaplanujesz sobie jak tylko będziesz chciała. Chyba, że jesteście jedną z tych par, co zaręczają się tak o, żeby być zaręczonymi.

zaręczyny

28 sie 2012 - 09:53:43

Nie chcialabym przy rodzicach ;/

W ogole nie chcialabym wiedziec ze On mi sie oswiadczy ;p wolalabym byc zaskoczona ;)

zaręczyny

28 sie 2012 - 09:55:10

Przy rodzicach to sie oswiadczalo x lat temu. Teraz nie trzeba tego robic. Ja bym nie chciała przy przyszlych tesciach i moich rodzicach :/







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 10:00 przez richie112.

zaręczyny

28 sie 2012 - 09:59:47

Cytat
nicolenkaa
nie no ja cię rozumiem. Mam podobne zdanie, mój tez oświadczył mi sie spontanicznie, z ta różnicą, że totalnie się nie spodziewałam, ani ja ani nikt inny. I właśnie śmieszy mnie to konsultowanie jego z tobą, i twoje konsultacje z własną mamą na ten temat. Bo dla mojej to był totalny szok.
Poza tym, czy to ważne jak to zrobi? Nie ważniejsze jest to, że chce z tobą być? Potem i tak czeka was ślub i jego zaplanujesz sobie jak tylko będziesz chciała. Chyba, że jesteście jedną z tych par, co zaręczają się tak o, żeby być zaręczonymi.


wiem :)
ale zdaje sobie tez z tego sprawę , ze to ogromny stres najbardziej chyba wlasnie dla niego. Ja sie bardzo ciesze , ze myśli o mnie poważnie i , ze sie związac juz na cale zycie :)
Dziękuje Ci , bo dałas mi do myślenia :)
No cóz chcial o tym porozmawiać to porozmawiał :) fakt juz nie będzie takiej wieelkiej niespodzianki , bo jak sie raz o tym wspomni to juz bądź co bądź czeka na to :) Kiedy i wogole :)
Nie nie jestesmy taka parą co sie zaręczaja i chodzą po 10 lat jako zaręczeni ;))
chcemy się zaręczyć i góra do 2 lat wziąć slub :)

zaręczyny

28 sie 2012 - 10:02:27

ja preferuję podwójne zaręczyny;-)
Tzn. Jedne z zaskoczenia sam na sam. Mam juz je za sobą i drugie oficjalne z rodzicami. Z tym, że nie chcę żadnego klękania, itd przy rodzicach, a samo spotkanie w celu poinformowanie o szczegółach;-)

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

zaręczyny

28 sie 2012 - 10:03:29

moj ośdiawczył mi się podczas obiado kolacji, którą jedliśmy w domu ot tak po prostu.. a jedliśmy odgrzewane gołabki przy biurku w jego pokoju :)
aczkolwiek miło to wspominam :)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

zaręczyny

28 sie 2012 - 10:06:20

Cytat
coccaine
Planowanie zaręcznyn? eeee. zróbcie jeszcze przed tym kilka prób,a przed wielką premiera próbe generalna.

I koniecznie robic zdjęcia, coby fotoreportaż na fb albo inna nk był :)

zaręczyny

28 sie 2012 - 10:12:18

Cytat
Marcelka06
Cytat
coccaine
Planowanie zaręcznyn? eeee. zróbcie jeszcze przed tym kilka prób,a przed wielką premiera próbe generalna.

I koniecznie robic zdjęcia, coby fotoreportaż na fb albo inna nk był :)


niee;))

co będzie to będzie :) nie chce też żeby mój facet poczuł sie jakoś urażony , że nie chcę oficjalnych :) zobaczę jak sie ustosunkuje bo moich poglądów i tyle:) i trzeba dojsc do kompromisu :)
chciałam tylko , żeby to było takie nasze :) intymne i wogole:)
dziękuje za odpowiedzi :)
trochę żałuje , że mu to napisałam, bo czuje , że albo to źle zrozumie albo się zdenerwuje . no ale chcialam żeby też moje zdanie poznał :)
najważniejsze i tak jest to , ze planuje ze mną wspólne zycie :)

zaręczyny

28 sie 2012 - 10:18:51

Powiem Ci jak ja miałam parę lat temu: chłopak oświadczył mi się spontanicznie a po tygodniu czy dwóch zorganizowaliśmy kolację w szóstkę z rodzicami i wtedy poprosił mnie jeszcze raz przy nich.

Z chłopakiem się dawno rozstałam i jestem z kimś innym. Z moim obecnym rozmawialiśmy już na ten temat i na 99% zrobimy w ten sam sposób. Na szczęście mój rozumie, że chcę mieć wspaniałą niespodziankę i co wspominać na stare lata. A co do rodziców to taki oficjalny obiad czy kolacja - myślę, że po prostu wypada z szacunku do rodziców, ale to zależy jak kto ma w domu.

zaręczyny

28 sie 2012 - 10:24:34

Jestem już mężatką od prawie 4 lat ale zaręczyny to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu i uwaga odbyły się one przy rodzicach tyle że ja jako jedyna o niczym nie wiedziałam. Mój mąż wszystko pięknie zorganizował i wierz mi, że się uryczałam.
Co to za spontan jeśli się wszystko wcześniej ustali.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urodziny chłopaka