Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:27:55

Bilet na autobus do Częstochowy .Bo z tym wibratorem to dziewczyny przegięły za 3 dychy , kiepski dostaniesz .Może chociaż krem na erekcję tak około 3-4 dych da radę .

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:29:35

Ciężki wybór, bo zazwyczaj jeśli młode pary nie chcą kwiatów to chcą zabawki dla dzieci, aby oddać je do domu dziecka, a w tym przypadku nie wiem co mogłabyś im kupić, może faktycznie dobrym pomysłem jest kupienie czegoś do domu jak sugerowała koleżanka wyżej :). Albo popytaj innych co zamierzają kupić, może to Ci jakoś ułatwi :).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 10:30 przez yeah.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:30:04

Ale juz wymuslaja! Albo narzucania, ze prosza o ..... ( nastepuje wymiana super prezentow) No i zaczyna sie problem bo nie kazdy ma kase na takie prezenty! Raz nawet nie pojechalam na wesele bo sie zle poczulam jak uboga krewna. Wymagania prezentow byly straszne! Taka teraz moda, ze nie kwiaty a cos tam. Moim skromnym zdaniem nie mozna narzucać komuś niczego!!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:32:53

ja dostałam ksiązke - cos o szczesliwym małżenstwie ale bardzo fajnie napisana , czekaj zaraz ci podam tytuł : "Małżenstwo o jakim marzysz" -Gary Chapman -z dedykacją wiec polecam jak najbardziej na ślub :)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:36:45

LOTKA dla nich puść :D

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:36:46

Ja bym nie kupowała żadnych upominków... potem młodzi dostaną stertę pierdostójek.
Wolałabym za cenę takiego bukietu kupić np przybory szkolne i dodać karteczkę , że to dla dzieciaków z domu dziecka, albo karmę dla zwierzaków, zanieśliby do schroniska...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 10:38 przez Sacrum.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:37:57

zabawki erotyczne, jeśli mają poczucie humoru :>

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:39:24

ja idę za tydzień na wesele i para młoda życzy sobie wino :) można tez puścić lotka(zrobiłam tak z zeszłym roku), może być jakaś książka, pluszak :) jest dużo opcji :) ale wino wydaje się być eleganckie :)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:39:50

piedroła za 30 zł? yyy dziwnie tak.

Zawsze zamiast kwiatów było wino, książka, zabawki dla dzieci. Nie spotkałam się z tym żeby nie chcieli tego.

Zostaje Ci lotto, bo jak ktoś pisał o ręcznikach, kieliszkach, to 30 zł nie wystarczy.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:43:38

Na zszywka.pl sa fajne pomysla hand made jakies swieczniki lub cos w tym stylu latwe i fajnie cos dostac od siebbie wlasnej roboty :)


ja np dalam kolezance na slub foto w ramce zacgodu slonca.

a bratu 100zl po drobnemu i kartka w srodku "drobne na drobniejsze wydatki" bardzo sie to mlodym podobalo tak inaczej

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 lip 2012 - 10:50:03

Może jakiś pluszak? ;)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

17 lip 2012 - 10:18:06

Witam :)
Nie mam pojęcia co kupić na ślub kuzynki. Gdybym pracowała to nie byłob by problemu bo dałabym pieniądze a tak to kompletnie nie wiem... Chodzi o jakiś drobiazg :) Macie jakieś pomysły?

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

17 lip 2012 - 10:20:41

Pustą kopertę daj, to ostatnio coraz popularniejszy prezent - moja koleanka dostała 3 :)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

17 lip 2012 - 10:22:49

Cytat
hodaaa
Pustą kopertę daj, to ostatnio coraz popularniejszy prezent - moja koleanka dostała 3 :)

No chyba sobie żartujesz ;/
To że ktoś tak robi nie znaczy że ja też tak będę robić.
Pytam tutaj całkiem poważnie.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

17 lip 2012 - 10:23:12

A ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na prezent?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

85 lat prababci