Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

23 lut 2013 - 10:36:34

Ja kupiłam kuzynowi i jego żonie w prezencie piękną, satynową pościel i komplet obiadowy :)
Z tego co wiem byli bardzo zadowoleni, bo dostali od wszystkich jakieś mikrofalówki, zmywarkę, wycieczkę poślubną, telewizory ( aż 4 ).

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

23 lut 2013 - 10:43:16

jakąś elegancką pościel :)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

22 mar 2013 - 18:11:45

Cytat
helga_aus_bavarie
Dziewczyny, mam pytanie.

Jestem zaproszona do znajomych na ślub, ale się na niego nie wybieram. Chciałabym im wysłać jakiś wyjątkowy prezent, wszelkie pomysły typu pościel czy komplet garnków odpadają.

Oboje pochodzą z dość zamożnych rodzin, ja bym chciała sprezentować coś oryginalnego (pieniądze na razie nie grają roli). Widziałam parę pomysłów na necie, ale może Wy macie coś sprawdzonego?
To może jakąś grafikę albo coś z ceramiki od młodych projektantów?

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

22 mar 2013 - 18:16:36

Cytat
helga_aus_bavarie
Dziewczyny, mam pytanie.

Jestem zaproszona do znajomych na ślub, ale się na niego nie wybieram. Chciałabym im wysłać jakiś wyjątkowy prezent, wszelkie pomysły typu pościel czy komplet garnków odpadają.

Oboje pochodzą z dość zamożnych rodzin, ja bym chciała sprezentować coś oryginalnego (pieniądze na razie nie grają roli). Widziałam parę pomysłów na necie, ale może Wy macie coś sprawdzonego?

kasa nie gra roli ale określ przedział to coś wymyślę

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

25 kwi 2013 - 14:45:48

Witam,

moja przyjaciółka u której rok temu byłam świadkową organizuje przyjęcie z okazji 1 rocznicy ślubu. Z mężem nie mają jeszcze swojego domu, są w trakcie budowy. Nie mam pomysłu co mogę im dać, bo chyba daję sie coś na taką okazję? Macie pomysły??? Pozdrawiam:)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

05 maj 2013 - 23:57:29

Niedługo będę miała ślub koleżanki. Jedziemy tam większą grupą znajomych i padł pomysł żeby nie dawać kwiatów, tylko ładnie przybrany kosz z jakimiś winami i gdzieś w koszu umieszczoną wspólną kopertą. Co o tym myślicie, to dobra koncepcja?

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

13 maj 2013 - 14:17:30

Jeśli to ma być prezent dla dwojga to np.


Lot balonem to dopiero atrakcja ;-) I sądzę, że każdemu coś takiego by się na pewno spodobało ;-) Jak sądzicie?

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

21 maj 2013 - 15:10:12

Lot balonem to extra pomysł :) o ile nie ma się lęku wysokości :D
Moja przyjaciółka dostała na ślub Lotusgrill i był to jeden z fajniejszych prezentów, nietypowy a przydatny i naprawdę świetny, zawsze jak u niej jestem robimy sobie coś na tym grillu, np. wczoraj sałatkę cezar a na deser ananasy z grilla z lodami :) boskie :)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

08 cze 2013 - 17:51:48

Książki, ręczniki, blender

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

18 cze 2013 - 22:58:28

a ja z mojej strony jako dodatek do prezentu polecam kartki w formie pudełek-tzw. exploding box :) Wykonuje takich bardzo dużo, na śluby przede wszystkim:) zawsze to coś innego niż tradycyjna kartka:) Z doświadczenia wiem, ze otrzymanie takiego wprawia w dobry nastój;)



Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

01 sie 2013 - 00:54:24

Fajny pomysł z tymi kartkami, na pewno Młodzi docenią taki prezent ... choćby dlatego, że jest nietypowy. :)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

01 sie 2013 - 01:10:00

Ja ostatnio dawałam pieniądze do koperty ( Młodzi właśnie tego sobie życzyli)
przy okazji był chrzest i zrobiłam taki o tort dla maleństwa ;)


Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

25 sie 2013 - 15:44:12

dziewczyny, i ja potrzebuję Waszej rady :)

moja bliska znajoma brała niedawno ślub, byłam zaproszona ale z przyczyn niezależnych nie mogłam być obecna(nie chce się rozpisywać na ten temat).

Chciałabym jej dać jakiś prezent mimo, że mnie nie było. Na pewno butelkę wina, bo sami chcieli wino zamiast kwiatów, natomiast oprócz tego nie mam kompletnie na nic pomysłu? koszt max 150 zł.. Na wesele chcieli dostać $ o czym pisali wprost w zaproszeniach.. nie chce im kupić czegoś co będzie im tylko zajmować miejsce typu pościel czy filiżanki (nie wyprowadzają się do własnego mieszkania więc nie mają zbyt wiele miejsca na ewentualnie nietrafione prezenty)..

jakieś rady?

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

25 sie 2013 - 16:18:51

Jakiś fajny likier w oryginalnym szkle? Alkohol zawsze się sprawdza, a wino jest dość oklepane. Polecam: klik

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

25 sie 2013 - 16:24:47

myślę, że dobrze jest kupic jakiś komplet filiżanek, sztuce, robot kuchenny, weekendowy wyjazd do spa dla dwojga, expres do kawy,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wysokie buty do sukni ślubnej