Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

gorący temat

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

18 gru 2012 - 10:08:13

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale co myślicie żeby zamiast kwiatów na ślub poprosić o ubranka dla dziecka (dziecko jest w planach) ?

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

18 gru 2012 - 10:16:09

Można kupić bardzo wiele przydatnych rzeczy do życia dla mlodych :)
Np. Lepsze sztućce oryginalnie zapakowane w walizeczce koszt to ok 300-600 zł w zależności jakie się wybierze :) Komplet garnków, robota kuchennego, komplet ręczników często też zamiast bukietu kwiatów kupuje się butelkie wina :) Jest bardzo wiele ciekawych rzeczy :) Gdy miałam ślub dostałam powyżej wymienione rzeczy i jestem bardzo zadowolona, gdyż Mnie samej osobiście szkoda by było dać na sztućce 500 zł...a gdy już je dostałam jestem bardzo zadowolona :)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

18 gru 2012 - 12:26:25

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale co myślicie żeby zamiast kwiatów na ślub poprosić o ubranka dla dziecka (dziecko jest w planach) ? PODBIJAM!

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

10 sty 2013 - 21:08:03

Hej dziewczyny mam nadzieje ze mi pomożecie wraz ze znajomym szukam jakiegos pomysłu na prezent ślubny dla przyjaciół macie może jakieś?
bardzo proszę o pomoc:)
Czekam na orginalne pomysły:P

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 13:47:55

Kochanee potrzebuje pomocy ;/ w piątek ide na Ślub cywilny przyjaciół. Po ślubie robią mała impreze w domu dla przyjacioł dodam że mój chłopak jest świadkeim. I tu mam problem z prezentem ;/ co pasuje kupić? Dodam ze panna młoda jest w ciąży a po ślubie nie będą chyba raczej od razu ze soba mieszkać.... pomóżcie

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:00:15

Kochanee potrzebuje pomocy ;/ w piątek ide na Ślub cywilny przyjaciół. Po ślubie robią mała impreze w domu dla przyjacioł dodam że mój chłopak jest świadkeim. I tu mam problem z prezentem ;/ co pasuje kupić? Dodam ze panna młoda jest w ciąży a po ślubie nie będą chyba raczej od razu ze soba mieszkać.... pomóżcie

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:01:48

coś dla dziecka.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:02:25

to własnie moze cos dla dziecka, zawsze sie przyda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 14:02 przez marieis.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:02:41

jeśli to skromny ślub to może zestaw jakiejś ładnej pościeli, filiżanki. kiedyś pewnie zamieszkają razem, to im się przyda ;)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:03:08

Cytat
jolieetolie
jeśli to skromny ślub to może zestaw jakiejś ładnej pościeli, filiżanki. kiedyś pewnie zamieszkają razem, to im się przyda ;)

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 2/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:03:35

lepiej daj pieniądze, bo prezent dla dziecka to tak głupio na ślubie dawać.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:03:48

najlepiej to podpytaj ich moze co potrzebują, a jesli się nie uda i masz taką możliwość to daj im pieniązki. Myśle że t bedzie najlepsze bo kupia sobie to co potrzebuja.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:03:55

Ja bym dała pieniądze.Nie wiadomo co już dla dziecka mają kupione..

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:04:24

pościel. Zawsze się przyda

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 sty 2013 - 14:05:43

Hmm,ja bym dała pieniądze,bo szczerze mówiąc sami będą wiedzieć co potrzebują.;)
Ale jak chcesz koniecznie prezent to bym chyba kupiła jakiś komplet pościeli.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jestem zła.