Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 2/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

03 lis 2015 - 09:55:19

Może jakiś praktyczny prezent, na pewno po ślubie będą się urządzać to sprzęt AGD by się młodym przydał. Mogłabyś kupić na przykład mikser stojący albo ekspres do kawy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 11:26 przez Salse.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

23 lis 2015 - 22:45:46

Koleżance z pracy kupiłyśmy piękne sztućce z Duka, moim zdaniem idealny prezent. Bo nie tylko pamiątkę będą mieli ale i przyda się z cała pewnością w życiu.
Takie eleganckie sztućce Toscana <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-14 19:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 3/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

14 gru 2015 - 11:59:58

Sporo fajnych gadżetów nadających się w sam raz dla nowożeńców znajdziecie w sklepie internetowym Dajar. Towar jest bardzo dobrej jakości, a ceny naprawdę rozsądne. Ja ostatnio na ślub siostry kupiłam tam fajny komplet garnków ze stali nierdzewnej. <moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-14 19:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

30 kwi 2016 - 12:58:47

Fajny pomysł na prezenty ślubne ma firma Duka. Młoda para może tam zamieścić listę potrzebnych rzeczy do domu a goście po kolei kupują :D Świetne rozwiązanie!

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 lis 2016 - 10:07:54

witam,

dla mnie prosty, ponieważ dajemy pieniądze i do tego jakiś drobiazg.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 paź 2017 - 10:30:10

Cytat
dawid878
witam,

dla mnie prosty, ponieważ dajemy pieniądze i do tego jakiś drobiazg.

u nas też jakoś tak się utarło, że daje się kopertę+ ewentualnie jakiś drobiazg lub pamiątkę. W sumie to lepsza opcja niż milion nietrafionych gadżetów/bibelotów, 5 odkurzaczy i 3 expresy do kawy

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

16 lis 2017 - 13:25:10

Fajnie rozwinął się temat prezentu na ślub. Właśnie w te wakacje miałem poważny problem. Cioteczna siostra brała ślub. Ogólnie od gości zażyczyła sobie książki, ale wiadomo, że dla bliskiej rodziny to nie starczy. No i tak się złożyło, że szukałam biżuterii, bo bardzo ją lubi. Co powiecie ogólnie na taką propozycję https://www.beller.pl/162-bizuteria-slubna? Z tej oferty wybrałam złote kolczyki chance


Z początku nie byłam przekonana, ale na żywo wyglądają ślicznie. Młodej pasowały do sukni. Może nie są to kolczyki do chodzenia na co dzień (cena robi swoje), ale na imprezy jak najbardziej :D

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

07 mar 2019 - 13:51:16

Biżuteria? Pomijając, że nie jest to dobry prezent na ślub i raczej sama bym czegoś takiego w takim prezencie nie podarowała to nie wiem czy te kolczyki będa pasowały do wielu sukni. Do nowoczesnych stylizacji super ale nie do tradycyjnych. Nałożenie takich kolczyków na pewno będzie wymagało porzadnego wyczucia.

Jesli chodzi natomiast o kwestię prezentu to jeśli miałabym coś sprezentować materialnego to wybrałabym tradycyjne prezenty.
https://atrakcjepogodzinach.pl/kosz-prezentowy-na-slub-czyli-slodki-upominek-dla-nowozencow/

Może taki kosz prezentowy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-08 14:07 przez adelka28.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

10 maj 2019 - 10:25:18

A czemu nie? Akurat kolczyki ze zdjęcia powyżej nie są zbyt dobrym prezentem na slub, jednak jest wiele innych ciekawych opcji prezentowych, nad którym warto jest się zastanowić. Moim zdanie przepiękne zestawy specjalnie dla panien młodych ma Pandora:

Bransoletka taka może byc początkiem pięknej kolekcji. Sama jestem posiadaczką pandory oraz kupuje sobie kolejne koraliki na najwazniejsze wydarzenia życiowe. Dzięki temu bransoletka taka nie jest dla mnie jedynie biżuterią, ale pamiątką, która poprawia mi humor jak tylko na nią spojrzę. Bransoletkę taką podarowałam mojej siostrze na jej panieński :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-10 10:25 przez jagnam3.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

28 cze 2019 - 13:36:39

U znajomej dostalismy takie male sloiczki miodu. Bardzo mily gest :)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 wrz 2019 - 08:15:08

Pieniążki oczywiście, winko, a do tego spersonalizowane imienne kieliszki :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

13 sty 2020 - 13:29:26

Biżuteria ale jedynie dla niej i raczej na panieński ;)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

14 sie 2020 - 11:22:11

Upominek na ślub można wybrać na GoldenGift. Mają ciekawą ofertę do której zamieszczam link: Ślub Młoda Para będzie szczęśliwa i zadowolona z takiego podarku.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

15 lis 2021 - 09:45:21

Modne bransoletki damskie ucieszą nie jedną Pannę Młodą :)

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

21 mar 2023 - 10:38:40

Pandora faktycznie ma ładną biżuterię, sama obecnie mam bransoletkę Pandory, jednak nie noszę jej na co dzień. Denerwuje mnie, ze jest cieżka oraz obija mi się o laptopa. Nie jest to dla mnie zbyt komfortowe. Dlatego też zrezygnowałam z bransoletek na co dzień. Poza tym taka bransoletka nie będzie się podobała każdemu ;) Dobrze jest na pewno zorientować się jaki gust ma dana osoba ;)

Jesli szukacie oryginalnych prezentów, możecie zajrzeć sobie na stronę pracowni z ceramiką Bolesławiecką https://andyceramika.pl/ - jest to ręcznie malowana ceramika, która powstaje w pracowniach w Bolesławcu.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obiad ślubny - rodzina kręci nosem