Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

25 sie 2013 - 16:31:14

likier dość ciekawy pomysł :) chciałabym uniknąć prezentu typu filiżanki czy sztućce, bo póki co będą mieli dla siebie jeden pokój i dopiero w dalszej przyszłości wyprowadzka(jeszcze nie wiadomo kiedy) więc nie będą mieli gdzie trzymać rzeczy nie niezbędnych

wyjazdy do SPA są dość drogie.. a nie byłam na weselu więc nie chce wydawać aż tyle ;)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

23 wrz 2013 - 17:51:49

Ja mam nadzieję,że nikt nas nie uszczęśliwi prezentami. Lepsze 100 zł niż zbędny prezent.

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

17 paź 2013 - 13:49:36

Ja na ślub koleżanki w ramach prezentu wynajęłam smyczki do kościoła:) Młodzi prezentem byli zachwyceni, a i wspomnienia z pewnością będą mieli po takim prezencie milsze, niż po stercie ręczników;)

Czasem takie nietypowe rozwiązania serio się opłacają!
....a i przy okazji bardzo polecam usługi Dolce Trio! <moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

29 kwi 2014 - 16:18:40

A ja uważam, że sztućce mogą być całkiem niezłym prezentem dla młodych - szczególnie jeśli są na dorobku i uzupełniają swoje wyposażenie . Jest to również bardzo dobry dodatek do koperty z pieniędzmi jeśli chcemy coś jeszcze do niej dokupić.
Warto jest jednak wybrać dobrą markę taką jak na przykład sztućce Gerlach. Mam taki komplet w swoim mieszkaniu i używam na co dzień. Są bardzo solidne i nie wyginają się tak jak tandetna chińszczyzna. No i mają dożywotnią gwarancję ;)
Wbrew pozorom nie są takie drogie. Jak widać w sieci można je zamówić w całkiem dobrych cenach, na przykład w sklepie:
<moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:42 przez moderator.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

29 kwi 2014 - 16:21:45

najlepiej zrobić listę oczywiście z myślą o tym czego potrzebujecie i żeby każdego było na to stać puścić w obieg i każdy kupi i zaznaczy że już zarezerwowane ,albo pieniądze bo jak wiadomo wolę dostać 100zł dołożyć do czegoś co mi sie przyda niż np kolejne żelazko lub czajnik

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

29 kwi 2014 - 16:45:47

nigdy nie powinno sie kupowac rzeczy. para mloda na swoim chce sobie kupic rzeczy jakie im sie podobaja. Mnie by szlag trafil jakbym dostala garki albo nawet sztucce ktorych ja sama nie wybralam. jeszcze kompletnie nie pasowalaby jakas rzecz do wnetrza itp.. kazda kobieta lubi urzadzac sobie dom po swojemu; kazda kobieta uwielbia zakupy wiec powinno dac sie jej ta mozliwosc.. Jedynie wynajem smyczkow ( tak jak to jedna z was zrobila ) jest idealnym pomyslem.

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

20 maj 2014 - 10:42:53

Hmmm... A co sądzicie o ciekawym komplecie noży kuchennych? Jak na przykład tutajzłycolor=#FF0000]<moderacja> spam[/color]? Wybór jest dość spory a jeśli młodzi są na dorobku to fajnie byłoby sprawić im coś takiego praktycznego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:42 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

20 maj 2014 - 11:01:23

Ja nigdy nie daje prezentów i też nie chciałabym ich dostawać. Preferuję dać pieniądze w kopercie i wolałabym też pieniądze dostać. Pamiętam ślub mojej ciotki jak dostała dwie mikrofalówki i dwa roboty kuchenne - dla mnie to bez sensu. Jak dostane pieniądze to sama sobie kupie co mi potrzeba, więc kasa to najlepsze rozwiązanie :)

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

21 maj 2014 - 14:53:49

Jasna rzecz, że większość wolałaby pieniądze zamiast prezentów na wesele ale jakoś niezręcznie jest to sugerować zapraszanym gościom wiec ja ominełam ten temat i było co było czyli pół gości tak pół tak.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

12 cze 2014 - 22:19:43

Jeśli wszyscy dają koperty, fajnie jak ze dwie osoby dadzą coś wyjątkowego. Mało kto teraz ma w domu prawdziwą porcelanę kostną. A taki zestaw kawowy kosztuje prawie tysiaka, trudno sobie kupić samemu. Tak myślę, że na ślub kuzyna coś takiego im sprawię:)

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

13 cze 2014 - 09:17:07

Na pewno warto jest się dopytać co młodzi chcą dostać - dzięki temu unikniemy przykrej niespodzianki kiedy podarujemy im coś z czego nie będą zadowoleni. Niemniej jestem zdania ,że najbezpieczniejszym rozwiązaniem na pewno będzie podarowanie kompletu do herbaty - najlepiej w klasycznym, białym kolorze.
Piękne zestawy polskiej produkcji ma na przykład w ofercie Witeks: <moderacja> spam tutaj możecie je sobie obejrzeć (albo również wybrać się do jednej z ich placówek, które rozsiane są po całej Polsce).
Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:42 przez moderator.

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

30 cze 2014 - 14:02:13

Witam serdecznie:)


wiele z nas ma problem odnośnie prezentu slubnego bądź dodatku do niego;) Myśle, że mam dla Was rozwiązanie:) zamiast wina, czekoladek czy zwykłych kwiatów:) Bukiety z cukierków:) To wyjątkowy prezent , który zaskoczy i wywoła uśmieh na twarzy obdarowanej osoby:) Zaskocz innych i podaruj coś wyjątkowego.

Zapraszam na stronę facebook.com/slodkiupominek



Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

17 wrz 2014 - 09:48:07

ttaj jest sporo inspiracji: http://www.skapiec.pl/prezenty/slubne :)

wybieralam cos dla znajomych i korzystalam z tej wlasnie inspiracji:) kupilam w koncu im robota kuchennego

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

27 lis 2014 - 08:55:49

To zależy z jakimi ludźmi mamy do czynienia, zobaczcie - http://prezentmarzen.com/degustacja-win-z-bachanalia-2/ Ale sądzę, że akurat to się każdemu spodoba, bo wszystkim nam brakuje przede wszystkim relaksu, a na takie wieczory małżeństwa nie mają czasu...

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Prezenty ślubne Wątek Zbiorczy

27 lis 2014 - 10:04:24

kiedyś daliśmy na prezent voucher do spa ;) młodzi przecież po slubie sobie pozwolić na wyjazdy nei bardzo mogą, a odpoczynek na pewno im się nalezy ;) kupulismy im wyjazd do spa nad wodospadem i wiem, że byli bardzo zadowoleni z pobytu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SYLWESTER!!