Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

hehe... ja o locie szybowcem, a ty o gadżecie do auta za podobne pieniądze. Ale doceniacie tych facetów ;-) Przecież za małe pieniądze kupuje się teraz genialne prezenty!

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

A nie może jakiś fotogadżet? Ja swojemu chłopakowi kupiłam taki kalendarz z naszym zdjęciem i spodobało mu się :) Przynajmniej mam taką nadzieje i to, że trzyma go sobie na biurku nie jest fałszywą oznaką. Zobacz sobie na http://www.cewe.pl/fotokalendarze.html. Może akurat komus się spodoba.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Mój chłopak ma urodziny w sierpniu i mam zamiar odkładać dla niego na [Moderacja - nieopłacona reklama] klawisze]klawisze Od dawna marzy o tym instrumencie i postanowiłam spełnić to marzenie :) Zależy mi na zakupie czegoś porządnego dlatego co wypłatę będę odkładała parę groszy:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 3/5

Każdy jest inny, każdy ma inne upodobania...nie napisałaś ile lat ma Twój chłopak, co lubi? Może zajrzyj tutaj http://www.mugli.pl/ mają wiele fajnych rzeczy, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla niego. Ciężko doradzić jak się kogoś nie zna.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Treść posta została usunięta automatycznie

Przez tyle lat i tyle okazji uzbierało się mnóstwo prezentów... szczerze to połowę zapomniałam:) z tego co pomiętam:
-nasze zdjęcie rysowane przez rysownika coś wspaniałego, wyszło bardzo autentycznie
- mnóstwo ubrań koszule, swetry, bluzki itp
- golarka z philips
- sporo perfum
- wypad na paintball i quad
było tego o wiele więcej ale uleciało z pamięci

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Najgorsze jeśli podarowało się już wszystko i totalnie nie ma się pomysłu na nic innego prawda? :) Ja tak miałam rok temu na urodzinach mojego ukochanego. Totalnie nie wiedziałam co mu podarować. No nie miałam zupełnie pomysłu. W końcu stanęło na zegarku . Wybrałam model marki Nixon. Na klasycznym skórzanym pasku. Prezent bardzo mu się podobał tak wiec okazało się to sukcesem. Swoją drogą to w sieci jest kilka outletów gdzie można takie zegarki kupić w dobrej cenie ( na przykład tu)

Znam ten ból gdy kończą się wszystkie możliwe pomysły na prezent dla faceta. Słyszałam ostatnio od znajomej, że kupiła swojemu mężczyźnie przejazd po torze wyścigowym. Znalazła w internecie świetną stronkę z tego co pamiętam devil-cars.pl i jest tam mnóstwo samochodów i torów. Myślę że też coś kupię dla swojego Misialove

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent marzeń, jakieś pakiety - np. jazda czołgiem, albo Ferrari? Sądzę, że niczego lepszego w tym miejscu nie znajdziecie. Kwestia budżetu ;-)

Czy taki gadżet jak duetprotag będzie OK? Oryginalny, nie drogi, designerski i przydatny :)

Ja planuję kupić za miesiąc mu na urodziny kino domowe http://www.mixmedia.pl/kino-domowe-lg-dh4130s,id-122465 Coś z tego. Tylko nie bardzo się znam więc czeka mnie telefon do obsługi aby zadać parę pytań. Mam nadzieję że się ucieszy.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

A nie myślałaś o tym by zabrac go do kina i jakąś kolację? Nie tylko faceci muszą takie prezenty robić:P Zobacz sobie na q-mapa Widziałam tam sporo nowości kinowych które będą we Wrocławiu może akurat znajdziesz coś dla was:)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Ja myślę, żeby kupić koszulkę z Batmanem, widziała w sumie fajne na Dystrykt Zero. Co o tym myślicie? Dobry pomysł dla miłośnika Batmana?

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Każdy miłośnik Batmana na pewno będzie zadowolony:) Dobrym pomysłem mogą okazać się również akcesoria do auta. Chyba większość facetów ucieszy się z takiego prezentu. Kierowcom, którzy sporo czasu spędzają za kierownicą przyda się Antydrzemka albo nawigacja. Zajrzyjcie na https://hussar-innovations.com/pl_PL/index znajdziecie tu kilka ciekawym propozycji.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Na mniej podniosłe okazje materialne prezenty są ok ale na te ważniejsze okazje proponowałabym zaplanować coś zupełnie innego. Możecie się na przykład zastanowić nad lotem balonem albo nad lotem motolotnia czy paralotnią - LINK.

Obecnie takie atrakcje można wykupić sobie w praktycznie każdym większym mieście. Nie jest to również często taki duży koszt. Sprawiają,że dane wydarzenie jest niesamowite, na długo zapada rownież w pamięć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-29 07:03 przez elvirr.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kalendarz adwentowy