Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

obraz na płótnie

24 minut temu

Dom czy mieszkanie

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 7:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witajcie.
chciałam się zapytać co sadzicie o krótkiej sukience ślubnej?
jeszcze nie biorę ślubu ale ostatnio rozmawiałam z koleżanką to ona do mnie że ja chyba oszalałam że się idzie w długiej sukni jak przystało na Polski ślub..w sumie to nie wiedziałam co powiedzieć..jakie jest wasze zdanie?:)
Mi się marzy krótka suknia z jagodową szarfą a niby że ma być długa sukienka do ziemi...

hmmm, ja uważam że ani do tyłka ani też do kostek- coś pomiędzy

to TWÓJ wybór...

np.Paulina Sykut brała ślub w krótkiej, chociaż jej suknia była aż za krótka... znajdź zdjęcie w googlach.

Mi się krótkie nie podobają i w życiu bym takiej nie założyła na ślub.
Uwielbiam długie suknie i wydaje mi się,że raz w życiu można poczuć się wyjątkowo:) Tym bardziej,że takich sukienek nie nosi się na co dzień..
Kościelnego nie mam i nie będę miała,ale na cywilnym miałam piękną,długą suknię i nie zamieniłabym jej na nic innego:) Czasem widzę dziewczyny ubrane na cywilny i wyglądają strasznie-jakby szły do klubu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-19 13:01 przez Hooney_M.

też mi się kiedyś taka marzyła ale stwierdziłam jednak ,ze ślub to taka okazja , że pózniej żałowała bym krótkiej sukienki, tak jak na studniówce :) nie zmienia to faktu ,ze są przepiękne niektóre :)

Od jakiegoś czasu też chcę krótką suknię ślubną. Nie pasują mi długie. Potrzebuję takiej, która mnie skróci, obniży, a krótkie lepiej się przy tym sprawdzają.
Poza tym biorę cywilny ślub więc problem "co ludzie w kościele powiedzą" mnie nie dotyczy.

Wydaje mi się, że podobny wątek już był...

wydaje mi się że wszystko zależy od modelu. długie suknie potrafią być straszne tak samo jak i krótkie. jeśli dobrze dobierzesz suknię do swojej figury i urody to czy to będzie krótka czy długa będzie bez znaczenia. moja mama szła na 2. ślub w krótkiej i wyglądała extra! (a był to kościelny jak to ma znaczenie w wyborze sukienki ;))

podobają mi się, ale na cywilny

Na cywilny owszem albo gdybyś brała ślub w Las vegas bądź w Australii, ale w Polsce to nowość, ciotki i babki nie są do takiego widoku przyzwyczajone ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-19 13:14 przez MajkaaaxDxD.

No moja koleżanka bierze ślub w tym roku w sierpniu i właśnie ma taka suknie do ziemi..i mi mówi że to aż wstyd w rodzinie jak krótka kiecka..

Ja sama, bym takiej nie założyła, bo co do ślubu to jestem trochę tradycyjna pod tym względem :) ale jeśli tobie się podoba, to czemu nie ? To twój ślub i najważniejsze, żebyś ty się dobrze czuła :)

Jak najbardziej :)

Wg mnie są zdecydowanie ładniejsze, bardziej kobiecie i przede wszystkim wygodniejsze od długich plączących się po ziemi sukien. Ostatnio jest moda na krótkie, więc sporo się pojawiło, więc jest w czym wybierać.

Czy to kościelny czy cywilny, wg mnie nie ma znaczenia, czasy się zmieniają już nie obowiązują sztywne zasady, które niektórzy sobie nie wiaodomo skąd powbijali do głowy...

Sama miałam podobny fason do tej z pierwszego zdjęcia i gdybym miała raz jeszcze wybierać nie zmieniłabym nic.

fotki




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-19 16:37 przez Sacrum.

W dniu ślubu masz wyglądać tak, żebyś to Ty czuła się pięknie i wyjątkowo. Lej na zdanie innych.

Nie no ,może być , a czemu nie ;)
Niektóre krótkie sukienki są śliczne ;)

krótką na cywilny bym założyła

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DJ na 18