Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

58 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla faceta- IMIENINY

24 cze 2013 - 15:29:58

Naprawdę myślicie, że autorka od roku siedzi i się głowi co by tu chłopakowi dać na imieniny?

Wątek sprzed roku.

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

24 cze 2013 - 15:33:03

źle robisz dając mu z takiej dosyć błahej okazji na starcie prezent za 100zł. Rozkokosi się facet tak jak dzieciaki którym się kupuje wszystko i nie będzie doceniał Twoich drobnych gestów bo będzie liczył na wielkie ;)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

04 lip 2013 - 15:01:31

Ciekawych pomysłów można znaleźć naprawdę całą masę, sami zobaczcie - http://prezentmarzen.com/poznaj-nurkowanie-w-katowicach/ I wcale nie musicie wydawać wielkich pieniędzy, wystarczy tylko poszukać ;-)

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

04 lip 2013 - 21:57:21

Może jakiś sportowy zegarek? Na przykład taki CASIO Wodoszczelny ze stoperem, nadaje się do pływania, przyda się przy uprawianiu sportów. Jest wiele sportowych modeli w tym sklepie w różnych cenach, więc na pewno coś odpowiedniego znajdziesz

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

05 lip 2013 - 14:52:28

Zegarki to się kupuje na komunię, na 10-lecie pracy w firmie, albo na jakąś okazję biznesową, a na pewno nie na prezent imieninowy. Tak więc radzę szukać innych pomysłów. Jeden pokazałam, a ciekawych można zaproponować o wiele więcej.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

16 lip 2013 - 12:33:42

http://www.prezentnaimieniny.com/ tutaj możesz znaleźć coś fajnego

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

17 lip 2013 - 14:40:16

ja mojemu chłopakowi zazwyczaj kupuję prezent po uprzedniej konsultacji z nim. nie lubię dawać nietrafionych prezentów, które potem by leżały bezużytecznie na półce pokrywając się warstwą kurzu;) kupowałam mu już zegarek, scyzoryk , perfumy, a w tym roku padło na mało znane whiskey, które było strzałem w dziesiątkę.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

09 lip 2018 - 10:47:39

Ja mojego Piotra na imieniny porwałam na wycieczkę do Wrocka. Najpierw zwiedziliśmy całe miaso m.,in Ostrów Tumski, a wieczorem skoczyliśmy na strzelnicę Progun, Faceci lubią takie męskie niespodzianki ;)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

02 kwi 2019 - 14:38:06

Najlepszym i najbardziej oryginalnym prezentem jest voucher na przejazd sportowym autem. Ja kupiłam taki voucher w Devil-Cars. Mają naprawdę duży wybór aut i torów, na których można zrealizować przejazd. Zakupu dokonuje się przez ich stronę internetową. Po złożeniu zamówienia voucher zostaje wysłany na adres e mail. Można go wydrukować i wręczyć :) Emocje i adrenalina, które towarzyszą podczas przejazdu są nie do opisania :) Polecam w 100% dla osób w każdym wieku.

Prezent dla faceta- IMIENINY

05 lip 2019 - 13:21:43

Aktualnie jest moda na drewniane zegarki, szczególnie dla mężczyzn. Moim zdaniem jest to świetny prezent i warto o tym pomyśleć. Mi w wyborze pomogła ta stronka.

szupnik . lomza . pl / jaki - drewniany - zegarek - dla - mezczyzny - wybrac         -usuńcie spacje

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

18 lut 2021 - 11:15:32

Kiedys zrobiłam mężowi karnecik z pakietem na wieczór i poprosiłam, żeby rodzice wzięli dzieci na weekend - Film, jedzonko, wino etc.

Dodam jednak, ze był to prezent na urodziny. Imienin nie obchodzimy, nie obchodzę ani ja ani on ;) Wydaje mi się, ze jest to powoli zanikający zwyczaj. Oraz imieniny obchodzone sa jedynie przez starsze osoby.

Zerknij sobie tutaj https://ombre.pl/ W sklepie znajdziesz porządne męskie ubrania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-25 07:26 przez mmass.

Prezent dla faceta- IMIENINY

10 mar 2021 - 12:44:06

Polecam personalizowane prezenty np. biżuteria lub bluzy/koszulki. Ja ostatnio zaczęłam trochę czytać na temat nadruków i bardzo mi się spodobało. Głównie bazuje na wiedzy ze strony http://www.szybkinadruk.pl/, ale daje radę. Zrobilam chłopakowi i bardzo mu się spodobała. Zastanawiam się też nad innymi metodami nadruku, bo ta mi się srednio spodobała, ale niestety wciąż wiem za mało, może kiedys.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

23 mar 2021 - 08:05:22

Na 40 urodziny dostałam jakieś bransoletki, wisiory, dziwne zawieszki na złoty łańcuszek (noszę srebrny ). Ogólnie nie noszę takich rzeczy. Poznałam potem minimalizm. Leżało mi to rok, aż w końcu oddałam na licytację charytatywną dla osoby z mojego miasta. Dało mi to wielką radość, bo wiem, że osoby, które to kupiły, z pewnością będą używać, a przy okazji piękne kwoty zasiliły konto chorej.

Moim zdaniem lepsza opcją bedzie coś praktycznego, na przyklad do mieszkania. Zerknijcie sobie na eleganckie szklanki do whisky. Sama byłabym z czegoś takiego o wiele bardziej zadowolona ;) https://www.luxuryproducts.pl/szklanki-do-whisky.html




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-29 13:58 przez nataliii23.

Prezent dla faceta- IMIENINY

23 mar 2021 - 12:04:01

Hmmm...ja kiedyś kupiłam mojemu byłem latarkę na rower - taką z oświetleniem na kilka metrów, aby nocą nie przypeirdzielił w drzewo :) Kosztowała około 100

Prezent dla faceta- IMIENINY

14 lis 2021 - 08:50:43

Ja dla faceta kupiłam rower CUBE i kilka ciuszków z przedmiotowej strony. Jest mega zadowolony po dziś dzień.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy wypada ?Proszę o poradę :)