Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla faceta- IMIENINY

18 cze 2012 - 21:58:21

Dziewczyny pomocy!

Wiem że były już różne wątki o prezentach, ale takiego nie znalazłam.

Za tydzień mój chłopak ma imieniny, nie jesteśmy zbyt długo razem, ale chce mu podarować prezent na imieniny.

Dla ułatwienia:
bardzo lubi sport, jazda na rowerze, siatkówka, pływanie
motoryzacja

Może być jakaś rzecz przydatna, albo gadżet związany z jego zainteresowaniami.

Nie podajcie mi pomysłów perfum, ubrań itp. banalnych, szukam czegoś niebanalnego, w granicy max. 100zł :)

pomóżcie! prosze :)

dajcie mi jakies pomysły



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-18 22:41 przez madlene93.

Prezent dla faceta- IMIENINY

18 cze 2012 - 22:05:56

nigdy nie dawalam prezentow imieninowych..nawet nie wiem kiedy moj facet ma imieniny i czy w ogole ochodi takie cos bo jego imienia nie ma w kalendarzach :P :P

juz chyba lepiej nie rozmieniac sie tak na dobre, dac mu czekolae jakass uza czy lizaka, a jakis maly drobiazg, tak bez okazji.

Prezent dla faceta- IMIENINY

25 cze 2012 - 14:48:00

Możesz kupić to co ja swojemu tacie na dzień ojca - gokarty. Koszt to kilkadziesiąt złotych, a na pewno będzie zadowolony - faceci lubią takie atrakcje. Jeśli pomysł ci odpowiada to pisz.

Prezent dla faceta- IMIENINY

25 cze 2012 - 14:50:45

Cytat
madlene93

Wiem że były już różne wątki o prezentach, ale takiego nie znalazłam.

A to prezenty imieninowe różnią się od urodzinowych, rocznicowych etc.?

Kup mu golarkę.

Prezent dla faceta- IMIENINY

25 cze 2012 - 15:05:24

Cytat
AgataBatycka
Cytat
madlene93

Wiem że były już różne wątki o prezentach, ale takiego nie znalazłam.

A to prezenty imieninowe różnią się od urodzinowych, rocznicowych etc.?

Kup mu golarkę.

Golarke już ma, a uważam że się różnią, na rocznicę to bardziej coś co łączy nas wspólnie, a poza tym mam na imininy dla niego graniczone fundusze :)

Prezent dla faceta- IMIENINY

18 lip 2012 - 13:06:01

Mam podobny problem tyle że spotykamy się dopiero jakies 4 miesiące, za miesiąc ma urodziny 21, brak pomysłu na prezent ! POMOŻCIE !

Prezent dla faceta- IMIENINY

18 lip 2012 - 13:13:34

Ja na imieniny zawsze kupuję jakiś drobiazg typu bokserki czy coś słodkiego. Wolę coś lepszego kupić na urodziny czy święta.

Prezent dla faceta- IMIENINY

18 lip 2012 - 21:54:08

a urodziny ?? znamy sie krótko

Prezent dla faceta- IMIENINY

18 lip 2012 - 22:04:41

penny3, może trochę kreatywności? to ty jesteś z tym chłopakiem, nie my. skąd mamy wiedzieć co lubi, ile ma lat, ile ty masz lat, ile masz pieniędzy, gdzie mieszkasz (i do czego masz dostęp). wystarczy wyjść z domu i się rozejrzeć po sklepach, bo zakładam, że skoro pytasz się o ten prezent na forum to nie jesteś na tyle ambitna, żeby zrobić coś sama

Prezent dla faceta- IMIENINY

18 lip 2012 - 22:20:26

Skoro lubi jezdzić na rowerze, to może jakiś fajny i dobry bidon, albo rękawiczki na rower. Ja bym czegoś w tym kierunku szukała :)

Prezent dla faceta- IMIENINY

22 kwi 2013 - 23:58:12

Może jakąś fajną koszulkę ze śmiesznym napisem lub grafiką ?? Faceci lubią praktyczne prezenty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 00:04 przez moderator.

Prezent dla faceta- IMIENINY

11 cze 2013 - 23:03:11

Ja tam zawsze ide sprawdzonym tropem: facet = dobry alkohol i wybieram żubrówkę paloną jako prezent :-)

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla faceta- IMIENINY

21 cze 2013 - 09:34:38

Wydaje mi się że żubrówkę to może sobie wypić ze znajomymi :) Od dziewczyny wymagana jest większa subtelność. Myślę, że jakiś drobny upominek + wino będzie idealnym rozwiązaniem. Ten portfel wpisuje się w to o czym mówię.

Prezent dla faceta- IMIENINY

21 cze 2013 - 13:31:05

Cytat
jalenka
Wydaje mi się że żubrówkę to może sobie wypić ze znajomymi :) Od dziewczyny wymagana jest większa subtelność. Myślę, że jakiś drobny upominek + wino będzie idealnym rozwiązaniem. Ten portfel wpisuje się w to o czym mówię.

widzę, że w dobrej cenie ten portfel. ja bardzo podobny ale niestety droższy :/ kupiłam na dzień ojca.

Prezent dla faceta- IMIENINY

24 cze 2013 - 15:27:31

bidon do roweru ten pomysł mi się podoba, kąpielówki :d, kubek z Twoim zdjęciem, zegarek ze stoperem i różnymi bajerkami, albo tak jak dziewczyny piszą zafunduj mu jakąś atrakcję np skok na bungee :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krótka sukienka ślubna?co sądzicie?