Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Impreza Pin-up : (

18 cze 2012 - 20:52:57

Hej Dziewczyny,

Koleżanka której nie widziałam ponad rok zaprosiła mnie na imprezę u siebie w domu. To ma być pożegnalna impreza,ponieważ potem ona wyjeżdza na rok za granicę.
Wszyscy ludzie będą się tam znać,a ja tylko tą jedna koleżanke...więc tak troche dziwnie; /
Impreza ma być w klimatach lat 40 i 50, obowiązkowy strój rodem z tamtych lat.

I tu pytanie...czy iść? Nie wiem,ja jestem jakaś dziwna,dzika,nieprzystosowana do ludzi...z jednej strony bym chciała a z drugiej czuje,że będę tam jak 5 koło u wozu.

do tego w co sie ubrać? styl pin up jest cudowny,ale nie wiem czy będę umiała coś wymyślić.

i co dać tej koleżance na pożegnanie? jakis prezent ,dobrze by bylo żeby pasował do imprezy...tylko co to mogłoby być?

Mamy po 20 lat.

Impreza Pin-up : (

18 cze 2012 - 20:58:29

Jak nie znasz, to poznasz;)Bardzo fajny klimat imprezy. Dla mnie pin up to codzienność;)Postawiłabym na klasykę, czyli ołówkowa spódnica z wysokim stanem, bluzka i typowy makijaż. Albo sukienka- rozkloszowana, do kolan, na lekkiej halce. Do tego koniecznie pończochy ze szwem, oraz wysokie obcasy w typie t-barów.

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Impreza Pin-up : (

26 cze 2012 - 13:12:07

Ja też organizuję w tym klimacie swoje 21 urodziny. Będzie kilka osób, które nikogo nie znają oprócz mnie i troszkę się tym martwię. Na szczęście dziewczyny i tak są strasznie szczęśliwe, że o nich pamiętałam i wcale się nie przejmują tym, że będą tam "same". Nie trzymam się ze snobami i jestem prawie pewna, że reszta dziewczyn szybko wciągnie je w swoje towarzystwo.
Poza tym ostatnio też wybrałam się na osiemnastkę jako osoba towarzysząca, gdzie nikogo nie znałam. Nawet nie wiedziałam kto ma urodziny :D. Każdy z nas jest trochę niepewny siebie, ale trzeba to w sobie pokonać. Jak pokażesz się z tej sympatycznej strony, to nie ma opcji, żeby Cię ludzie nie polubili ;). Więc głowa do góry, nie można uciekać od ludzi. Gdyby każdy tak robił, to nikt nie szedłby do szkoły, do pracy... bo przecież w takich sytuacjach też się trafia w grupę osób, których się nie zna :)

Impreza Pin-up : (

26 cze 2012 - 13:22:21

Po paru drinkach znajdziecie wspólny język więc sie nie przejmuj że nikogo nie znasz ^^ haha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla faceta- IMIENINY