Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:45:18

Jaką polecacie? gdzie najlepiej kupować? których zdecydowanie nie polecacie i dlaczego? :>

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:46:15

na weselu to goście juz pożniej kazda wypija hahaa:p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:47:46

u nas będzie maximus
taką wybrał mój narzeczony (jeszcze 5 dni i będzie mąż!!! :D ), ja się nie znam bo nie piję
kupiliśmy w tutejszej hurtowni alkoholi, 19 z groszami za 0,5

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:50:00

Cytat
marrta
u nas będzie maximus
taką wybrał mój narzeczony (jeszcze 5 dni i będzie mąż!!! :D ), ja się nie znam bo nie piję
kupiliśmy w tutejszej hurtowni alkoholi, 19 z groszami za 0,5

no ja wlasnie slyszalam pozytywne opinie o maximusie, a z drugiej strony tez pare negatywnych;) a w ktorej hurtowni kupowaliscie? (w Lublinie?)

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:50:26

FINLANDIA jest super, jest delikatna,smaczna nie jest gorzka i kobieta jak i mezczyzna z przyjemnoscia sie jej napiją

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:52:12

Cytat
kashvi
Cytat
marrta
u nas będzie maximus
taką wybrał mój narzeczony (jeszcze 5 dni i będzie mąż!!! :D ), ja się nie znam bo nie piję
kupiliśmy w tutejszej hurtowni alkoholi, 19 z groszami za 0,5

no ja wlasnie slyszalam pozytywne opinie o maximusie, a z drugiej strony tez pare negatywnych;) a w ktorej hurtowni kupowaliscie? (w Lublinie?)

w Rykach ale to oddział lubelskiej hurtowni, nazywa się Tradis (Łęczyńska 9)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-11 01:00 przez marrta.

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:52:14

Cytat
luizjanaa89
FINLANDIA jest super, jest delikatna,smaczna nie jest gorzka i kobieta jak i mezczyzna z przyjemnoscia sie jej napiją

Jak wódka może być SMACZNA >.< Ble.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:53:05

Cytat
luizjanaa89
FINLANDIA jest super, jest delikatna,smaczna nie jest gorzka i kobieta jak i mezczyzna z przyjemnoscia sie jej napiją

wódka musi być gorzka!!
"gorzka wódka, gorzka wódka...!!!" :D
wczuwam się przed sobotą ;)

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:55:51

Cytat
luizjanaa89
FINLANDIA jest super, jest delikatna,smaczna nie jest gorzka i kobieta jak i mezczyzna z przyjemnoscia sie jej napiją

noo tylko finlandia kosztuje 2 razy wiecej niz prawie kazda inna wodka;) ja szukam czegos w rozsądnych cenach;p

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:56:16

Wyborowa zawsze daje radę.

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 00:57:02

Cytat
Wredzia
Cytat
luizjanaa89
FINLANDIA jest super, jest delikatna,smaczna nie jest gorzka i kobieta jak i mezczyzna z przyjemnoscia sie jej napiją

Jak wódka może być SMACZNA >.< Ble.

mozna.do drinkoli, albo sama.
a za gorzka nie przepadam,bo im gorzka to mocniejsza.facet wypije,czort z tym ale babka...no nie wiem
Cytat
kashvi
Cytat
luizjanaa89
FINLANDIA jest super, jest delikatna,smaczna nie jest gorzka i kobieta jak i mezczyzna z przyjemnoscia sie jej napiją

noo tylko finlandia kosztuje 2 razy wiecej niz prawie kazda inna wodka;) ja szukam czegos w rozsądnych cenach;p

to nie wiem jaka ci doradzic.najlepiej kupowac od producenta,mozna wyszukac punkty sprzedazy bezposrednio od.tak mi sie wydaje, albo trafic na promocje w lidlu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-11 01:00 przez luizjanaa89.

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 01:02:53

Cytat
luizjanaa89
Cytat
Wredzia
Cytat
luizjanaa89
FINLANDIA jest super, jest delikatna,smaczna nie jest gorzka i kobieta jak i mezczyzna z przyjemnoscia sie jej napiją

Jak wódka może być SMACZNA >.< Ble.

mozna.do drinkoli, albo sama.
a za gorzka nie przepadam,bo im gorzka to mocniejsza.facet wypije,czort z tym ale babka...no nie wiem

Do drinków to inna sprawa. Po prostu kłócą mi się ze sobą te dwa słowa - smaczna wódka. Bo wg mnie to wódki się nie pije do smaku^^

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 01:18:48

mój ojciec lubi smak wódki - czym wprawia w podziw większość rodziny :)
mam pub i polecam Sobieskiego - czysty, grejpfrutowy i orzech laskowy. Orzeszka można pic na czysto albo w drinkach, jest naprawdę bardzo intensywny w smaku

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 01:46:44

nie polecam bolsa, dość dziwny posmak który mi nie odpowiada

Wodka na wesele

11 cze 2012 - 06:55:45

u nas była soplica czysta i gorzka żołądkowa którą lubią kobiety i wszyscy byli zadowoleni.
Nie polecam kupowania jakichś wódek na 15-16 zł moja koleżanka w zeszłym roku na weselu kupiła w realu na promocji :D nazwy nie pamiętam, ale północy nie wiele ludzi dotrzymało :/
osobiście uważam też że finlandia jest za droga na wesele i nie jest taka smaczna jak to ją wychwalają.
Biała dama jest jeszcze dobra, delikatna.
pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dwa wesela - zdjecia