Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

36 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Wodka na wesele

25 lut 2013 - 21:52:51

Krupnik lub Finlandia ale to już wyższa półka

Wodka na wesele

08 mar 2013 - 22:24:56

Krupnik to wyższa półka? No nie wiem.
Finlandia kiedyś była dobra, bardzo delikatna, szczególnie przy dobrym schłodzeniu.
Teraz najczęściej to Pan Tadeusz. Ostatnio też znajomi interesowali się tematem, z tego co widziałam (w tamtym roku na weselach), to ma wzięcie.
A gdzie kupować? Warto popatrzeć po hurtowniach, można też sprawdzić stronę wódki, często tam najłatwiej znaleźć informacje o promocjach.

zweryfikowana
Posty: 372
Ostrzeżenia: 1/5

Wodka na wesele

08 mar 2013 - 22:28:51

Żubróweczka : ) Ale zwykła, bez tej trawy w środku ; )

Wodka na wesele

08 mar 2013 - 22:32:36

Cytat
duszaniespokojna
Krupnik to wyższa półka? No nie wiem.
Finlandia kiedyś była dobra, bardzo delikatna, szczególnie przy dobrym schłodzeniu.
Teraz najczęściej to Pan Tadeusz. Ostatnio też znajomi interesowali się tematem, z tego co widziałam (w tamtym roku na weselach), to ma wzięcie.
A gdzie kupować? Warto popatrzeć po hurtowniach, można też sprawdzić stronę wódki, często tam najłatwiej znaleźć informacje o promocjach.

chodziło mi, że Finlandia to wyższa półka miał być nawias ale zjadło

Wodka na wesele

08 mar 2013 - 22:35:53

My mieliśmy taką wódkę. Była dobra, pięknie się prezentowała na stołach, i kosztowała około 19 zł w hurtowni w małopolsce. W środku ma pływającego kłosa, super sprawa :)


Wodka na wesele

08 mar 2013 - 22:38:19

Cytat
mojasukienka
My mieliśmy taką wódkę. Była dobra, pięknie się prezentowała na stołach, i kosztowała około 19 zł w hurtowni w małopolsce. W środku ma pływającego kłosa, super sprawa :)


Miałam taką oryginalna z Litwy i była na prawdę dobra. Kupiłam w Polsce taką z Facetem na Sylwestra i nie dało się pić. Nawet w drinkach - nie wiem czy trafiliśmy na jakąś podróbkę czy co ale więcej nie wybiorę stumbrosa.

Wodka na wesele

09 mar 2013 - 23:59:23

A mi się tam urwała myśl ;) Finka niestety poważnie się zepsuła. Ku mej wielkiej szczerej rozpaczy, bo naprawdę lubiłam.
Kiedyś byłam na weselu i też był taki jakiś dziwny specyfik z Litwy
, nie wiem czy to akurat Stumbros, ale straszliwie paskudne to było :/

Wodka na wesele

10 mar 2013 - 00:03:06

Na wesele Soplica i Stock wydają mi się ok ;)

Wodka na wesele

11 mar 2013 - 14:18:08

...

Cytat
mewkam
Cytat
mojasukienka
My mieliśmy taką wódkę. Była dobra, pięknie się prezentowała na stołach, i kosztowała około 19 zł w hurtowni w małopolsce. W środku ma pływającego kłosa, super sprawa :)


Miałam taką oryginalna z Litwy i była na prawdę dobra. Kupiłam w Polsce taką z Facetem na Sylwestra i nie dało się pić. Nawet w drinkach - nie wiem czy trafiliśmy na jakąś podróbkę czy co ale więcej nie wybiorę stumbrosa.

Nie wiem, my kupowaliśmy w hurtowni pod Krakowem, i wszyscy byli naszym wyborem zachwyceni :) ja nie próbowałam, bo nie mogłam, ale od zaufanych znajomych i męża wiem, że była bardzo dobra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-11 14:19 przez mojasukienka.

Wodka na wesele

11 mar 2013 - 14:20:59

Żubrówka biała. Najlepsza odkąd się pojawiła. I w dobrej cenie :)

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Wodka na wesele

11 mar 2013 - 14:21:20

Cytat
luizjanaa89
FINLANDIA jest super, jest delikatna,smaczna nie jest gorzka i kobieta jak i mezczyzna z przyjemnoscia sie jej napiją


U nas tez była Finlandia.Moze jest drozsza od innych,ale njlepsz jak dla mnie.

Wodka na wesele

11 mar 2013 - 14:21:59

Byleby nie Krupnik

Wodka na wesele

11 mar 2013 - 14:26:20

Krupnik, Luksusowa,De lux, według mnie najlepsze na takie okazje bo ty aż tak dużo nie zapłacisz, porównując do finlandi która w cale nie jest taką rewelacją, i są dobre smakowo

Wodka na wesele

11 mar 2013 - 14:27:20

A ja polecam białego Nemiroffa,bardzo przyjemny, delikatny smak, stosunkowo nie droga(płaciliśmy ok.22 zł/butelka). Zagwarantowała nam rewelacyjną imprezę przez dwa dni i kaca nie było;-p

Wodka na wesele

11 mar 2013 - 14:29:25

Cytat
marrta
u nas będzie maximus
taką wybrał mój narzeczony (jeszcze 5 dni i będzie mąż!!! :D ), ja się nie znam bo nie piję
kupiliśmy w tutejszej hurtowni alkoholi, 19 z groszami za 0,5

u nas też był Maximus - na prawdę dobra wódka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub cywilny- co ubrać?