Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 20:25:25

My będziemy mieli winietki połączone z podziekowaniami.
Dla każdego będzie babeczka, do niej będzie wbita na wykałaczce winietka z imieniem i nazwiskiem.
Na odchodne goście dostaną paczkę z ciastem, w środku będzie karteczka z podziękowaniami. No i oczywiście flaszeczka.

:) powodzenia.

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 20:25:57

ja byłam ostatnio na weselu w restauracji to obok każdego talerzyka leżał woreczek i w środku takie malutkie cukiereczkie...
ale jednak w moich regionach to daje się flache i ciasto.

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 20:30:29

ok podziękowania na sali to jedno też mamy pzy talerzykupo małym łakociu ale chodziło mi o gości pod kościołem kórzy przyszli na ślub a na wesele nie mogli lub o tych gości któzy tylko byli proszeni na ślub

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 20:31:31

Ja jak byłam na weselu to dostaliśmy butelkę wódki/wina ciasto w pudełku i na stoliku przy każdej karteczce z imieniem było pudełeczko w środku ferrero rocher i karteczka z podziekowaniem i imiona pary młodej:)
Mały wydatek a jak cieszy:)

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 20:32:21

Cytat
lusia86
Flacha wódki na odchodne. Nie bawiłam się i nawet nie pomyślałam o "czymś" nie wiem o co Ci dokładnie chodzi o jakieś kartki czy małe upominki??? Dla mnie to bezsensowny dodatkowy wydatek, ale jak masz na to to pomyśl nad czymś
'Flacha' wódki swoje kosztuje, więc nie wiem czy wyszło Ci taniej niż jakaś kartka czy drobny upominek.

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 20:36:46

my wysyłaliśmy pocztą kartkę z podziękowaniem za przybycie dla każdej pary/osoby a w środku było zdjęcie ze ślubu (zdjęcie grupowe lub z daną osobą)

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 21:58:43

Wódki mieliśmy tyle, że jeszcze kilka kartonów zostało więc rozdawaliśmy a nie było to zamierzone. Nie kupowaliśmy specjalnie więcej flaszek- wiem, że to nie mały koszt. Chodzi mi o to, że jeśli ktoś planuje to musi się liczyć z kosztem a wódki woleliśmy żeby zostało niż martwić się i wstydzić że na weselu wódki zabrakło ;)

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

podziękowania dla gości

15 cze 2022 - 07:14:17

Sama zastanawiam się co podarować.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

podziękowania dla gości

15 cze 2022 - 07:36:16

Dla mnie jako gościa takie kwiatki/herbatki/miodki/magnesy są totalnie zbędne. Bardzo podobało mi się jak dostałam od pary młodej wspólne zdjęcie - dla mnie to serio pamiątka do której wrócę. Zdecydowanie fajniejsza opcja to klasyczne ciacho i alkohol (chociaż mam wrażenie, że od alkoholu się już odchodzi).

Jeśli chciałabyś jednak podarować coś trwałego aby goście mieli pamiątkę, polecam zastanowić się nad podarowaniem ładnej filiżani ze spodkiem:
https://andyceramika.pl/filizanki-spodki


Możesz zerknąć sobie na filiżanki ceramiczne z ceramiki Bolesławiec.


niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

podziękowania dla gości

02 sty 2023 - 10:27:12

Ja chyba jestem jakaś odklejona albo podchodzę zbyt racjonalnie do organizacji ślubu i wesela. Co rusz czytam - podziękowania dla rodziców, podziękowania dla świadków, podziękowania dla chrzestnych, podziękowania dla gości na talerzyku, prezenty dla gości na odchodne, a tymczasem my nie planujemy żadnych podziękowań, jest to dla mnie dziwne. Wyprawiamy dużą imprezę, która zdarza Nam się raz w życiu, fundujemy pyszne jedzenie, wiejski i słodki stół, tort, alkohol, muzykę, fajne miejsce.. to mało? Dziwny dla mnie zwyczaj z tym nakręcaniem się na dziękowanie.
https://pieknygdansk.pl/jak-kupic-tanio-alkohol-na-wesele-zobacz-te-metody/

Podpowiem jednak, ze dobrze jest szukać alkoholu przez internet. W sieci jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-02 10:27 przez dorissms.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

IMPREZA POŻEGNALNA