Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:47:24

witam, proszę o radę chodzi o ślub czy dawałyście jakieś podziękowania gościom którzy przyszli na ślub?dotyczy to zarówno osób zaproszonych na ślub jak i zaproszonych na wesele którzy byli tylko na ślubie. a jeżeli tak to co?

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:50:27

Flacha wódki na odchodne. Nie bawiłam się i nawet nie pomyślałam o "czymś" nie wiem o co Ci dokładnie chodzi o jakieś kartki czy małe upominki??? Dla mnie to bezsensowny dodatkowy wydatek, ale jak masz na to to pomyśl nad czymś

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:50:43

Myślę ,że to bardzo fajny pomysł ;)
Może coś takiego :



podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:52:01

Jak ja byłam na ślubie u kuzyna 2 lata temu to każdy gość dostawał miniaturową czekoladkę z podobizną państwa młodych i podziękowamiem za przybycie.
Nie wiem, czy to nadal jest modne?

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:53:11

Jak ktoś ma na to pieniądze to zawsze jest na czasie :)

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:54:20

Teraz byłam na weselu i każdy gość otrzymał drobny upominek/ podziękowanie.
Dla wielu było to zaskoczenie.

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:54:22

Cytat
henrykos
Jak ja byłam na ślubie u kuzyna 2 lata temu to każdy gość dostawał miniaturową czekoladkę z podobizną państwa młodych i podziękowamiem za przybycie.
Nie wiem, czy to nadal jest modne?

Super ;)

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:54:58

głupi wydatek, bez sensu., jedynie jakies placki a na pudełku pisza podziekowania

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:56:15

Myślę ,że to jednak fajny gest ,nawet takie jabłko ;)



podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:56:48

byłam w sobotę na weselu i przy talerzu każdego gościa było małe pudełeczko z nazwiskiem a w środku rafaello :) fajny gest

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:58:11

no nie wiem, może takie torebeczki z cukierkami lub czekoladkami , takie jak Nelii pokazała , z dopiskiem

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 18:58:24

Pudełko z plackami z naklejką z podziękowaniami za obecność.

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 19:00:13

Cytat
henrykos
Jak ja byłam na ślubie u kuzyna 2 lata temu to każdy gość dostawał miniaturową czekoladkę z podobizną państwa młodych i podziękowamiem za przybycie.
Nie wiem, czy to nadal jest modne?

Nie wiem, bo ja się nigdy z tym na żadnym weselu nie spotkałam, jedynie na allegro widziałam gotowe takie czekoladki, ale wygląd mega kiczowaty, zdecydowanie pasujący do tandetnych ozdób typu styropianowe gołębie, baloniki i sukienka na trzech kołach.
Co kto lubi, jeśli miałabym się bawić w takie prezenty, to może postawiłabym na klasyczne migdały w ciekawej oprawie, np takie pudełeczka:

http://nowak.home.pl/deco_party/wesela_sluby/dekoracje_stolu_weselnego/prezenciki_dla_gosci/2a.jpg
znalezione na szybko, ale pomysłów pewnie jest multum.

zdecydowanie wolę taki styl niż jakieś drukowanki tego typu

http://www.introszal1.strefa.pl/pudeleczka_monik_remek4.JPG

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 19:04:24

Zawsze jako podziękowanie była tzw.szyszka,wtedy też państwo młodzi,często z rodzicami osobiście dziękowali gościom za przybycie i zabawę.

podziękowania dla gości

05 cze 2012 - 19:09:52

ja jak kiedyś byłam, to przy wyjściu rozdawali ekspresową kawe w takiej małej paczuszce a na wierzchu była jakaś naklejka (z podziękowaniem i imionami młodych) i taki duży lizak zapakowany podobnie ;)
wydaje mi się, że ładnie zapakowany cukierek to nie jest duży wydatek, a wygląda naprawdę fajnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

IMPREZA POŻEGNALNA