Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sale weselne godne polecenia

20 kwi 2015 - 11:40:53

jezeli ktos jest z okolic torunia, kuj-pom

sala bankietowa patrycja w świętosławiu :) przecudna
sama pragne na tej wlasnie sali miec swoje wesele :)

jezeli ktos jest z okolic torunia, kuj-pom

sala bankietowa patrycja w świętosławiu :) przecudna
sama pragne na tej wlasnie sali miec swoje wesele :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-20 11:41 przez xxxpiniaxxx.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Sale weselne godne polecenia

20 kwi 2015 - 15:35:39

Ja polecam uroczy pałacyk na podbeskidziu - cudny!
Byłam tam na weselu znajomej i zakochałam się ;)
urokliwe miejsce i wysoki standard obsługi - jedzonko pyszne.

[moderacja - link/reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-21 06:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Sale weselne godne polecenia

20 kwi 2015 - 22:30:51

A kojarzycie te sale http://www.rcc.pl ? Co sądzicie? BArdzo mi sie podoba i ekipa od razu załatwia dj-a i fotografa, nawet samochód, wiec super, nie trzeba by bylo sie tym dodatkowo zajmowac...

Sale weselne godne polecenia

28 gru 2017 - 11:32:07

Mi bardzo podoba się ten lokal http://www.karczma.turek.pl/. jest nieopodal Konina. Byłam tam na weselu i byliśmy bardzo zadowoleni. Smacznie i klimatycznie do tego przestronna sala do tańczenia. Obsługa miła i sprawna. Szybko i sprawnie wydawali posiłki także naprawdę były gorące. Również okolica bardzo przyjemna

Sale weselne godne polecenia

26 mar 2018 - 15:46:42

Żona kazała pochwalić się na jakimś forum naszym weselem więc gorąco polecam sale weselną w Warszawie, Biała Orchidea zorganizowała nam super wesele, wszyscy byli zachwyceni i zadowoleni. Jedzenie pychota! Fotek samej sali nie mamy, a całej imprezki nie wrzucę więc łapcie link! SALA BIAŁA ORCHIDEA

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 6/5

Sale weselne godne polecenia

08 kwi 2018 - 10:44:52

My organizujemy imprezę weselną na Zamku w Janowie Podlaskim. Okolica jest tam cudowna, więc mam nadzieję, że uda się nam przy okazji wyrwać na szybką sesję zdjęciową ;) Ślub bierzemy w czerwcu, więc trzymam mocno kciuki za pogodę!

Sale weselne godne polecenia

09 kwi 2018 - 17:18:12

Szukam właśnie sali na mój ślub. Widzę, że dobrze trafiłam :) nie było problemu z terminem? Czytam teraz opinie na innych stronach i dużo osób chwali to miejsce. Potrzebuję właśnie pięknej okolicy na zewnątrz, idealnej obsługi w środku i myślę też, żeby zostać parę dni po ślubie w jednym miejscu. Wygląda na to, że Zamek w Janowie Podlaskim będzie idealny :) zgadzasz się Kasiu?

Sale weselne godne polecenia

28 wrz 2018 - 12:36:39

Ja ostatnio byłam u koleżanki na wesele w Pałacu w Witaszycach. I spokojnie mogę powiedzieć że było bardzo dobrze. Ładny klimatyczny pałac z ładnym ogrodem. Bardzo smaczne jedzenie przygotowywane na miejscu. Obsługa też miła i sprawna. Spokojnie mogę ich polecić

Sale weselne godne polecenia

15 paź 2018 - 10:47:47

No niestety jak się planuje wesele to trzeba trochę na to czasu poświęcić, szczególnie jak mówisz, że masz gości porozrzucanych po całej Polsce, to dochodzę kolejne rzeczy do załatwienia. Ale jeśli chodzi o dobre miejsca na wesele, gdzie muzyka i dobra zabawa nie będą opuszczały gości to myślę, że jedną z lepszych jest sala jak możesz wybrać jest Sala Restauracyjna Golinianka w woj. wielkopolskim

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Sale weselne godne polecenia

06 lis 2018 - 21:26:21

co do miejsca na wesele to polecam Parisel Palace w Łukowie ;) bardzo ładna restauracja. na imprezy okolicznosciowe jak znalazl .Obsługa bardzo ogarnieta i mila. kwestia organizacji na duzy plus. wszystko dopiete na ostatni guzik. dodatkowa zaleta jest to, ze mozna wynajac pokoje. czysto, wszystko zadbane. super

Sale weselne godne polecenia

30 lip 2019 - 16:56:32

Jak ktoś szuka ofert w Poznaniu lub w jakimś innym miejscu to polecam po prostu szukać ofert w katalogu ślubnym. Oszczędność czasu no i zapewne pieniędzy. Poza tym można znaleźć naprawdę wartościowe osoby.
Lubię korzystać z zaplanuj-slub.pl.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poradnia przedmałżeńska - pomocy!!