Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:44:13

Witam! :) Kłaniam się do stóp :) Mam pewien problem... Otóż 16.06 mam wesele siostry, na którym będę druhną.. Pierwszy raz w życiu i trzeci raz na weselu (w tym raz jak miałam 9 lat a na drugim zwijałam się z bólu brzucha i prawie wcale mnie nie było xD) I tu mam jeden problem.. A raczej ich cała masa.. Bo nie mam pojęcia jak mam się ubrac... Chodzi mi o kolor i fason sukienki itp. Zwłaszcza, że każdy mi mówi co innego :) Moja siostra powiedziała mi żebym założyła coś jasnego (beż/ecru),coś co będzie kolorem podobne do jej sukni ślubnej (a będzie w kolorze kości słoniowej) I tak szukałam coś w tym stylu i znalazłam kilka sukienek, które mi się podobają.. Z góry zaznaczam, że żadna nie jest biała.. Absolutnie :) Dam tu zdjęcia tych sukienek i proszę, powiedzcie mi co myślicie...? I o butach. Na początku (w kościele itp) mam zamiar miec szpilki a potem na sali założe już sandały.

proszę powiedzcie mi czy:

1. Buty pasują?
2. która sukienka ładniejsza?
3. Lepsze są sandałki czy balerinki do tańczenia?
4. Co założyc z biżuterii? :):):):):)

Zaznaczę, że mam 20 lat, 172 cm wzrostu, jestem szczupła, mam długie ciemne włosy :)I mama mnie nie kocha ^^
Z góry sierota dziękuje wszystkim za pomoc :)



Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:48:06

ooo ta trzecia śliczna, co do butów ciężko wyrazić mi opinię;(

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:48:20

sukienka nr. 1 i 3 ładna ;) i te buty które pokazałaś myślę ze pasowały by do obydwu ;)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:48:32

Bidulko,nie smutaj..mnie też mama nie kocha:) Pierwsza sukieneczka jest śliczna...buciki są bardzo ładne..druga za skromna jak na mój gust...3 też ładna..4 fajna ale chyba nie na wesele...

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:50:38

mi się osobiście żadna za bardzo nie podoba, no może pierwsz by uszła...ael bez szału :)

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:52:19

sukienki mi się nie podobają, są dziwne,a ostatnia jak koszula... buty fajne;)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:53:39

Nie napisałaś czy będzie to wesele kameralne,lub bardzo ekskluzywne na dużej sali z wieloma gośćmi, bądź w domu. Jeżeli panna młoda ma długą suknię to w zasadzie świadkowa też powinna mieć długą, ale nie każdy tej zasady się trzyma.

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:53:40

sukienki fajne ale moim skromnym zdaniem bialy ani taki jasny nie pasuje dla druchny:)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:54:24

absolutnie odradzam kupno pierwszej:) jeżeli masz na myśli asos... w rzeczywistości jest straszna jakościowo, materiał ma beznadziejny... także odradzam.
a reszta to tak troszkę mało weselnie wyglądają.

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:54:39

Poszukaj jeszcze innych sukienek. Jezeli już, to z tych tylko 1. Szukaj na ramiączjach, bo piersi wylatują :))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-08 17:01 przez szasa.

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:55:00

Cytat
Martinia85
Bidulko,nie smutaj..mnie też mama nie kocha:) Pierwsza sukieneczka jest śliczna...buciki są bardzo ładne..druga za skromna jak na mój gust...3 też ładna..4 fajna ale chyba nie na wesele...

Właśnie ja najbardziej byłam za drugą.... :) Lub pierwszą :)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:55:12

Cytat
PastwaLosu
sukienki fajne ale moim skromnym zdaniem bialy ani taki jasny nie pasuje dla druchny:)
to Panna Młoda chce żeby starsza miała ecri..

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:56:44

1 i 3 to po prostu cuda ;) bardzo mi się podobają ;) sukienki są delikatne więc myślę że buty też powinny takie być ;) a te które pokazałaś ładne i będą pasowały ;) a do tańczenia widzę do tych sukienek także delikatne balerinki w tym samym kolorze ;) i z Twoimi długimi ciemnymi włosami będziesz wyglądać nieziemsko ;)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:57:21

pierwsze dwie są fajne, buty odpadają, nie podobaja mi się buty z kokardami kup sobie jakies klasyczne bez kokard ! juz ten szal na kokardy dawno minal

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy modne są jeszcze długie sukienki?