Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

Dobry psycholog

42 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:44:13

Witam! :) Kłaniam się do stóp :) Mam pewien problem... Otóż 16.06 mam wesele siostry, na którym będę druhną.. Pierwszy raz w życiu i trzeci raz na weselu (w tym raz jak miałam 9 lat a na drugim zwijałam się z bólu brzucha i prawie wcale mnie nie było xD) I tu mam jeden problem.. A raczej ich cała masa.. Bo nie mam pojęcia jak mam się ubrac... Chodzi mi o kolor i fason sukienki itp. Zwłaszcza, że każdy mi mówi co innego :) Moja siostra powiedziała mi żebym założyła coś jasnego (beż/ecru),coś co będzie kolorem podobne do jej sukni ślubnej (a będzie w kolorze kości słoniowej) I tak szukałam coś w tym stylu i znalazłam kilka sukienek, które mi się podobają.. Z góry zaznaczam, że żadna nie jest biała.. Absolutnie :) Dam tu zdjęcia tych sukienek i proszę, powiedzcie mi co myślicie...? I o butach. Na początku (w kościele itp) mam zamiar miec szpilki a potem na sali założe już sandały.

proszę powiedzcie mi czy:

1. Buty pasują?
2. która sukienka ładniejsza?
3. Lepsze są sandałki czy balerinki do tańczenia?
4. Co założyc z biżuterii? :):):):):)

Zaznaczę, że mam 20 lat, 172 cm wzrostu, jestem szczupła, mam długie ciemne włosy :)I mama mnie nie kocha ^^
Z góry sierota dziękuje wszystkim za pomoc :)



Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:48:06

ooo ta trzecia śliczna, co do butów ciężko wyrazić mi opinię;(

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:48:20

sukienka nr. 1 i 3 ładna ;) i te buty które pokazałaś myślę ze pasowały by do obydwu ;)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:48:32

Bidulko,nie smutaj..mnie też mama nie kocha:) Pierwsza sukieneczka jest śliczna...buciki są bardzo ładne..druga za skromna jak na mój gust...3 też ładna..4 fajna ale chyba nie na wesele...

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:50:38

mi się osobiście żadna za bardzo nie podoba, no może pierwsz by uszła...ael bez szału :)

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:52:19

sukienki mi się nie podobają, są dziwne,a ostatnia jak koszula... buty fajne;)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:53:39

Nie napisałaś czy będzie to wesele kameralne,lub bardzo ekskluzywne na dużej sali z wieloma gośćmi, bądź w domu. Jeżeli panna młoda ma długą suknię to w zasadzie świadkowa też powinna mieć długą, ale nie każdy tej zasady się trzyma.

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:53:40

sukienki fajne ale moim skromnym zdaniem bialy ani taki jasny nie pasuje dla druchny:)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:54:24

absolutnie odradzam kupno pierwszej:) jeżeli masz na myśli asos... w rzeczywistości jest straszna jakościowo, materiał ma beznadziejny... także odradzam.
a reszta to tak troszkę mało weselnie wyglądają.

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:54:39

Poszukaj jeszcze innych sukienek. Jezeli już, to z tych tylko 1. Szukaj na ramiączjach, bo piersi wylatują :))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-08 17:01 przez szasa.

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:55:00

Cytat
Martinia85
Bidulko,nie smutaj..mnie też mama nie kocha:) Pierwsza sukieneczka jest śliczna...buciki są bardzo ładne..druga za skromna jak na mój gust...3 też ładna..4 fajna ale chyba nie na wesele...

Właśnie ja najbardziej byłam za drugą.... :) Lub pierwszą :)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:55:12

Cytat
PastwaLosu
sukienki fajne ale moim skromnym zdaniem bialy ani taki jasny nie pasuje dla druchny:)
to Panna Młoda chce żeby starsza miała ecri..

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:56:44

1 i 3 to po prostu cuda ;) bardzo mi się podobają ;) sukienki są delikatne więc myślę że buty też powinny takie być ;) a te które pokazałaś ładne i będą pasowały ;) a do tańczenia widzę do tych sukienek także delikatne balerinki w tym samym kolorze ;) i z Twoimi długimi ciemnymi włosami będziesz wyglądać nieziemsko ;)

Sukienka dla świadkowej ???

08 maj 2012 - 16:57:21

pierwsze dwie są fajne, buty odpadają, nie podobaja mi się buty z kokardami kup sobie jakies klasyczne bez kokard ! juz ten szal na kokardy dawno minal

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy modne są jeszcze długie sukienki?