Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Transport gości weselnych

28 gru 2012 - 11:25:52

Sama planuje transport dla gości. Autobus będzie podstawiony pod kościół i nad ranem żeby ich porozwoził. Zazwyczaj tak było na weselach na których byłam a Ci którzy chcieli wracać wcześniej do domu to wcześniej ustalili z kimś że po nich przyjedzie tylko uprzedzali młodą parę że z wesela wrócą własnym transportem i ja też tak zrobię.

Transport gości weselnych

31 sty 2014 - 12:18:42

ja mogę polecić firmę Manifold ;) moja znajoma zamówiła u nich autokar na swoje wesele. sprawdził się super, dojechaliśmy na czas, a w środku klima (a to ważne, bo wesele było w lipcu!) i sporo miejsca :) także opłacało się. tym bardziej że wszyscy mogliśmy się też lepiej poznać, bo nie każdy był z rodziny :P

Transport gości weselnych

27 lut 2014 - 16:26:03

ja polecam Autokary i Mikrobusy :) super kierowcy i pojazdy w dobrym stanie :)

Transport gości weselnych

27 lut 2014 - 16:34:41

u mnie też niema takiego zwyczaju.
Każdy sobie przyjeżdza na własną rękę.
Jak ktoś chce na weselu wypic to sobie sam łatwi kierowcę.
O mnie nigdy nikt nie zadbał jako o gościa czym przyjadę i odjadę z wesel a mało ich niebyło.
Więć ja też się tym nie martwię.

Transport gości weselnych

25 cze 2014 - 14:29:57

elizhabet, całkiem fajnie wyglądają te autobusy ;) i widzę, że mają tez w ofercie limuzyny. można wynająć np. na panieński - full service :D

Transport gości weselnych

25 cze 2014 - 14:35:03

Powiem tak: duży autobus w jedną stronę jest ok, ale w drugą stronę zawsze jest większy problem.
Prawda jest taka, że jak ustalisz dwa kursy, to może się okazać, że większość gości zdecyduje się na wcześniejszy, z obawy, że nie wytrzymają do późniejszego i masz zabawę z głowy, bo nie będzie miał się kto bawić.
Dobrym rozwiązaniem byłoby ustalenie busa na konkretną godzinę + możliwość powrotu (autem?) o dowolnej porze. Wtedy goście będą wiedzieli, że jak chcą to mogą busem, ale w razie czego jest jeszcze auto na powrót.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Transport gości weselnych

27 mar 2015 - 14:32:14

Jeśli w Wawie to tani autobus z transportem gości ma Dar-trans. I u nich próbuj szukać, o ile tylko będą mieli wolny termin. U nas się sprawdzili - a to był transport gości ponad 150 km.

Transport gości weselnych

27 mar 2015 - 14:35:05

Cytat
szarinnka
Jeśli w Wawie to tani autobus z transportem gości ma Dar-trans. I u nich próbuj szukać, o ile tylko będą mieli wolny termin. U nas się sprawdzili - a to był transport gości ponad 150 km.

po co wykopujesz takie starocie... ściana już dawno po ich ślubie... nie

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Transport gości weselnych

03 kwi 2015 - 15:24:30

hmm... i co z tego? Ale za to przed nami wesela setek innych osób z takimi samymi pytaniami. A skoro już pisałaś w temacie to przynajmniej mogłaś dodać tutaj coś mądrego ;-)

Transport gości weselnych

03 kwi 2015 - 15:52:44

Cytat
nicolenkaa
w moich stronach zawsze pod kościoł jest autobus dla gości, który zabiera ich tylko na salę :) a potem zawsze jest jakiś "znajomy-kierowca" (kuzyn jakiś, kolega itp) który całą noc jest do dyspozycji gości i odwozi ich do domów :) jest on swoim autem i ma zapłacone za cała noc :) zazwyczaj dostaje za to jakieś 200-300 zł + koszt paliwa :)


u mnie robi się tak samo i tak samo było na moim ślubie :)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Transport gości weselnych

05 paź 2015 - 13:31:54

Planuje ślub na jesien i potrzebuje wynajac jakies fajne auto. Własnie sie zastanawialam nad BMW albo Mercedesem. Jest masa firm w warszawie gdzie mozna wynajac auta, podobno firma Dyniewicz ma spory wybor Mercedesów. Jeszcze mam troche czasu, musze sie zastanowić

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Transport gości weselnych

17 lis 2015 - 17:18:42

Dziś transport to standard. Ludzie są wygodni- gdybyśmy nie wynajęli busa z Dar-Trans wtedy pewnie większość gości nie przyjechałoby na nasze wesele.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Transport gości weselnych

28 sty 2016 - 14:18:44

Muszę przyznać dziewczyny, że też miałam spory problem z decyzją, jak urządzić ten transport gości, ale że wszystko odbywa się w obrębie jednego miasta to zakładam, że moi goście z dojazdem do sali sobie poradzą. Nad ranem natomiast wynajmiemy busa w naszym hotelu. Niedawno właśnie weszłam na ich stronę i odkryłam, że Blue Diamond (czyli nasz hotel) wynajmuje też busy, więc problem się rozwiązał sam :D

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Transport gości weselnych

11 lip 2016 - 10:27:03

Na jesien planuje slub w Warszawie i potrzebuje wynajac firme transporotwa, ktora by w komfortowych warunkach przetransportowala moich gosci z kosciola do restauracji. Firma Dyniewicz ma calkiem fajna oferte, czy ktos korzystał z ich usług i może mi cos doradzic?

Moich gości wiózł Dyniewicz. Kawałek trzeba było jechać ( 30 kilometrów), strasznie gorąco na zewnątrz ale bus dał radę. Klimatyzacja, czysto w środku, bardzo komfortowo. Byłam bardzo zadowolona z ich usług.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-29 17:38 przez Saberity.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Transport gości weselnych

18 paź 2016 - 09:30:12

Firma nazywa się Dar-trans, są z Warszawy, a przynajmniej tam korzystaliśmy z usług. Wynajmowaliśmy autobus - w idealnym stanie. Goście dowiezieni punktualnie, nawet sami z siebie po powrocie rozwozili ludzi do domów. Zdecydowanie ich polecam. Dobra stawka istotna, ale przy weselu ważniejsze, że wszystko wykonano na poziomie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WROCŁAW POMOCY !!!!! :/