Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 08:48:05

hEJ DZIEWCZYNY,MAM PROBLEM 3 DNI TEMU ZMARŁA BABCIA MOJEGO PRZYSZLEGO MĘŻA,A MY ŚLUB MAMY 30 CZERWCA,JEGO RODZICE SĄ ZDANIA ŻE TO JEST ŻAŁOBA ,I WESELE ALBO POWINNIŚMY PRZEŁOŻYĆ ALBO ZROBIC CICHY BEZ ŻADNYCH TAŃCÓW,SAMA NIEWIEM ,A CO WY O TYM MYŚLICIE,PROSZĘ O RADĘ,Z GÓRY DZIĘKUJĘ,PISZCIE KOCHANE CO ROBIC W TAKIEJ SYTUACJI?:(

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 08:50:42

ja bym zrobiła normalne - w końcu do 30 czerwca minie dosc czasu. co innego jakbyscie za tydzien robili

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 08:53:00

mojemu bratu ciotecznemu zmarla siostra a mial zaplanowany slub na czerwiec tamtego roku a ona zmarla 2 lata temu w grudniu i przelozyl i tez bedzie teraz w czerwcu..
a ja bym przelozyla bo habcia tak jak mama sa dla mnie najwazniejsze pomimo ze mamusi juz nie mam pol roku.. ;(

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 08:54:00

lepiej przłozyc

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 08:56:56

Przykra sytuacja bo tak naprawdę nie wiadomo jak się zachować...

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 08:57:50

Cytat
oryginal
ja bym zrobiła normalne - w końcu do 30 czerwca minie dosc czasu. co innego jakbyscie za tydzien robili

Zgadzam się. Ludzie umierają (szczególnie gdy już osiągną jakiś wiek lub są ciężko chorzy), to smutne i ciężkie dla bliższych osób ale taka jest naturalna kolej rzeczy.

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 09:01:37

jesli jest mozliwosc to przeloz, ale do 30 czerwca to jeszcze kupa czasu

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 09:02:24

Ja bym normalnie zrobiła ślub i wesele. Nie uznaję czegoś takiego jak żałoba. Owszem nosi się smutek w sercu po stracie bliskiej osoby ale to nie znaczy, że mam nagle zawalić całe plany.

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 09:04:09

Ja bym zrobiła normalnie, do 30 czerwca minie dużo czasu. Babcia na pewno cieszyłaby się ze szczęścia waszego więc ja bym nie przekładała. Można podczas wesela jakoś ładnie uszanować jej pamięć np. przemówieniem, a później ładną piosenką z dedykacją oraz ewentualnym pustym nakryciem dla niej za stołem. Jestem tego samego zdania, że ludzie dożywają pewnego wieku i po prostu odchodżą - kolej rzeczy

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 09:04:54

ja wolalabym zrobic juz bez tych potancowek ale napewno bym niczego nie przelozyla , zwlaszcza ze to nie sa urodziny itp tylko wazny dzien w twoim zyciu planowany od dawna

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 09:10:07

a ja bym zrobiła cichy ślub, bez wesela albo tylko z obiadem i wytłumaczyła gościom jaka jest sytuacja.

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 09:10:49

ja bym nie przekładała, babcia by na pewno chciała abyście się pobrali i byli szczęśliwi. A realnie patrząc koszta jakie się ponosi i problem z bez-kosztowym odwołaniem pewnych rzeczy - chyba rozsądniej byłoby zostać przy tym terminie.

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 09:13:20

mojej koleżnaki meża tata zmarł 4 miesiące przed weselem i nie przekładali bo jak on powiedział i jego mama ze ślub był planowany, śmierć nie a w ogóle napewno bardzo by chciał aby ten ślub się odbył i był dla nich radosnym dniem.

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 09:13:42

Weźcie ślub cywilny a po żałobie kościelny z weselem.

SMIERĆ BABCI -PROBLEM

22 kwi 2012 - 09:13:57

Ja bym zostawiła jak jest,
tylko jedna strona z rodziny ma żałobę , druga juz nie i moze chce sie bawic,
a jak ktoś czuje ze nie chce tanczyc to przeciez moze siedziec przy stole,isc na spacer i o 20. 00 do domu
dajmy ludziom zdecydować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Transport gości weselnych