Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

33 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej:) szukalam i nie znalazłam podobnego wątku. Prawie pewne juz ze w lipcu 2013 bedzie nasz ślub i wesele, musimy tylko wybrać konkretny weekend, piszcie kobietki, które tez wychodzicie w 2013 r za mąż jakie przygotowania za juz za wami, a co przed wami, bo ja póki co mam głowę pełna pomysłów, a pewnie o połowie rzeczy i tak nie mysle. Pomóżmy sobie nawzajem :)Napewno kazda podrzuci jakiś fajny pomysł związany z przyjeciem, dekoracjami itp :)

my hajtamy sie 20 lipca i poki co mamy sale i orkiestre. teraz poszukujemy kamerzysty i fotografa zeby te wazniejsze rzeczy miec juz z glowy. kolejna rzecz to bedzie moja suknia poniewaz wyjezdzam za granice i nie bede miala czasu na przymierzanie choc to kwestia przymiarki jednej sukni w ktorej sie zakochałam :) co do reszty mniej sie przejmuje poniewaz to juz beda drugorzedne rzeczy o ktore nie bedzie problemu. sali ubierac nie bedziemy poniewaz wesele odbywa sie w domu weselnym ktorego wystroj spelnia moje oczekiwiania i nie trzeba juz zadnych upiekszen. co do kosciola zdam sie na dekoratorke poniewaz na tym mi juz az tak bardzo nie zalezy ale fajnie jak jakies kwiaty sie pojawia. chcemy pojechac do slubu bryczka jednak jeszcze nie wiem czy uda nam sie to zalatwic. a reszta czyli zaproszenia winetki na alkohol kieliszki itp bedziemy zalatwic na dwa miechy przed slubem bo tak jak pisalam z tym nie bedzie problemow. co do alkoholu jeszcze bedziemy brac z hurtowni wodke bo mozna zrobic tak ze to co zostanie z wesela moznaa oddac co mysle ze tez jest wygoda. dodatkowo z alkoholi bedziemy miec jeszcze wina, po flaszce sliwowicy na stół oraz po flaszce cytrynówki :)

Ja dzis próbowałam załatwic catering, ale spotkam sie z tymi ludzmi po niedzieli, orkiestra bedzie razem z kamerowaniem i fotografem, maja wszystko z pakiecie.A co myslicie o tzw Wiejskiej chacie? ja nie spotkałam sie osobiscie z tym na zadnym weselu , ale znajoma mwila ze to fajna sprawa, mam znajoma ktora dekoruje sale i koscioly i chate maja tez :)

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 1/5

WIejska chata to fajne uzupelnienie wolnego czasu pomiedzy tancami, na jednym weselu na ktorym bylam, bylo takie cos, ludzie chetnie siegali po ogóry kiszone i chleb ze smalcem :)

Cytat
eskaTereska
WIejska chata to fajne uzupelnienie wolnego czasu pomiedzy tancami, na jednym weselu na ktorym bylam, bylo takie cos, ludzie chetnie siegali po ogóry kiszone i chleb ze smalcem :)

własnie tak mysle czy warto, czy to nie bedzie wywalenie kasy w błoto, jeszcze nie wiem ile kosztuje taka atrakcja :)

Ja biorę slub 20 lipca 2013r - w czwartą rocznicę naszego związku :)Jeżeli chodzi o przygotowania, to jak na razie mamy zarezerwowaną salę i zespół. Myślimy teraz nad kucharką, fotogarfem i kamerzystą. Czas tak szybko biegnie, że nawet nie zauważyłam, że to tylko rok i 3 miesiące zostały :))

...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-16 12:51 przez truskawka66.

My bierzemy ślub 17.08:) Na razie mamy zespół, sale i kamerzystę:) Na resztę jest jeszcze czas i nawet nie myślę jakie atrakcję można by zafundować gościom:)

A my w maju :) 25.05 2013 dokładnie :) póki co jeszcze nie widzę, żeby ktoś z forumowiczów w różnych tematach zdecydował się na maj, a szkoda, to taki piękny miesiąc, zawsze marzyłam żeby wziąć ślub w maju :) Mamy salę, DJ i wodzireja(nie chcemy zespołu) i fotografa, został kamerzysta z najważniejszych spraw ale jakoś nie możemy tego dopiąć. Na resztę przyjdzie czas. Stół wiejski będzie na pewno :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-24 10:20 przez angela310789.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rocznica