Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

panieński siostry!

09 kwi 2012 - 14:31:42

Dziewczyny proszę o pomoc!
Muszę zrobić wieczór panieński swojej siostrze. Nigdy nie miałam z tego typu imprezami do czynienia i nie mam pojecia od czego zacząć. Bardzo chciałabym, żeby był niezapomniany. Liczę na waszą pomoć.

oto kilka informacji które mogłyby się przydać:
-panieński jest 3 dni przed weselem
-będzie nas ok. 6 osób
-mieszkamy w małej miejscowości, w której nie ma otwartych klubów ewentualnie jakieś kawiarnie, pizzerie etc.
-chciałabym wydać max 300 zł

Nie wiem, czy daje się jakieś prezenty dla młodej? Myślałam też o pomyśle, typu skok na bungee a potem ewentualnie jakieś piwo czy coś. Siostra jest taką TROCHĘ "chłopczycą".


Laski pomóżcie!
;))

panieński siostry!

10 kwi 2012 - 14:53:58

Podbijam wątek i też chętnie się czegoś dowiem :)

zweryfikowana
Posty: 772
Ostrzeżenia: 1/5

panieński siostry!

10 kwi 2012 - 14:58:13

Ja myślę, że nawet w domu można zorganizować coś fajnego. Dużo wina, jakieś jedzonko, jakieś balony itp zeby był klimat. Fajne są zabawy niektóre, np możesz na kilku kawałkach kartek napisać róże przezwiska typu Cizia i wszystkie uczestniczki wieczoru losują po jednym i tak się do siebie zwracają. Jak się trochę popije, to można nieźle sie przy tym uśmiać:)

panieński siostry!

10 kwi 2012 - 14:59:25

I obowiązkowo złożyć się dla młodej na jakiś prezent z jajem ;D

panieński siostry!

10 kwi 2012 - 15:00:23

mój panieński będzie gdzieś za miesiąc i powiem Ci że mam nadzieję że nie będą brały żadnego striptizera, nie dość że się wykosztują to jeszcze ja nie lubię takich klimatów, wylalusiowani faceci z zaawansowanym narcyzmem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

frak... kolor koszuli