Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

ile pieniędzy dać na ślub ?

12 cze 2012 - 20:03:16

Cytat
maga00
ja dałam z mężem 300zł i według nas to było ok, słuchaj lepiej dać mniej niż potem głodnym chodzić
zgadzam sie w 100% .

niezweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 2/5

ile pieniędzy dać na ślub ?

12 cze 2012 - 20:04:10

Jak ktoś zaprasza Cie na swoje wesele to tylko dlatego,że chce abyś ten dzień świętował razem z nim. Teksty typu ' niech chociaż im się talerzyk zwróci' jest cholernie głupi. To po co zapraszać gości? Wyślijcie lepiej rachunek za 'talerzyk' albo zróbcie zbiórkę 'na talerzyk'.

zweryfikowana
Posty: 307
Ostrzeżenia: 2/5

ile pieniędzy dać na ślub ?

12 cze 2012 - 20:04:26

jasne ze wystarczy!!;)
ja swojej siostrze w tamtym roku jako swiadek dalam 400zl za dwie osoby, ale wezme pod uwage fakt ze jeszcze mialam wtedy 18 lat, uczylam sie, a pracowalam tylko na wakacjach;)

ile pieniędzy dać na ślub ?

12 cze 2012 - 20:05:23

Śmieszne tu wypociny czytam. Skoro kogoś nie stać na wesele i robi je tylko po to bo liczy na "efekt bumerangu" to niech lepiej weźmie skromny ślub i zaprosi tylko najbliższych. Mówicie "trudne czasy", skoro trudne to czemu dalej kieruje się wiele z was zasadą "zastaw się, a postaw się"? Po co organizujecie wesela? Musi się zwrócić za talerzyk? Ok, ale jeśli po prostu ktoś ma trudną sytuację finansową, ale państwo młodzi są dla niego ważni to co, ma nie iść bo przecież tylko kasa się liczy i mniej niż 500zł nie może dać? Chore jesteście, serio. Widzę, że tu tylko kasa, kasa, a nie obecność bliskich osób jest priorytetem. Odpowiecie: pewnie sama byś się nie cieszyła, gdyby połowa kopert była z 50zł. Może i by mnie chwilkę ukłuło, gdybym przypomniała sobie o kosztach, ale z drugiej strony- czy wesele robi się dla kasy czy po to, aby z innymi się weselić szczęściem? Zastanówcie się lepiej nad sobą bo aż przykro się robi gdy widzi się w jednym miejscu aż tyle materialistek -,-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 20:07 przez 19BaMbOoChA90.

ile pieniędzy dać na ślub ?

12 cze 2012 - 20:05:31

Ja na ślub mojego kuzyna daje 300zł i idę z chłopakiem. I nie myślę dawać więcej. Chociażby dlatego, ze oboje się uczymy i nie pracujemy, tyle co dostajemy stypendium. A też powoli chcemy odkładać na nasze wspólne życie. Uważam, że nawet 300zł byłoby ok, zwłaszcza jak straciłaś pracę i każdy grosz się liczy. Państwo Młodzi nie mogą liczyć na to, że im się zwróci wesele.

ile pieniędzy dać na ślub ?

12 cze 2012 - 20:11:58

400 zł to super kwota

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

ile pieniędzy dać na ślub ?

12 cze 2012 - 20:22:28

Ja byłam niedawno temu u przyjaciółki na weselu i niestety dałam troszkę mało, bo niestety nie byłam w stanie wtedy dać sumy jaką podawałyście tu wcześniej :-( chciałam ale nie mogłam... niestety studiuje dziennie i nie pracuje... ale powolutku odkładam dla niej mały dodatek, więc mam nadzieję, że za jakiś czas się dodatkowo ucieszy :-)

ile pieniędzy dać na ślub ?

12 cze 2012 - 20:30:50

już dawno było te wesele :D dałam 400 zł plus kupon lotto za 40 zł i było ok :)

ile pieniędzy dać na ślub ?

12 cze 2012 - 20:31:30

POMOŻCIE ! :) pytanie w klimacie watku :

ja i moj chlopak idziemy na ślub cywilny do naszych wspolnych znajomych, my mamy po 21 lat a znajomi 22 i 20 - młodzki :) po ceremoni w urzedzie idziemy na jakiś taki obiad do lokalu w skromnym gronie i moje pytanie brzmi : ile powinnismy dać? Dodam, że moj chlopak jest swiadkiem na tym slubie , a w przyszlym roku idziemy rowniez na ich slub koscielny i wesele . DORADZCIE :)

ile pieniędzy dać na ślub ?

14 cze 2012 - 10:28:40

daj tyle, na ile Cię stać.

ile pieniędzy dać na ślub ?

14 cze 2012 - 10:29:55

nawet za duzo, jak 300 dasz tez bedzie ok !

ile pieniędzy dać na ślub ?

15 cze 2012 - 12:31:18

300 zł wystarczy w zupełności.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Matka chrzestna żyjąca w grzechu