Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesele - z poprawinami czy bez?

20 mar 2012 - 12:37:55

Nie popieram dwudniowych imprez weselnych..ale jak kto lubi :) zastanów się która opcja jest dla Ciebie bardziej przekonująca :)

wesele - z poprawinami czy bez?

20 mar 2012 - 12:38:56

2 dniowe.

wesele - z poprawinami czy bez?

20 mar 2012 - 12:39:38

ja mam jeden dzien na sali, a drugi robimy kameralnie dla najblizszych w innym malym lokalu

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

wesele - z poprawinami czy bez?

20 mar 2012 - 12:40:20

Nie widzę sensu w poprawinach szczerze mówiąc. Lepiej zrobić konkretne fajne wesele, które wszyscy będą dobrze wspominać. A w drugi dzień można ewentualnie spotkanie w domu z najbliższą rodziną :)

wesele - z poprawinami czy bez?

20 mar 2012 - 12:42:30

ja mialam wesele jednodniowe. Zaś drugi dzien byl u moich rodzicow w domu i byli najblizsi tzn strasi, chrzestni, dziadkowie, rodzenstwo tesciowie i bliskie ciotki. Poprostu zostalo duzo rzeczy z wesela wiec szkoda bylo zeby sie zmarnowalo a sami bysmy tego nie przepili i nie przejedli;)
Nie chcialam poprawin bo to tylko dodatkowy koszt a ja na drugi dzien bylam tak zmeczona ze napewno nie chcialo by mi sie jeszcze bawic na poprawinch, takie w domu w kameralnym gronie byly ok;)

jednak na wsiach duzo ludzi robi jeszcze poprawiny i to nawet 3 dniowe;)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

wesele - z poprawinami czy bez?

20 mar 2012 - 12:48:31

po co? nie rozumiem tej tradycji wielkiego weselicha + poprawiny...
im skromniejsze tym piękniejsze :) to jest tak specyficzny dzień w życiu, że nie chciałbym żeby cała rodzina, znajomi, sąsiedzi itd. w tym uczestniczyli... zaoszczędzoną kasę można przeznaczyć np. na podróż poślubną

wesele - z poprawinami czy bez?

20 mar 2012 - 12:52:50

u mnie to będzie zależało od tego, czy dostanę salę na sobotę.. jeżeli nie, to wesele zrobię w piątek i bez poprawin, co nawet będzie bardziej mi się uśmiechało.
Na drugi dzień po weselu, każdego bolą nogi, wszyscy skacowani.. uważam, ze jest to niepotrzebne. 1-dniowe huczne weselicho- i starczy :)

wesele - z poprawinami czy bez?

20 mar 2012 - 19:01:10

ja jestem załamana, teściowa chce 2 dniowe i większą liczbę gości moje zdanie wcale się nie liczy już nie chce tego ślubu i wesela to istny horror już schudłam do 44kg z tego stresu

wesele - z poprawinami czy bez?

05 maj 2012 - 16:34:20

Ja robię swoje bez poprawin jeden dzień mi wystarczy, w niedzielę tylko obiad lub grill dla najbliższej rodzinki. U mnie nie ma z tym problemu bo mój narzeczony myśli podobnie, a rodzice nic nie mają przeciwko temu.

Ja mieszkam na wsi i robię jednodniowe, ale widzę, że mieszczuchy są uprzedzeni bo niektóry jak oluszkap uważają, że na wsi to sami zacofani którzy tylko jedzą i wódkę piją na weselu w remizie, ot taka jedyna ich rozrywka.

wesele - z poprawinami czy bez?

05 maj 2012 - 23:45:50

ja mam jednodniowe, na drugi dzien tylko najblizsza rodzina w domu. Moj brat bal kilka mies temu i mial tak samo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesele brata, a sukienka?