Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

0,5 litra na glowe
a napoje to nie wiem bo my napoje mielismy juz w wynajeciu sali

pol litra na osobe - na 200 osob - zostalo nam ze 4 kartony wodki
po 2 litry napoju na osobe plus 50 litrow soku na cale wesele i poprawiny - napoi zostalo niewiele. a no i ok 30 litrow wody( glownie niegazowanej)

Cytat
dodzik0105
Cytat
jnkana
ja też miałam wesele z poprawinami, ale już nie pamiętam jak to było...ale na pewno dokładnych informacji udzielał mi kucharz. wszystko wyliczył tak jak trzeba. może Ty też zapytaj żeby nie przesadzić i żeby nie zabrakło...

moja swidkowa miala w czercu ubiegłego roku wesele to liczyła 0,7 na osobe i 3L napoi na głowe.
Kucharki które organizuja mi catering powiedzialy za 0,7 na głowe i 4L napi na głowe tj.60%gazowane, 30%niegazowane ,10% woda gazowana i niegazowana

a piwo ildzie na poprawinac? kompletnie nie wiem ile tego zmówic =(

My mieliśmy piwo tzw. lane z beczki i mieliśmy także kolegę barmana, który serwował drinki (wesele i poprawiny). Powiem szczerze, że piwa to prawie nic nie zostało, a barman to zrobił taką furorę, że teraz na każdym wesele, na którym jestem to pojawia się także On ;)
fajna sprawa ;)

Ja mam w czerwcu, kupiłam 280 butelek 0,5 na dwa dni!

zweryfikowana
Posty: 1.115
Ostrzeżenia: 5/5

my kupiliśmy w 2009 roku 300 butelek na 250 osób, jakieś 80 nam zostało. Napoje (gazowane, soki, woda) razem ok. 750 litrów. Zostało... z 20 litrów. Wesele + poprawiny

Moja siostra kupuje jedną wódkę na 1 osobę na 1 dzień ;) i to 0.7

We wrześniu brałam ślub i wódkę przeliczaliśmy jako 0,5 na parę. wiadomo kobiety piją mniej no i gości mieliśmy wstrzemięźliwych... ale jeżeli zapraszasz ludzi bardziej zabawowych to bezpieczniej 0,5 na osobę. Będziesz pewna że nie zabraknie :) Pamiętaj tylko o tzw. bramach. W naszym przypadku były koszmarem i rozdaliśmy prawie tyle samo wódki ile było na całym weselu :/

my mamy ślub w czerwcu i też liczymy 0,5 na głowę, wiadomo że dzieci nie piją więc zawsze tej wódki masz więcej:)

Ja na swoim weselu dla ok. 100 gości miałam 15 blach ciasta + 5 piętrowy owocowy tort, z zamierzeniem że każdy dostanie kawałeczek ciasta do domu. Ciasta nic mi nie zostało praktycznie. Napojów liczyłam 2,5 l/osobę (wesele z poprawinami), ale i tak kupiłam trochę wiecej. Wolałam, żeby zostało niz zabrakło. Do picia były soki i woda w dzbankach oraz napoje gazowane w małych butelkach.

Dziewczyny najlepiej ciasta i napoje liczyc na osobe wiec
1 os to : 2 litry soku 1,5 litra napoju gazowanego 1,5 litra wody nie gazowanej. Wódka 1 facet- 1 litr 1 kobieta - 0,5 litra,
Tort : 100 g na osobe A ciasta: 1 blacha na 7-10 osób
Wiadomo ze nie zabraknie a tez z drugiej strony nie zostanie tego wiele.
Warto tez dowiedziec sie ile osób obsługuje wesele 1 kelnerka powinna obsłużyc 25 max 30 osób aby nikt nie czekał 30-40 minut na obiad
Mam nadzieje ze pomogłam :)

Ja na weselach nie piję alkoholu ale za to obżeram się plackami do oporu więc dla mnie 2-4kawałki to za mało :D

Jak ja to wszystko czytam to się nie mogę nadziwić jak wam nie szkoda pieniędzy na to wszystko :) Ja bym wolała pojechać za to na jakieś super wakacje a nie wydawać kase na ciasto i wóde dla innych ludzi :P


Ale z ciastem to raczej 7 blach na 68 osób to za mało...trzeba liczyć się z tym, że gościom daje się trochę ciasta do domu, na weselach na których byłam był taki zwyczaj.

my mamy wszystko oprocz alkoholu w cenie, po podaniu ostatecznej ilosci gosci wlasciciel będzie zamawial ciasta i torti napoje(ale zamowi tak zeby jeszze zostalo), co do alkoholu to 0.5l na parę, ewentualnie +/- jakiś niewielki zapas butelek, wino juz jest i czeka;)(robione, nie kupne)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 11:54 przez kashvi.

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

ja tort robie sama na własne wesele. alkoholu wierz mi latem wódki sie nie chc epic wiec bardziej piwo jak juz.,

Przede wszystkim podczas wesela musi pojawić się sok pomarańczowy oraz woda a także cola. Są to nieodzowne napoje podczas każdych imprez. A ile wódki na wesele i poprawiny? Aby to wszystko przeliczyć ja korzystałam ze strony https://kalkulatorpromili.pl/ile-wodki-na-wesele. Szybki sposób na pozyskanie danych co i ile zamówić. W praktyce podczas mojego wesela nie zabrakło niczego, ale też nie zostało mi dużo zapasów do zabrania po imprezie. Strona godna polecenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

alkohole -ceny