Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

39 minut temu

dieta organizacja

53 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 10:54:36

Dziewczyny, mam do was ogromną prośbę i mam nadzieję, że mogę liczyć na waszą pomoc :) Niedługo moja przyjaciółka ma 18-ste urodziny i kompletnie nie wiem co mam jej kupić :( Dodam, że nie ma jakiejś pasji, której bezgranicznie się oddaje :) Na prezent chcę przeznaczyć +/- 150 zł :) Czekam na propozycję od Was i z góry wielkie dzięki :) Pozdrawiam :)

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 10:56:34

To twoja przyjaciółka, więc chyba wiesz najlepiej jaki ma gust i co lubi...?

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 10:57:11

Jeśli słucha muzyki to może mp4? albo karta podarunkowa do H&M, Reserved czy innej sieciówki? Wtedy pójdzie i kupi sobie, co będzie chciała

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 11:02:21

moze jakies drozsze perfumy, jesli wiesz, jakie lubi lub jakis drozszy kosmetyk, moze prostownice/lokowke czy cos podobnego, co dziewczyny lubia najbardziej ;) nie stawialabym na jakies bombowe, szalowe, smieszne prezenciki, bo zachwyt jest chwilowy, lepiej, mysle cos praktycznego i jakis wesoly dodatek - lakocie, ladna kartke itp. =)

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 11:05:17

Karykatura, jakiś odlotowy pojemnik na biżuterię, torebka, biżuteria itd.

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 11:07:51

Ja idę za 2 tygodnie na 18stkę i składamy się w 5 osób na zestaw do foundee :) Do tego jakiś alkohol,chyba Jack Daniels i jakieś słodycze i już.

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 13:46:54

Dziękuję serdecznie za propozycje :)

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 13:51:33

a jesli bys kupiła jej "coś śmiesznego" jak to na 18stkę i dała do koperty pieniadze, i powiedziec jej, że nie miałas konkretnego pomysłu a ona sama bedzie widziała co potrzebuje i niech ci potem pokarze co sobie sprawiła, my tak robimy z moją przyjaciółką.

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 13:53:01

ksiazka, bizuteria, komplet bielizny,jakiś śmieszna gadżet związany z wkroczeniem w dorosłe zycie:)

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 13:55:33

serio to chciałabym na przykład dostać 2 jakieś mega śliczne kubeczki - zawsze się przydadzą to raz a dwa będą przypominały jej o Tobie a i będziecie miały na herbatkę jak wpadniesz na babski wieczór :)
oczywiście kubeczki jako dodatek ;)
A nie możesz jej też kupić jakiejś książki? To 18 - przeważają głupawe prezenty, które potem leżą ale na przykład książka 'Kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa' by się przydała jako taki niby pół żartem, pól serio prezent - jako wkroczenie w 'dorosłe' życie :P
A może coś z biżuterii? Jakąś srebrną bransoletkę typu charms?
Ja to bym chciała Conversy dostać :P
Na all star shop są też takie i po 159 zł :P
Co jeszcze... Jakoś nic mi nie wpada do głowy, może jakiś karnet np do spa albo na masaż czekoladowy? Mniam, świetna sprawa ;)

Pokombinuj, ja Jej nie znam tylko Ty ;)

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

25 kwi 2013 - 21:47:54

doskonałym prezentem będzie zestaw kosmetyków - na pewno się nie zmarnuje:) można wybrać jakieś uniwersalne np do pielęgnacji ciała tj balsam, olejek czy peeling. Polecam skomponować zestaw z serii migdałowej http://pl.loccitane.com/migda%C5%82,36,2,3508,0.htm - Migdał zapewnia skórze nawilżenie, ujędrnia ją i wygładza i ślicznie pachnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent na komunię