Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 10:54:36

Dziewczyny, mam do was ogromną prośbę i mam nadzieję, że mogę liczyć na waszą pomoc :) Niedługo moja przyjaciółka ma 18-ste urodziny i kompletnie nie wiem co mam jej kupić :( Dodam, że nie ma jakiejś pasji, której bezgranicznie się oddaje :) Na prezent chcę przeznaczyć +/- 150 zł :) Czekam na propozycję od Was i z góry wielkie dzięki :) Pozdrawiam :)

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 10:56:34

To twoja przyjaciółka, więc chyba wiesz najlepiej jaki ma gust i co lubi...?

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 10:57:11

Jeśli słucha muzyki to może mp4? albo karta podarunkowa do H&M, Reserved czy innej sieciówki? Wtedy pójdzie i kupi sobie, co będzie chciała

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 11:02:21

moze jakies drozsze perfumy, jesli wiesz, jakie lubi lub jakis drozszy kosmetyk, moze prostownice/lokowke czy cos podobnego, co dziewczyny lubia najbardziej ;) nie stawialabym na jakies bombowe, szalowe, smieszne prezenciki, bo zachwyt jest chwilowy, lepiej, mysle cos praktycznego i jakis wesoly dodatek - lakocie, ladna kartke itp. =)

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 11:05:17

Karykatura, jakiś odlotowy pojemnik na biżuterię, torebka, biżuteria itd.

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 11:07:51

Ja idę za 2 tygodnie na 18stkę i składamy się w 5 osób na zestaw do foundee :) Do tego jakiś alkohol,chyba Jack Daniels i jakieś słodycze i już.

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 13:46:54

Dziękuję serdecznie za propozycje :)

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 13:51:33

a jesli bys kupiła jej "coś śmiesznego" jak to na 18stkę i dała do koperty pieniadze, i powiedziec jej, że nie miałas konkretnego pomysłu a ona sama bedzie widziała co potrzebuje i niech ci potem pokarze co sobie sprawiła, my tak robimy z moją przyjaciółką.

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 13:53:01

ksiazka, bizuteria, komplet bielizny,jakiś śmieszna gadżet związany z wkroczeniem w dorosłe zycie:)

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

12 mar 2012 - 13:55:33

serio to chciałabym na przykład dostać 2 jakieś mega śliczne kubeczki - zawsze się przydadzą to raz a dwa będą przypominały jej o Tobie a i będziecie miały na herbatkę jak wpadniesz na babski wieczór :)
oczywiście kubeczki jako dodatek ;)
A nie możesz jej też kupić jakiejś książki? To 18 - przeważają głupawe prezenty, które potem leżą ale na przykład książka 'Kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa' by się przydała jako taki niby pół żartem, pól serio prezent - jako wkroczenie w 'dorosłe' życie :P
A może coś z biżuterii? Jakąś srebrną bransoletkę typu charms?
Ja to bym chciała Conversy dostać :P
Na all star shop są też takie i po 159 zł :P
Co jeszcze... Jakoś nic mi nie wpada do głowy, może jakiś karnet np do spa albo na masaż czekoladowy? Mniam, świetna sprawa ;)

Pokombinuj, ja Jej nie znam tylko Ty ;)

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)

25 kwi 2013 - 21:47:54

doskonałym prezentem będzie zestaw kosmetyków - na pewno się nie zmarnuje:) można wybrać jakieś uniwersalne np do pielęgnacji ciała tj balsam, olejek czy peeling. Polecam skomponować zestaw z serii migdałowej http://pl.loccitane.com/migda%C5%82,36,2,3508,0.htm - Migdał zapewnia skórze nawilżenie, ujędrnia ją i wygładza i ślicznie pachnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent na komunię