Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:37:42

Cytat
puma73
No ale jest tak i się tego nie zmieni niikt nie zmusza do brania udziału w takich zabawach więc nie wiem o co chodzi

Czego się nie zmieni? głupich zabaw? u mnie na weselu które mam w lipcu nie będzie takich zabaw i problem z głowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:38 przez j_ulka.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:39:36

Nie lubię zabaw i nigdy w nich nie uczestniczę, chociaż chodzę na mnóstwo wesel. Głównie dlatego ich nie lubię, bo rywalizujące panienki są żałosne. Wolałabym startować do konkurencji z facetami- oni mają do tego dystans i śmiechu jest mnóstwo.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:43:14

Cytat
j_ulka
Cytat
puma73
No ale jest tak i się tego nie zmieni niikt nie zmusza do brania udziału w takich zabawach więc nie wiem o co chodzi

Czego się nie zmieni? głupich zabaw? u mnie na weselu które mam w lipcu nie będzie takich zabaw i problem z głowy

No też nikt Cię nie zmusza żebyś miała twoje wesele twój wybór

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:44:03

U mnie tez była czytana historyjka. Było świetnie, jeden z kuzynów męża był tak pijany że spadał z krzesła zanim zdązył wstać:D moja koleżanka wywaliła się biegnąc dookoła.

Z ostatnich nr 1: 8 facetów, dobierają się w pary, połowa przebiera się w sukienki - orkiestra miała swoje jakies wsiowe:P i mieli tańczyc masakra po prostu taki ubaw, faceci juz stuknięci, kobieta by żadna tego nie zrobiła, wskakiwali sobie na plecy, noili na rekach, podnocili sukienki i tańczyli gogo super:0

2: z balonikami, jest kilka par kobitka stoi a facet musi wziąć balonik i przebic go kładąć jej na brzuchu jak stoi i dociskając ja, potem to samo na posladkach tyłem, a na koniec jak siedzi na krzesełku, połozyc jej na kolanach balonik i usiąść tez niezłe:)

Poza tym karaoke bywa dobre ale musi byc niezła oriestra:)

A u mojej kolezanki podobało mi się że kamaerszyta podchodził do każdego i pytał kogo się zna: pana czy pania młoda skąd i powiedziec coś o nich krótko:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:46 przez aga104.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:49:02

Cytat
puma73
Cytat
j_ulka
Cytat
puma73
No ale jest tak i się tego nie zmieni niikt nie zmusza do brania udziału w takich zabawach więc nie wiem o co chodzi

Czego się nie zmieni? głupich zabaw? u mnie na weselu które mam w lipcu nie będzie takich zabaw i problem z głowy

No też nikt Cię nie zmusza żebyś miała twoje wesele twój wybór

no jasne że tak. tylko dziwi mnie to że napisałaś
"No ale jest tak i się tego nie zmieni" - jak by zabawy na weselu były jakimś świętym przykazaniem

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:52:02

Cytat
j_ulka

nie na widzę wiejskich spędów !!
na szczęście u mnie nie będzie zabaw :)

Lubię Twoje wesele. Bez dzieci i bez wiejskich zabaw. Chętnie bym na nie poszła :)

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:53:14

nie cierpię zabaw na weselu... o rodzinie w zoo widziałm już chyba pięć razy... u nas nic nie będzie

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:54:59

Cytat
Delgado
Cytat
j_ulka

nie na widzę wiejskich spędów !!
na szczęście u mnie nie będzie zabaw :)

Lubię Twoje wesele. Bez dzieci i bez wiejskich zabaw. Chętnie bym na nie poszła :)

będziemy mieli inne atrakcje ;)
barmanów (z pokazem barmańskim) puszczanie lampionów przez wszystkich gości- może oklepane ale fajnie wygląda
karaoke
polaroida którym każdy zrobi sobie zdjęcie i wepnie do księgi pamiątkowej
w nocy ognisko dla tych co dotrwają



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:55 przez j_ulka.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:55:30

Przecież orkiestra zorganizuje Ci wszystkie zabawy :)

Nie przepadam za oczepinami, ale zawsze mnóstwo śmiechu jest w zabawie z krzesłami :) Tzn. jest np. x krzeseł i o jednego mniej uczestnika, przestaje grać muzyka i mają siadać, kto się nie zmieści ten odpada i tak do ostatniej osoby. Chyba wszyscy to kojarzą :)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:57:10

Cytat
j_ulka
Cytat
puma73
Cytat
j_ulka
Cytat
puma73
No ale jest tak i się tego nie zmieni niikt nie zmusza do brania udziału w takich zabawach więc nie wiem o co chodzi

Czego się nie zmieni? głupich zabaw? u mnie na weselu które mam w lipcu nie będzie takich zabaw i problem z głowy

No też nikt Cię nie zmusza żebyś miała twoje wesele twój wybór

no jasne że tak. tylko dziwi mnie to że napisałaś
"No ale jest tak i się tego nie zmieni" - jak by zabawy na weselu były jakimś świętym przykazaniem

Bo ludzie robią (nawet niektórzy nie lubią a robią bo co goście powiedzą) i nie byłam na żadnym weselu co by zabaw nie było, nieraz zespół sam wyskoczy z zabawą tak było u mojej koleżanki (nie chcieli a im z zabawą wyskoczył bo kto to widział wesele bez zabawy) i co mieli ich iść i tam się z nimi kłócić.
A moim zdaniem niech każdy robi jak chce i mu się podoba każdy ma swoją wizję wesela i nie ma co patrzeć na innych

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:59:24

Cytat
j_ulka
Cytat
Delgado
Cytat
j_ulka

nie na widzę wiejskich spędów !!
na szczęście u mnie nie będzie zabaw :)

Lubię Twoje wesele. Bez dzieci i bez wiejskich zabaw. Chętnie bym na nie poszła :)

będziemy mieli inne atrakcje ;)
barmanów (z pokazem barmańskim) puszczanie lampionów przez wszystkich gości- może oklepane ale fajnie wygląda
karaoke
polaroida którym każdy zrobi sobie zdjęcie i wepnie do księgi pamiątkowej
w nocy ognisko dla tych co dotrwają

To nie była ironia. Bardzo podoba mi się taka koncepcja.
Karaoke też chcę zrobić u siebie. Twoje pomysły również są fantastyczne.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:59:27

Cytat
puma73
Cytat
j_ulka
Cytat
puma73
Cytat
j_ulka
Cytat
puma73
No ale jest tak i się tego nie zmieni niikt nie zmusza do brania udziału w takich zabawach więc nie wiem o co chodzi

Czego się nie zmieni? głupich zabaw? u mnie na weselu które mam w lipcu nie będzie takich zabaw i problem z głowy

No też nikt Cię nie zmusza żebyś miała twoje wesele twój wybór

no jasne że tak. tylko dziwi mnie to że napisałaś
"No ale jest tak i się tego nie zmieni" - jak by zabawy na weselu były jakimś świętym przykazaniem

Bo ludzie robią (nawet niektórzy nie lubią a robią bo co goście powiedzą) i nie byłam na żadnym weselu co by zabaw nie było, nieraz zespół sam wyskoczy z zabawą tak było u mojej koleżanki (nie chcieli a im z zabawą wyskoczył bo kto to widział wesele bez zabawy) i co mieli ich iść i tam się z nimi kłócić.
A moim zdaniem niech każdy robi jak chce i mu się podoba każdy ma swoją wizję wesela i nie ma co patrzeć na innych

heh trochę to naciągane co mówisz najpierw że robi się zabawy bo "co goście powiedzą" a potem piszesz że nie ma co patrzeć na innych

a z taką samowolką zespołu to bym nie wytrzymała. co oni sobie myślą, sory ale jak młoda para coś ustala to koniec- to jest ich dzień i ma być jak oni chcą a nie jakiś obcy człowiek wymyśla co jest dobre a co nie
Delgado

na początku pomyślałam że to ironia ale potem jakoś pomyślałam że nie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 16:00 przez j_ulka.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:00:57

Cytat
16kaja16
straszne to jest , jest ktoś kto nie robił tych beznadziejnych zabaw? bo jeszcze się nie spotkałam z takim weselem.




ja się nie spotkałam z takim weselem ale na moim na pewno nie będzie:) jak jestem na weselu to znikam na "ten czas" bo nie lubie być wciągana w głupie zabawy, mimo tego że nie mam na to ochoty :) poczucie humoru mam. Ale te zabawy są chamskie np,"kto szybciej przyniesie stanik czy też rajstopy" no prosze was, albo wpychanie banana przez spodnie partnera.

pobawić to ja się mogę ale nie z podpitymi staruszkami na oczach 120 osób :)

taka sytuacja: kiedyś, dawno jak nie zdążyłam uciec była taka zabawa która polegała na tym że pokazali nam psa i każdy miał powiedziec jakas czesc ciała jego. Staliśmy kolejno: kuzynka, stary napity pryk, jakas dziewczyna, kuzyn, ja, mój chłopak i jakaś 'stara' Pani po 50. po wskazaniu tych czśsci ciał (ja powiedziałam noga, mój chłopak język) orkiestra powiedziała ze mamy pocałować osobę dalej w ta część ciała to wskazaliśmy !matko i córko! jak ja to usłyszałam to pierwsze co to popatrzyłam na chłopaka który powiedział język, nie nie z zazdrości że bedzie się całował z jakaś babka tylko z przerażenia. Popatrzyliśmy sie na siebie i juz było wiadomo. Zamieniliśmy się. Nie dość , że na oczach setki ludzi musiałam sie całować z języczkiem, to orkiestrze nie pasowało i musielismy powtarzać tak żeby języki było widać! masakra, NIGDY więcej. Chłopak musiał pocałowac babkę w nogę. Fu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 16:02 przez jamajka91.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:02:14

u mnie będzie na oczepinach rzucanie welonem i krawatem i jedna konkurencja dla nas z tymi pytaniami typu: kto pierwszy powiedział kocham cię? kto pierwszy zasypia? itd
i jedna zabawa dla gości z pompowaniem balonu pompką do materacy chyba tyle :)

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:03:16

Nie przepadam za zabawami weselnymi. niektore sa żenujace...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obrączki slubne - na co zwracac uwagę?