Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 14:02:13

Cytat
ewela_05
Tworzymy dwa zespoły po 4 osoby. Zbierzcie zespoły ze strony Pana Młodego i Panny Młodej by zaostrzyć rywalizację. W takim zestawieniu dużo łatwiej o doping dla uczestników zabawy weselnej.
Zespoły siadają naprzeciwko siebie (dwa rzędy po cztery krzesła). Wygrywa zespół, który pierwszy wykona zadanie. Zadania wykonywane są po kolei przez każdego z członków drużyny. Po wykonaniu zadania osoba daje sygnał koledze z drużyny, że ta może już zacząć swoje zadanie (klepiąc ją po plecach). Oto zadania:

Pierwsza osoba z każdej drużyny je banana. Gdy wykonana zadanie klepię osobę nr 2
Gość weselny nr 2 zjada 2 kawałki dużego ciasta
Gość weselny nr 3 pompuje balon tak, aby pękł
Gość weselny nr 4 ma oczywiście najtrudniejsze i najśmieszniejsze zadanie. Musi zjeść pół szklanki bułki tartej, a następnie...zagwizdać sto lat młodej parze. Pozornie zadanie wygląda na banalne, ale takie wcale nie jest. Dobra zabawa gwarantowana. Bułka tarta wysusza ślinę i przez około 2-3 minuty żaden mężczyzna nie będzie dał rady zagwizdać! Ważną rolę odgrywa prowadzący, który może wykorzystać pełen wachlarz komentarzy w stosunku do dorosłego pana, który nawet nie potrafi zagwizdać...

Kto pierwszy ten lepszy!

Brałam też w tym udział, ale u nas był kieliszek bułki tartej. Nie wyobrażam sobie pół szklani, bo z tym jednym kieliszkiem było ciężko:D

Ja tam konkursy lubię:) Żadnej żenady w tym nie widzę.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 14:06:08

Ja też lubię zabawy weselne.
Ostatnio na weselu była taka zabawa, że goście stali w dużym kole i z rąk do rąk krążyły 2 puste butelki. Leciała muzyka i kiedy się zatrzymała, to osoby, które miały w rękach butelkę musiały podejść do pary młodej, która stała w środku i wypić kieliszek wódki. Zabawa dość fajna, tylko, że prawie wybiłam zęba jednej kobiecie, która się zapatrzyła i nie widziała, że daje jej butelkę ;d

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 14:07:51

Cytat
bezelka85
ojj ale wodzireja nie chce na weselu ;/

a zabawa "kareta" jest już dość znana :)
Pierwszy raz o niej słysze ;P A wodzirej, myślę, że to super sprawa :D

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 14:08:01

Cytat
Fidem
Cytat
Hooney_M
Dla mnie wszystkie "zabawy weselne" to żenada,także nie pomogę..

Czemu żenada ? lepiej siedziec całą noc przy stole i się obżerac ? Nie rozumiem takich ludzi jak Ty ...

Unikam wesel jak ognia,więc jeszcze nie miałam okazji się "obżerać".
Cytat
happyssak
Cytat
jeahh
ta kareta miażdży hahaha :D

Serio wam się ta zabawa podoba? że ludzie biegają wokół krzeseł jak małpy w cyrku? Co jest w tym śmiesznego?

Niektórych widocznie to bawi..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-10 14:09 przez Hooney_M.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 14:08:49

Cytat
Fidem
Cytat
Hooney_M
Dla mnie wszystkie "zabawy weselne" to żenada,także nie pomogę..

Czemu żenada ? lepiej siedziec całą noc przy stole i się obżerac ? Nie rozumiem takich ludzi jak Ty ...

Dlaczego żenada? Też tego nie rozumiem... Co w tym żenującego, że ludzie chcą się bawić? Nic dziwnego, że mamy taki "przymulony" naród, skoro wszystko co śmieszne 'to nie dla nas'.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 14:10:30

Cytat
Fidem
Cytat
Hooney_M
Dla mnie wszystkie "zabawy weselne" to żenada,także nie pomogę..

Czemu żenada ? lepiej siedziec całą noc przy stole i się obżerac ? Nie rozumiem takich ludzi jak Ty ...
Ty lubisz, ona nie lubi mi osobiście wiszą każdy ma swoje zdanie...

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 14:10:35

Cytat
ewela91
Cytat
Fidem
Cytat
Hooney_M
Dla mnie wszystkie "zabawy weselne" to żenada,także nie pomogę..

Czemu żenada ? lepiej siedziec całą noc przy stole i się obżerac ? Nie rozumiem takich ludzi jak Ty ...

Dlaczego żenada? Też tego nie rozumiem... Co w tym żenującego, że ludzie chcą się bawić? Nic dziwnego, że mamy taki "przymulony" naród, skoro wszystko co śmieszne 'to nie dla nas'.

Jakie oburzenie,co się tak podniecacie?
Ja nie lubię,Wy lubicie i mnie nic do tego. Więc moje zdanie też uszanujcie.
Nie wiem skąd ten bulwers.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 14:13:00

Cytat
ewela91
Nic dziwnego, że mamy taki "przymulony" naród, skoro wszystko co śmieszne 'to nie dla nas'.

Ale to nie jest śmieszne. Każdy ma inne poczucie humoru.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 14:22:33

Zabawy są superrrr :D poprosze więcej !:)

niezweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

04 mar 2014 - 11:59:08

a co myślicie o karaoke? tak sobie czytam ten artykuł http://www.djmw.pl/czy-karaoke-sprawdza-sie-na-weselu/ i zastanawiam się czy faktycznie ktoś będzie miał śmiałość wystąpić tak publicznie przed rodziną, bo wiadomo co innego karaoke w jakimś pubie ze znajomymi a co innego przy całej rodzinie

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

04 mar 2014 - 12:02:36

ło. Ło mamo. NIGDY żadnej zabawy na weselu. Koszmarek to dla mnie koszmarny. Nie cierpię ani brac udziału ani nie chciałabym mieć na swoim własnym. Za nic.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

17 gru 2020 - 08:39:17

Jakie zabawy weselne wspominacie najmilej? Szukam inspiracji

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

17 gru 2020 - 13:35:05

Zabawa w historie o rodzinie, byly 2 druzyny (pana mlodego i panny mlodej) w kazdej druzynie bylo ok 7 8 osob i kazda osoba miala przydzielona swoja role, np. Mama tata zosia, brat, slon, azor itp i zespół opowiadał historię i jak padlo slowo np mama to dana osoba musiala obiec wszystkie krzesła swojej druzyny dookola, smiechu bylo co niemiara. W sieci masz bardzo wiele takich pomysłów na zabawy weselne :)
Na stronie są opisane różne ciekawe zabawy weselne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-04 07:07 przez mmass.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

frak... kolor koszuli