Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

59 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:30:10

ojj ale wodzireja nie chce na weselu ;/

a zabawa "kareta" jest już dość znana :)

niezweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:31:44

zabawa "dziecko" :D będe miała na swoim niebawem:)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:32:03

Kareta jest dobra :D Podobne jest też Wycieczka do ZOO :D hahaha.
Byłam na weselu gdzie była zabawa, wybeirało się majtki oczywscie rozmiarów XXXXXX L :D ubierałą partnerka i tanczyła w parze ze swoim partnerem, kiedy muzyka STOP jak najszybciej majtki musiał ubrac partner :D i tak na zmiane :D

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:34:03

u mnie były "krzesełka" z fantami, jezioro łabędzie dla facetów i taniec z bananem, który zrobił taką furorę, że na poprawinach była dogrywka:)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:35:43

Zabawy są OK, byle nie przekraczały progu dobrego smaku i nie stały się żenujące jak to bywa niestety na niektórych weselach.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:36:07

ta kareta miażdży hahaha :D

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:36:48

Oczywiście, że był taki wątek, wyszukiwarka nie boli. Nie gustuję w zabawach weselnych.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:37:42

Cytat
Kaja0
Kareta jest dobra :D Podobne jest też Wycieczka do ZOO :D hahaha.
Byłam na weselu gdzie była zabawa, wybeirało się majtki oczywscie rozmiarów XXXXXX L :D ubierałą partnerka i tanczyła w parze ze swoim partnerem, kiedy muzyka STOP jak najszybciej majtki musiał ubrac partner :D i tak na zmiane :D
jak ja byłam na weselu to też to było i jednemu facetowi pękły spodnie na tyłku i potem łaził w tych gaciach do końca wesela hahahhaha XD

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:38:34

Naciąganie pończochy na twarz partnerów :-D
Pierwszy raz to widziałam, i miałam ubaw jak nie wiem xDD

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:39:37

Tworzymy dwa zespoły po 4 osoby. Zbierzcie zespoły ze strony Pana Młodego i Panny Młodej by zaostrzyć rywalizację. W takim zestawieniu dużo łatwiej o doping dla uczestników zabawy weselnej.
Zespoły siadają naprzeciwko siebie (dwa rzędy po cztery krzesła). Wygrywa zespół, który pierwszy wykona zadanie. Zadania wykonywane są po kolei przez każdego z członków drużyny. Po wykonaniu zadania osoba daje sygnał koledze z drużyny, że ta może już zacząć swoje zadanie (klepiąc ją po plecach). Oto zadania:

Pierwsza osoba z każdej drużyny je banana. Gdy wykonana zadanie klepię osobę nr 2
Gość weselny nr 2 zjada 2 kawałki dużego ciasta
Gość weselny nr 3 pompuje balon tak, aby pękł
Gość weselny nr 4 ma oczywiście najtrudniejsze i najśmieszniejsze zadanie. Musi zjeść pół szklanki bułki tartej, a następnie...zagwizdać sto lat młodej parze. Pozornie zadanie wygląda na banalne, ale takie wcale nie jest. Dobra zabawa gwarantowana. Bułka tarta wysusza ślinę i przez około 2-3 minuty żaden mężczyzna nie będzie dał rady zagwizdać! Ważną rolę odgrywa prowadzący, który może wykorzystać pełen wachlarz komentarzy w stosunku do dorosłego pana, który nawet nie potrafi zagwizdać...

Kto pierwszy ten lepszy!

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:40:08

Cytat
jeahh
ta kareta miażdży hahaha :D

Serio wam się ta zabawa podoba? że ludzie biegają wokół krzeseł jak małpy w cyrku? Co jest w tym śmiesznego?

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:45:10

Cytat
ewela_05
Tworzymy dwa zespoły po 4 osoby. Zbierzcie zespoły ze strony Pana Młodego i Panny Młodej by zaostrzyć rywalizację. W takim zestawieniu dużo łatwiej o doping dla uczestników zabawy weselnej.
Zespoły siadają naprzeciwko siebie (dwa rzędy po cztery krzesła). Wygrywa zespół, który pierwszy wykona zadanie. Zadania wykonywane są po kolei przez każdego z członków drużyny. Po wykonaniu zadania osoba daje sygnał koledze z drużyny, że ta może już zacząć swoje zadanie (klepiąc ją po plecach). Oto zadania:

Pierwsza osoba z każdej drużyny je banana. Gdy wykonana zadanie klepię osobę nr 2
Gość weselny nr 2 zjada 2 kawałki dużego ciasta
Gość weselny nr 3 pompuje balon tak, aby pękł
Gość weselny nr 4 ma oczywiście najtrudniejsze i najśmieszniejsze zadanie. Musi zjeść pół szklanki bułki tartej, a następnie...zagwizdać sto lat młodej parze. Pozornie zadanie wygląda na banalne, ale takie wcale nie jest. Dobra zabawa gwarantowana. Bułka tarta wysusza ślinę i przez około 2-3 minuty żaden mężczyzna nie będzie dał rady zagwizdać! Ważną rolę odgrywa prowadzący, który może wykorzystać pełen wachlarz komentarzy w stosunku do dorosłego pana, który nawet nie potrafi zagwizdać...

Kto pierwszy ten lepszy!
ta zabawa też była na weselu na którym ja byłam tylko, że na końcu facet musiał wypić kieliszek wódki, spalić pół papierosa i nadmuchać balonik, żeby pękł a gość nr. 3 wypija 0,5 litra piwa XD
Cytat
happyssak
Cytat
jeahh
ta kareta miażdży hahaha :D

Serio wam się ta zabawa podoba? że ludzie biegają wokół krzeseł jak małpy w cyrku? Co jest w tym śmiesznego?
abo, my prości ludzie jesteśmy, nie takie wyższe sfery jak ty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-10 13:46 przez jeahh.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:48:01

Cytat
jeahh
abo, my prości ludzie jesteśmy, nie takie wyższe sfery jak ty :)

Byłam na różnych weselach i tak głupiej gry nie widziałam.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:50:57

Cytat
happyssak
Cytat
jeahh
abo, my prości ludzie jesteśmy, nie takie wyższe sfery jak ty :)

Byłam na różnych weselach i tak głupiej gry nie widziałam.
o kolorach i gustach się nie dyskutuje

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:54:18

Nie lubię tych zabaw weselnych, wszystkie przeważnie są głupie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

frak... kolor koszuli