Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:19:11

Ja tam bym była wniebowzieta jakbym poszła na wesele i bym została zaskoczona brakiem tych żenujących zabaw :D Niestety nie ma tak dobrze, dlatego nie chodze na wesela.

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:19:36

to super, że macie ulubione ;p ja tam co miesiąć po weselach nie chodze :P więc ulubionych nie mam

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:28:54

Cytat
adzia333

uwazam ze zabawy gdzie jest mozliwosc dotykania ocierania sie całowania i rozbierania nie powinny miec miejsca.

dokładnie, zgadzam się.
śmiech-śmiechem, można się wyluzować i pobawić, ale są pewne granice.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:32:12

Byłam na weselu gdzie orkiestra miała przygotowanych 10 balonów, a w nich były karteczki na których były napisane obowiązki domowe itp. Naprzemiennie Mlody z Mlodą przebijali baloniki i czytali na głos np. Młody "do dzieci w nocy dędę wsatwać ja", a Mloda " na imprezy chodzić będę ja". Śmieszne było bo wszytskie obowiązki wybrał mąż (np. "obiady gotować będę ja";) , a Młoda (np." pieniądze będę trzymać ja";). Fajna zabawa no i dla młodych :)

U mnie na weselu był "Taniec z gwiazadami" tylko, że faceci tańczyli ze sobą...:) było 4 pary meskie:) orkiestra mówila i grala po kawałku np. tango, cza-cze, techno- dance, i oni tanczyli - ubaw byl pierwsza klasa:)

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:33:33

Cytat
klamerka2
Cytat
adzia333

uwazam ze zabawy gdzie jest mozliwosc dotykania ocierania sie całowania i rozbierania nie powinny miec miejsca.

dokładnie, zgadzam się.
śmiech-śmiechem, można się wyluzować i pobawić, ale są pewne granice.


:). fajna jest zabawa w której kto chce podchodzi do stolika i pije "urodzeni w kwietniu hej..." jakos tak to lecialo :)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:40:29

patrzcie na to!

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:41:55

Uwierz mi autorko, że jak jest za dużo zabaw to się nudzą. Jeszcze zależy jakie to zabawy, ale ja byłam ostatnio na weselu gdzie było ich 6 i pod koniec to już wcale nie było śmieszne.
I tak jak ktoś już tu pisał zabawy z obmacywaniem się, całowaniem itp są po prostu żenujące.
Brałam udział w takiej kretyńskiej zabawie gdzie trzeba było tańczyć przy świadku, on udawał, że jest rurą a dziewczyny miały się przy nim wyginać. No masakra, myślałam że się pod ziemię zapadnę. Gdybym wiedziała co się szykuje to na pewno bym się nie zgodziła.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 18:02:07

a mi się podobały dwie drużyny które składają się z 3 osób , każda drużyna dostaje jedną parę nart i się ścigają :)


Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:15:08

hej dziewczyny !!! chyba nie było jeszcze takiego wątku :) a mianowicie, mam na mysli jakies przebojowe i śmieszne zabawy weselne, moze znacie jakies i mozecie je opisac :) chodzi o to, żeby na weselichu nie było nudy :)

pozdrawiam :)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:17:21

Dla mnie wszystkie "zabawy weselne" to żenada,także nie pomogę..

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:21:16

Kareta- tzn. wodzirej lub członek zespołu opowiada śmieszną historyjkę o królowej i królu (państwo młodzi), którzy jechali karetą (4 gości rozstawiona w około pary młodej) zaprzęgniętą w konie (2-3 gości) powożona przez woźnicę itp. na wymienienie w historyjce danej osoby król,królowa, konie ect. każdy obiega swój stołek w kółko i siada. wszystko zależy od inwencji w historyjce.

tutaj jest pokazane

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:22:14

A ja tam bardzo lubie zabawy weselne!!

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:25:46

z.reguly.wodzirej.prowadzi.takie.zabawy

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

10 kwi 2012 - 13:27:09

Cytat
Hooney_M
Dla mnie wszystkie "zabawy weselne" to żenada,także nie pomogę..

Czemu żenada ? lepiej siedziec całą noc przy stole i się obżerac ? Nie rozumiem takich ludzi jak Ty ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obrączki slubne - na co zwracac uwagę?