Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:03:55

Cytat
kasiaiic
u mnie będzie na oczepinach rzucanie welonem i krawatem i jedna konkurencja dla nas z tymi pytaniami typu: kto pierwszy powiedział kocham cię? kto pierwszy zasypia? itd
i jedna zabawa dla gości z pompowaniem balonu pompką do materacy chyba tyle :)

w sumie to ja też będę miała rzucanie ale bukietem i muchą
i te pytania też są całkiem niezłe :)
jamajka91

boshe co za durnoctwo!!! współczuje z całego serca!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 16:05 przez j_ulka.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:05:29

Ja jestem za konkursami tak to tylko albo sie tanczy albo pije i je i nic wiecej a konkursy dodaja weselnej atmosferze uroku-mozna sie posmiac i mile wspominac jakieś akcje he he ,ludziska nie badzcie sztywniakami -to czas radości ma byc wesolo stad sama nazwa wesele-bawmy sie i radujmy na maksa! a nie jak czasem siedza i siedza i jedza i nic nie robia tylko klachają -mlodzi niech cos tez wymyslaja-moja siorka w czerwcu ma wesele juz ja im sama wymysle konkursy bo z orkiestry maja oklepane-ma byc wesoło i basta!!!

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:06:50

Cytat
jamajka91
Cytat
16kaja16
straszne to jest , jest ktoś kto nie robił tych beznadziejnych zabaw? bo jeszcze się nie spotkałam z takim weselem.




ja się nie spotkałam z takim weselem ale na moim na pewno nie będzie:) jak jestem na weselu to znikam na "ten czas" bo nie lubie być wciągana w głupie zabawy, mimo tego że nie mam na to ochoty :) poczucie humoru mam. Ale te zabawy są chamskie np,"kto szybciej przyniesie stanik czy też rajstopy" no prosze was, albo wpychanie banana przez spodnie partnera.

pobawić to ja się mogę ale nie z podpitymi staruszkami na oczach 120 osób :)

taka sytuacja: kiedyś, dawno jak nie zdążyłam uciec była taka zabawa która polegała na tym że pokazali nam psa i każdy miał powiedziec jakas czesc ciała jego. Staliśmy kolejno: kuzynka, stary napity pryk, jakas dziewczyna, kuzyn, ja, mój chłopak i jakaś 'stara' Pani po 50. po wskazaniu tych czśsci ciał (ja powiedziałam noga, mój chłopak język) orkiestra powiedziała ze mamy pocałować osobę dalej w ta część ciała to wskazaliśmy !matko i córko! jak ja to usłyszałam to pierwsze co to popatrzyłam na chłopaka który powiedział język, nie nie z zazdrości że bedzie się całował z jakaś babka tylko z przerażenia. Popatrzyliśmy sie na siebie i juz było wiadomo. Zamieniliśmy się. Nie dość , że na oczach setki ludzi musiałam sie całować z języczkiem, to orkiestrze nie pasowało i musielismy powtarzać tak żeby języki było widać! masakra, NIGDY więcej. Chłopak musiał pocałowac babkę w nogę. Fu.



przerażajace.... ja pamietam zabawe z studniowki. dziewczyny tanczyly kankana a chlopaki lezeli na ziemi... obrzydliwe przygladała sie z daleka... chłopak powiedzial ze nie chce zeby ktos ogladał moj skaczacy biust i majtki... ale duzo lasek sie tym nei przejmowalo ze im cycki wylatuja i dupe i majtki widac....

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:07:17

j_ulka - od razu nawiązania "wiocha" nie wiem dlaczego tak się utarło, ale czasem właśnie ci ze wsi potrafią prowadzić bardziej kulturalne imprezy od tych z miasta! Lecz nie mówię o tych nawiązaniach do erotyzmu, dla mnie też jest to niesmaczne, aczkolwiek nie obrażajcie wiochy, bo może mogło to kogoś obrazić.


\Ludzki kretynizm nie zna granic. -_-'

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:08:10

ooo a ja znam wersję gdzie rodzina wybiera się do ZOO i też wszyscy biegają, potem tradycyjnie z chodzeniem wokół krzeseł, i gdy muzyka przestaje grać wszyscy siadają, jedna osobą zawsze odpada gdyż jest mniej krzeseł. Potem konkursy taneczne, taniec z balonem, szybkie zdjęcie danej części odzieży gdy muzyka przestaje grać, albo odpowiadanie na pytania zadane przez orkiestrę.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:08:57

dodziunia37
faktycznie z tą wioską to jest źle ujęte, chodzi mi bardziej o mentalność ludzi niż miejsce ich zamieszkania :)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:09:32

Cytat
j_ulka

heh trochę to naciągane co mówisz najpierw że robi się zabawy bo "co goście powiedzą" a potem piszesz że nie ma co patrzeć na innych

Ja napisałam że "robi się zabawy bo co goście powiedzą" bo tak niektóre os uważają.
Ja tak nie uważam moim zdaniem każdy powinien robić to co lubi i nie patrzeć na innych;)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:09:36

Cytat
adzia333
Nie przepadam za zabawami weselnymi. niektore sa żenujace...

ja to samo!
albo obleśne np. ta zabawa z przebijaniem balona, o której wcześniej już ktoś wspominał, że trzeba się przyciskać do siebie, mając pomiędzy sobą balon (żeby pękł)

lub ta "zabawa" z bananem... no fuj !

mam poczucie humoru, ale chyba inne ;-)

na moim weselu nie będzie żadnych durnych zabaw, jestem tego PEWNA :-)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:11:23

mówie wam dziewczyny, że mało co się ze wstydu nie zapadłam pod ziemię. Na moim weselu na pewno nie będzie żenujących zabaw. Jestem tego pewna jak to, że mam 3 braci! Bukietem pewnie będę rzucać. Zabawa też pewnie będzie ale nie ośmieszająca ludzi

wiecie co aż ciśnienie mi się podniosło, jak sobie to przypomniałam :D a było to może z 3 lata temu :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 16:15 przez jamajka91.

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:13:59

Cytat
klamerka2
Cytat
adzia333
Nie przepadam za zabawami weselnymi. niektore sa żenujace...

ja to samo!
albo obleśne np. ta zabawa z przebijaniem balona, o której wcześniej już ktoś wspominał, że trzeba się przyciskać do siebie, mając pomiędzy sobą balon (żeby pękł)

lub ta "zabawa" z bananem... no fuj !

mam poczucie humoru, ale chyba inne ;-)

na moim weselu nie będzie żadnych durnych zabaw, jestem tego PEWNA :-)



uwazam ze zabawy gdzie jest mozliwosc dotykania ocierania sie całowania i rozbierania nie powinny miec miejsca. jakby moj facet mial zakladac ustami podwiazke jakiejs lasce.... w zyciu. zreszta pewnie sam by tego nie chciał. a jakby chcial to wrócił by singlem z tamtad. albo z ta laska.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 16:14 przez adzia333.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:14:47

Cytat
jamajka91
mówie wam dziewczyny, że mało co się ze wstydu nie zapadłam pod ziemię. Na moim weselu na pewno nie będzie żenujących zabaw. Jestem tego pewna jak to, że mam 3 braci! Bukietem pewnie będę rzucać. Zabawa też pewnie będzie ale nie ośmieszająca ludzi i Zabawa raczej dla gości nie dla mnie

Mów co chcesz, ale nie musiałaś sie z nikim całowac z języczkiem. Trzeba było obrócić to w żart, dać buziaka w policzek i po sprawie

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:16:31

Cytat
claudyn
Cytat
jamajka91
mówie wam dziewczyny, że mało co się ze wstydu nie zapadłam pod ziemię. Na moim weselu na pewno nie będzie żenujących zabaw. Jestem tego pewna jak to, że mam 3 braci! Bukietem pewnie będę rzucać. Zabawa też pewnie będzie ale nie ośmieszająca ludzi i Zabawa raczej dla gości nie dla mnie

Mów co chcesz, ale nie musiałaś sie z nikim całowac z języczkiem. Trzeba było obrócić to w żart, dać buziaka w policzek i po sprawie


no jak kobieta to mogla dac buziaka w policzek i bylo by... ale jakiemus dziadowi to bym nie dała... młodemu też nie chyba ze to mój ;p

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:16:54

A ja tam lubię takie zabawy.. można się wyluzować, wybawić :)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:18:48

Na you toube są różne filmiki z zabawami. Niektóre sa naprawe świetne że aż padałam ze śmiechu :-))) Wystarczy wpisać ,,zabawy weselne,,

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 16:18:48

Cytat
claudyn
Cytat
jamajka91
mówie wam dziewczyny, że mało co się ze wstydu nie zapadłam pod ziemię. Na moim weselu na pewno nie będzie żenujących zabaw. Jestem tego pewna jak to, że mam 3 braci! Bukietem pewnie będę rzucać. Zabawa też pewnie będzie ale nie ośmieszająca ludzi i Zabawa raczej dla gości nie dla mnie

Mów co chcesz, ale nie musiałaś sie z nikim całowac z języczkiem. Trzeba było obrócić to w żart, dać buziaka w policzek i po sprawie

uwierz, że teraz bym tak zrobiła:) ale wtedy doznałam szoku :D zresztą nigdy więcej, więc nie ma o czym mówić :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obrączki slubne - na co zwracac uwagę?