Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:06:00

Witam dziewczyny wypisujcie najśmieszniejsze zabawy weselne! Mi osobiście najbardziej podobała się zabawa na weselu mojego brata, jak zostaje wybranych 6 osób z jednej rodziny i 6 z drugiej... każdy dostaje swój "przydomek" np. "król", "królowa" i czytana jest bajka. Poukładane krzesła na przeciwko siebie ale tak żeby bylo miejsce do przebiegniecia. Bajka zaczyna sie np:

Żył sobie kiedyś "król"- i ten król musi przebiegnąć wszystkie krzesła ze swojej rodziny na których siedzimy- i dalsza cześć.... i "królowa" i królowa to samo:d przy tym jest tyle śmiechu:D

a Wasza jaka jest ulubiona zabawa?

Mam weselu w maju i chce żeby było mnóstwo zabaw... bo taniec sie potem nudzi.. tym bardziej że moje wesele na sali zacznie sie już od 14.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:12:42

Ja też mam tą zabawę. Jeszcze:
- przerywnik podczas tańców - zabawa w pociąg, na każdej stacji inny taniec trzeba zatańczyć np. polka, polonez, cancan - zabawa ze zmiana marynarek na czas - kto urodził się np. w maju itp. to wstaje i pije kieliszek
- odpowiadamy na pytania zadawane przez członków orkiestry (albo odpowiedz ja albo ona na tabliczkach)


Popatrz sobie w necie. Dużo mozna znaleść zabaw. Też nie ma co przesadzac, bo zabawy szybko nudzą gości.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:15:45

A ja nie lubię takich rzeczy na weselach więc się nie wypowiem, bo nie będę mieć:P

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:16:30

też tego nie lubię ...

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:19:31

U mnie na weselu była fajna jak "ukradli" nam buty, podwiązki itp. To potem te os żeby dostać tam flaszkę musiały coś zrobić co im zespół wymyślił i tak dwóch szwagrów musiało tańczyć razem taniec erotyczny, koleżanka moja musiała tańczyć ze szczotką a dali jej taką krótką a ona wysoka był;) Szwagierka jeżdziłą na krześle a miał być to koń;) a druga usiała stanąć na krześle i zapiać Fajne to było a śmiechu przy tym co nie miara;D
Wiadomo trzeba zabawy też z umiarem robić to jest miły przerywnik ale tak 2 góra 3 nie więcej potem staje się to męczące.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:22 przez puma73.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:19:36

straszne to jest , jest ktoś kto nie robił tych beznadziejnych zabaw? bo jeszcze się nie spotkałam z takim weselem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:21:31

Nie lubię zabaw weselnych... zdecydowana większość z nich jest żałosna.
I z początku ie chcieliśmy żadnej.
Ale była tylko jedna, bo wydała nam się najlepsza.
I chyba to jedna z wersji tej, która podała perelka449, tylko, że nazywała się Wycieczka do Zoo. Potwierdzam wyszło rewelacyjnie z mnóstwem śmiechu :)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:24:11

Nie lubię takich zabaw bo to dla mnie żenada - jak te wszystkie obcałowywania się i zabawy o podtekście seksualnym, picie kielichów na zawołanie itd. Piszcie co chcecie ale ja na takie rzeczy odpowiadam nie bo to dla mnie wiocha. Niby zabawa ale ja nie chciałabym robić sobie wstyd po paru kieliszkach. W kwietniu wybieram się na taki wiejski spęd i szczerze aż mnie skręca na samą myśl.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:24:38

Cytat
puma73
U mnie na weselu była fajna jak "ukradli" nam buty, podwiązki itp. To potem te os żeby dostać tam flaszkę musiały coś zrobić co im zespół wymyślił i tak dwóch szwagrów musiało tańczyć razem taniec erotyczny, koleżanka moja musiała tańczyć ze szczotką a dali jej taką krótką a ona wysoka był;) Szwagierka jeżdziłą na krześle a miał być to koń;) a druga usiała stanąć na krześle i zapiać Fajne to było a śmiechu przy tym co nie miara;D
Wiadomo trzeba zabawy też z umiarem robić to jest miły przerywnik ale tak 2 góra 3 nie więcej potem staje się to męczące.

z tego co opisujesz wydaje sie to strasznie głupie, pewnie wyglądało śmiesznie ale mnie u mnie to raczej wywołuje ironiczny uśmiech

a tanieć erotyczny dwóch podpitych facetów to żenada...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:25 przez j_ulka.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:25:11

coś tam było z tą królową i królem, jeszcze były 4 koła i konie i czytana bajka i coś tam każdy musiał zrobić jak był jego przydomek wyczytany a jak nie zrobił to walił karniaka:D

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:26:30

Cytat
GothicLolita
Nie lubię takich zabaw bo to dla mnie żenada - jak te wszystkie obcałowywania się i zabawy o podtekście seksualnym, picie kielichów na zawołanie itd. Piszcie co chcecie ale ja na takie rzeczy odpowiadam nie bo to dla mnie wiocha. Niby zabawa ale ja nie chciałabym robić sobie wstyd po paru kieliszkach. W kwietniu wybieram się na taki wiejski spęd i szczerze aż mnie skręca na samą myśl.

nie na widzę wiejskich spędów !!
na szczęście u mnie nie będzie zabaw :)

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:27:29

Wycieczka do ZOO bekowa :D hahaa.
Byłam na weselu, ba! brałam udział w takiej akcji, że dostawało się majtki w rozmairze MEEEEGA wielkim :D Najpierw zakładała partnerka, i orkiestra zaczynała grac, czy nagle przestała to Majty ubierał partner :D Noo ubaw po pachy :D Brało udział 5 par :D .. i kto pierwszy :D

Lub raz tez taki konkurs widziałam, że było pare krzeseł, po czym co jakiś tam taniej jedno zabierano. I dj, krzyczał co potrzebuje, i dana osoba musiała mu to przynieśc. Rzeczy typu papier toaletowy, nawet była opcja że damski stanik ALE nie swój ! :D Laski biegały i prosiły o staniki żeby wygrac flaszkę hahahah :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:31 przez Kaja0.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:29:22

Cytat
GothicLolita
Nie lubię takich zabaw bo to dla mnie żenada - jak te wszystkie obcałowywania się i zabawy o podtekście seksualnym, picie kielichów na zawołanie itd. Piszcie co chcecie ale ja na takie rzeczy odpowiadam nie bo to dla mnie wiocha. Niby zabawa ale ja nie chciałabym robić sobie wstyd po paru kieliszkach. W kwietniu wybieram się na taki wiejski spęd i szczerze aż mnie skręca na samą myśl.
Się miastowa odezwała bo w mieście są jakieś inne wesela jakoś nie stwierdziłam nigdy różnicy między weselem miastowym a wiejskim...



Cytat
j_ulka
Cytat
puma73
U mnie na weselu była fajna jak "ukradli" nam buty, podwiązki itp. To potem te os żeby dostać tam flaszkę musiały coś zrobić co im zespół wymyślił i tak dwóch szwagrów musiało tańczyć razem taniec erotyczny, koleżanka moja musiała tańczyć ze szczotką a dali jej taką krótką a ona wysoka był;) Szwagierka jeżdziłą na krześle a miał być to koń;) a druga usiała stanąć na krześle i zapiać Fajne to było a śmiechu przy tym co nie miara;D
Wiadomo trzeba zabawy też z umiarem robić to jest miły przerywnik ale tak 2 góra 3 nie więcej potem staje się to męczące.

z tego co opisujesz wydaje sie to strasznie głupie, pewnie wyglądało śmiesznie ale mnie u mnie to raczej wywołuje ironiczny uśmiech

a tanieć erotyczny dwóch podpitych facetów to żenada...

no może dla Ciebie nikt jakoś nie miał z tego powodu niesmaku każdy się bawił. jak się jest sztywniakiem to tak jest...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:32 przez puma73.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:34:19

Cytat
puma73
Cytat
GothicLolita
Nie lubię takich zabaw bo to dla mnie żenada - jak te wszystkie obcałowywania się i zabawy o podtekście seksualnym, picie kielichów na zawołanie itd. Piszcie co chcecie ale ja na takie rzeczy odpowiadam nie bo to dla mnie wiocha. Niby zabawa ale ja nie chciałabym robić sobie wstyd po paru kieliszkach. W kwietniu wybieram się na taki wiejski spęd i szczerze aż mnie skręca na samą myśl.
Się miastowa odezwała bo w mieście są jakieś inne wesela jakoś nie stwierdziłam nigdy różnicy między weselem miastowym a wiejskim...

tu nie chodzi czy miasto czy wieś tylko chodzi o mentalność ludzi... nie każdego muszą cieszyć i zachwycać zabawy podpitych gości - durne zabawy typu macanie się po kolanach jakieś przepychanki tańce oblepiańce ze starą ciotką

napisałam że [pewnie wyglądało to śmiesznie

sztywniakiem nie jestem - bo co bo mnie nie śmieszy to co było na twoim weselu ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:36 przez j_ulka.

Wesele- zabawy weselne NAJLEPSZE!

09 mar 2012 - 15:36:26

No ale jest tak i się tego nie zmieni niikt nie zmusza do brania udziału w takich zabawach więc nie wiem o co chodzi

Cytat
j_ulka
Cytat
puma73
Cytat
GothicLolita
Nie lubię takich zabaw bo to dla mnie żenada - jak te wszystkie obcałowywania się i zabawy o podtekście seksualnym, picie kielichów na zawołanie itd. Piszcie co chcecie ale ja na takie rzeczy odpowiadam nie bo to dla mnie wiocha. Niby zabawa ale ja nie chciałabym robić sobie wstyd po paru kieliszkach. W kwietniu wybieram się na taki wiejski spęd i szczerze aż mnie skręca na samą myśl.
Się miastowa odezwała bo w mieście są jakieś inne wesela jakoś nie stwierdziłam nigdy różnicy między weselem miastowym a wiejskim...

tu nie chodzi czy miasto czy wieś tylko chodzi o mentalność ludzi... nie każdego muszą cieszyć i zachwycać zabawy podpitych gości - durne zabawy typu macanie się po kolanach jakieś przepychanki tańce oblepiańce ze starą ciotką

napisałam że [pewnie wyglądało to śmiesznie

sztywniakiem nie jestem - bo co bo mnie nie śmieszy to co było na twoim weselu ?

Nie chodzi mi o to że dlatego że Cie nie śmieszy to co było u mnie to jesteś sztywniakiem to mnie w sumie mało interesuje. Tylko chodziło mi o całokształt twoich wypowiedzi. Bo nie pisałam tu po to żeby wszyscy byli zachwyceni tylko po to że autorka pyta to napisałam co mi się podoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:41 przez puma73.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obrączki slubne - na co zwracac uwagę?