Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 16:55:58

Witam nie długo moja mam ma urodziny.
Nie wiem zupełnie co jej dać?
Doradzicie mi coś? Proooosze!
W zeszłym roku dostała dwa masaże :)

Każecie mi cos o niej napisać, no ale mama jak mama :)
Jest po 50 tce, lubi jeździć na wakacje :)

Proszę o konkrety a nie np. kup jej jakiś album podróżniczy, tylko jaki byście mogły polecić:)

Chciałabym jej dać coś na prawdę fajnego.

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:00:23

ja swojej na 40 urodziny planuje kupić złoty pierścionek i coś ładnego wygrawerować np. najukochańszej mamie
oczywiście liczę na to ze tata się dorzuci do prezentu;-)

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:03:21

moja mama ma urodziny 31 marca, do tego czasu coś wymyślę :-) przez ten czas poobserwuję wątek ;-) hehe

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:06:38

zaiste dobry pomysł pytać zupełnie obcych osób, z czego ucieszyłaby się Twoja mama.

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:24:50

Cytat
kachnagrubachna
zaiste dobry pomysł pytać zupełnie obcych osób, z czego ucieszyłaby się Twoja mama.



Nie pytam sie z czego ucieszy się moja mama.
Tylko o kreatywne pomysły z których wybiore cos co będzie jej sie podobać!

Pozdrawiam "miłą" koleżankę!
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 17:25 przez bessi.

zweryfikowana
Posty: 1.174
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:26:53

Ja mamie np. na 40 urodziny kupiłam pierścionek srebrny, bo lubi biżuterie i nigdy tego u niej nie jest za dużo :D

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:27:41

a może ładną filiżankę z porcelany, z talerzykiem? i do tego np jaką oryginalną herbate są takie dostępne w takich herbaciarniach, albo na all :)

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:30:07

Ja mam jutro urodziny i rodzinka od 2 miesięcy mnie molestowała co chciałabym dostać. W końcu zdecydowałam się na piękny obraz olejny "Maki" w starej złotej szerokiej, bogato zdobionej ramie. Zawsze o takim marzyłam i wreszcie będę go miała. Zaznaczam, że uwielbiam stylowe wnętrza i mój salon jest właśnie w takim stylu.
Może po prostu zapytaj mamę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 17:32 przez semiramida1.

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:32:34

z ta filiżanką dobry pomysł :)
Jak pytam mamę to ona mówi, ze nic nie chce, żebym nie wydawała pieniędzy bo ona wszystko ma



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 17:33 przez bessi.

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:50:36

Ja z siostrami zawsze kupujemy jej jakąś biżuterię, bo lubi i nigdy jej nie ma za dużo ;) ostatnio kupiłyśmy komplet z kryształków swarovskiego - bardzo jest zadowolona i kazała kupić sobie drugi. Poza tym lubi figurki- takie duże anioły nie wiem czy one są z gipsu czy z porcelany czy z czegoś jeszcze innego... albo perfumy ;) tego też nigdy za dużo! Powodzenia

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:53:24

Ja też się chetnie dowiem bo moja ma w połowie kwitnia, bardzo lubi jezdzic rowerem... moze cos polecacie?!:)

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 17:57:21

ja tym razem planuje mamie kupic, ogromne zdj mojego synka z puzzli, bo zawsze chciala miec wielkie w pokoju, ale zeby bylo trudniej niech to beda puzzle ktore razem ulozymy :) a tak poza tym to swojej mamie kupuje raczej praktyczne prezenty ost parowar, blender itp

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 18:03:15

Moja mama ma 51 urodziny 15.03 i chcę kupić jej albo ładnego kwiatka w doniczce (bardzo lubi) albo ciekawą książkę francuskiego autora,bo uczy francuskiego i interesuje się tym :)

Prezent dla mamy?

02 mar 2012 - 18:09:53

moze coś co mówiła że sobie kupi,a jednak pożałowała sobie?

Prezent dla mamy?

05 mar 2012 - 15:54:50

Niestety z moją mama nie chodze po sklepach wiec nie moge wyłapać co by chciała mieć ale pozalowala pieniedzy na to:/ A też z nią nie mieszkam, wiec jak wpadamy do niej na obiady to nie rozmawiamy o takich rzeczach:)

Narazie kupiłam jej książkę,
" Bądz młodsza za rok- Jak zachować zdrowie 50-latki na kolejne 30 lat i dłużej"
wydaje sie bardzo fajna z tego co ją poczytałam :)
A mam nadzieje, ze skorzysta chociaż z paru rad:)

Szukam dalej, bo jedna książka to za mało :)

Widziałam jeszcze w galerii takie stoisko z czekoladami i masami czekoladowymi, i te czekolady były takie duże i miały całe plasterki bananów, moreli i innych owoców, z prawdziwego kaka,
wiec może jej kupie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoracja auta co sadzicie?