Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 10 11 -->
niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:56:47

Cytat
rzodkiefffka
Cytat
skj2008
ja nie rozumiem jak można doprowadzić sie do rozmiaru 50 to po pierwsze a po drugie w żadnej nie będziesz dobrze wyglądać bo obojętnie co założysz to bedziesz poprostu wielka i gruba .. wybacz że tak bezpośrednio ..
szczupła i pusta jak bęben maszyny losującej przed zwolnieniem blokady

popieram.rzodkiefffka

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:57:27

Dół jeszcze w miarę w miarę...ale góra źle dobrana... może jakaś prostsza?

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:58:23

beznadziejna ta sukienka, pomysl o czyms stylowym!

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:58:43

jeśli masz masywne ramiona i plecy to je zakryj, jak się coś wylewa to widok jest nieciekawy.. zero draperii żeby dodatkowo się nie poszerzać. zgadzam się z 'madleen_86' piękne suknie :) nie rozumiem dziewczyn, które krytykują 'większe' kobiety , cieszcie się zatem, że Wy jesteście zdrowe i piękne i nie jeździjcie po innych.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:58:55

Cytat
elizkawwo
Kasiurek TY nie byłabyś w stanie dojrzeć tego prawdziwego piękna ;)
My jesteśmy zwykły motłoch, na dodatek w niewłaściwym rozmiarze.. ^^
a może i racja :)
ja już miałam wszystkie rozmiary ale najwięcej gadania było jak miałam te większe. każdy miał prawo wtedy mi coś chlapnąc. dlatego na takie teksty mam uczulenie dosłownie.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:58:55

[/left]

Cytat
jnkana
jak na razie to te "szczupłe" pokazują jakie są nadęte, perfidne, nietolerancyjne i wścibskie. ciekawe, która z tych "szczupłych" i wielce oburzonych ma nienaganną figurę...hmmm no dobrze, figurę może mają ok, ale charakter to już nie za bardzo...
jest takie powiedzonko, że z dużą pupą to można wejść wszędzie, ale z dużą buzią to już nie (oczywiście wyraziłam to powiedzenie w sposób bardziej kulturalny).

Co ja tu czytam. Puszysta - nieestetyczna?????? O_O Jak nie mozesz schudnac to lipa??? O_O przecież to jest jakaś dyskryminacja. Nie wierzę w to co widzę. Co za nadęte osoby to piszą. Same spójrzcie w lustro a później rad udzielajcie! Bycie wrednym w niczym nie pomaga a stawia autorki tych paskudnych opinii w złym świetle:) Bezczelnośc ludzka nie zna granic! Nie czytaj tych głupot. Znam świetnie wyglądające puszyste Panie/dziewczyny wygladają super codziennie, świetnie dobrany strój, zadbane dłonie i włosy.
A co do sukni ślubnej to nie wybieraj bezy tylko taką swobodnie opadającą bez kół/usztywnień a na pewno będzie super:) Trzymam kciuki:)

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:01:53

Cytat
kiciek1985
Cytat
kasia596
Cytat
skj2008
ja nie rozumiem jak można doprowadzić sie do rozmiaru 50 to po pierwsze a po drugie w żadnej nie będziesz dobrze wyglądać bo obojętnie co założysz to bedziesz poprostu wielka i gruba .. wybacz że tak bezpośrednio ..

za tą wypowiedz powinnas dostac ostrzezenie

też tak uważam. ja mam rozmiar 42-44 i dzięki takim ludziom jak ty czasem mam ochotę nie wychodzić na ulice bo źle się czuję, że jakaś ...brakuje mi kulturalnego słowa, spojrzy na mnie i pomyśli, że jestem wielka i gruba.


a przestan . Więcej ciała do kochania :) Trzeba patrzec na charakter :) a moim zdaniem kobiety w rozmiarze XXL sa to najmilsze i najcudowniejsze kobiety :)

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:02:09

Głupota innych ludzi po prostu mnie przeraża X_x
MY możemy gadać, ale to i tak nie zmieni ich - jakże chorego i niesprawiedliwego - światopoglądu..

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:02:32

Cytat
kiciek1985
Cytat
kasia596
Cytat
skj2008
ja nie rozumiem jak można doprowadzić sie do rozmiaru 50 to po pierwsze a po drugie w żadnej nie będziesz dobrze wyglądać bo obojętnie co założysz to bedziesz poprostu wielka i gruba .. wybacz że tak bezpośrednio ..

za tą wypowiedz powinnas dostac ostrzezenie

też tak uważam. ja również mam większy rozmiar i dzięki Tobie wiem, ze jestem wielka i gruba. a jeszcze ciężka i co tam napisałaś jeszcze?


ja tam uparta jestem i raportuje az dym idzie.

Autorko nie zwracaj uwagi na niemiłe komentarze.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:03:12

ale ja wcale nie uważam siebie za nieestetyczną tylko przykre sa słowa takich babsztyli, że uważają osoby większe niż 36 za wielkie i tłuste.

Cytat
kasia596
Cytat
kiciek1985
Cytat
kasia596
Cytat
skj2008
ja nie rozumiem jak można doprowadzić sie do rozmiaru 50 to po pierwsze a po drugie w żadnej nie będziesz dobrze wyglądać bo obojętnie co założysz to bedziesz poprostu wielka i gruba .. wybacz że tak bezpośrednio ..

za tą wypowiedz powinnas dostac ostrzezenie

też tak uważam. ja również mam większy rozmiar i dzięki Tobie wiem, ze jestem wielka i gruba. a jeszcze ciężka i co tam napisałaś jeszcze?


ja tam uparta jestem i raportuje az dym idzie.

Autorko nie zwracaj uwagi na niemiłe komentarze.

no i bardzo dobrze. wskoczyła taka się wyżyć bo jej biały ropny syf na czubku nosa dzisiaj wyskoczył.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 15:04 przez kiciek1985.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:07:33

mam podobny problem jak szafiarka90 :( Kiedys Pani w sklepie z moda slubna mi poradziła zeby zrezygnowac z sukienek typu takiego jak pokazala zdjecia szafiarenka90 a poszukac sukienki prostej a zarazem ładnej własnie tego typu jakie dała zdjecia rzodkiefffka :) Sukienka która optycznie wyszczupli a nie pogrubi... :) Powodzenia :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:07:40

dobra ja też uważam, że lepiej być szczupłym niż grubym i mówię to według swojego odczucia bo osobiście lepiej czuję się szczupła niż wtedy jak miałam parę kilo więcej po ciąży. Ale w życiu nie powiedziałabym innej kobiecie, że będzie brzydko wyglądać bo jest gruba. Autorka nie wstawiła nawet foto i kto wie? Może buzią nadrabia wszystko? Może jest proporcjonalna? Może ma "to coś", że jest ładna? Nie wszystkie grube kobiety są obleśne. Zdarzają się piękne puszyste. A tak swoją drogą co poniektóre tu krytykują tuszę, cieszą się, że sa szczupłe. A ja patrząc na ich twarze to już wolałabym wyglądać jak beczka niż mieć takie facjaty. To, że ktoś jest szczupły nie gwarantuje mu na starcie atrakcyjności. Ot tyle ode mnie.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:08:01

a moim zdaniem, poprzymierzaj... może się okazać że zakochasz się w sukni na którą byś nie spojrzała na wieszaku! ja mam rozmiar 44-46 i kupiłam kilka dni temu piękna princessę, tez mi odradzali a się okazało że wygląda wspaniale bo warstwy tiulu ukrywają tyłeczek i uda a gorset podkreśla talie :) :)

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:09:03

martischa od dziś facjata to moje ulubione słowo hahaha

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:10:28

Ja znalazłam na all taką w rozmiarze 50/52 i uważam, że pani młoda wygląda w niej ślicznie.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 15:13 przez anuskaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie w Rzesz sprzedac zloto ?