Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

50 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

Suknia ślubna dla puszystej

25 cze 2012 - 22:46:16

Mieszkam w okolicach RZeszowa woj podkarpackie
Proszę o jakies namiary na fajne sukienki slubne w rozmiarze 44-46
Pozdrawiam

Suknia ślubna dla puszystej

25 cze 2012 - 22:53:06

jeju glupie zdjecia!!!

Suknia ślubna dla puszystej

25 cze 2012 - 22:55:38

idz do salonu i poprzymierzaj rozne modele bedziesz wiedziala, czy ci dobrze, czy ci zle ;)

Cytat
Kasitom
Mieszkam w okolicach RZeszowa woj podkarpackie
Proszę o jakies namiary na fajne sukienki slubne w rozmiarze 44-46
Pozdrawiam

w rzeszowie jest salon niedaleko placu wolnosci, white lady tam znajdziesz rozmiary do 46



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-25 22:56 przez jolieetolie.

Suknia ślubna dla puszystej

25 cze 2012 - 23:05:01

Cytat
rzodkiefffka
moim zdaniem takie suknie są dla dziewczyn z nienaganną figurą. Dziewczyna w takim rozmiarze jak twój bezie w niej wyglądać jak wielka kula śnieżna!
skoro jesteś "puszysta" to po co nakładać na siebie takie tony materiału... gdzie tu logika... może coś takiego...

Zgadzam się, w takich sukniach powinnaś szukać, szczuplej i zgrabniej będziesz wyglądać.

Suknia ślubna dla puszystej

08 sie 2012 - 17:42:31

znalezienie sukni w rozmiarach dużych to nie lada problem:(
większość naładowana materiałami -ja upolowałam i teraz chce przekazać za bezcen suknie delikatną z muślinu-jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać
Suknia dla Pani puszystej z dużym biustem rozmiar 46-nawet do 50 bo jest świetna regulacja z tyłu
Biust musi być E
pozdrawiam
Jak nie widać zdjęcia suknia w mojej szafie-proszę obejrzeć:)



Suknia ślubna dla puszystej

19 sie 2012 - 12:12:26

ja również jestem troszeczke przy kości i raczej nie ubrałabym takiej sukienki. znalazłam fajna strone z SUKIENKAMI DLA PUSZYSTYCH. Mi osobiście podoba się cos takiego:
ww.morilee.com/Bridals/julietta/3114 (wpiszcie sobie jeszcze jedno "w" na samym początku ;)

Suknia ślubna dla puszystej

19 sie 2012 - 12:24:28

Nie każda z nas ma figurę modelki. Ale to nie znaczy, że nie możemy mieć sukni ślubnej, w której będziemy wyglądać najpiękniej na świecie. Sekret leży w wyborze modelu. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci znaleźć idealną suknię ślubną w rozmiarze XXL.

1 Zamiast oglądać ślubne magazyny i zastanawiać się, jak w ciągu tych kilku miesięcy, które pozostały do twojego ślubu, osiągnąć figurę modelek ze zdjęć, przejrzy portfolio profesjonalnych fotografów ślubnych (ich bazę znajdziesz w naszym Katalogu Firm). Oni fotografują prawdziwe panny młode o różnych figurach. Na tej podstawie zorientujesz się, w jakiej sukni ślubnej może być dobrze także tobie.
2 Najlepsze modele dla ciebie to tradycyjna księżniczka i suknia ślubna w kształcie litery A. Dobrze będziesz też wyglądać w klasycznych, prostych sukniach odcinanych pod biustem. Niestety suknie ślubne rybki zdecydowanie odpadają.
3 Im prościej tym lepiej. Pamiętaj, że wszystkie drapowania, cekiny i inne ozdoby w zbyt dużej ilości tylko pogrubiają.
4 Nie sugeruj się rozmiarami sukni ślubnych dostępnymi na miejscu w salonach. Do mierzenia udostępniane są zazwyczaj suknie ślubne w rozmiarze 38. Nie wpadaj w panikę, gdy się nie zapniesz. Suknia ślubna zostanie uszyta dokładnie na twój rozmiar.
5 Na zakupy wybierz się ubrana w bieliznę, którą zamierzasz założyć w dniu ślubu. Dobrze dopasowany gorset ukryty pod suknią ślubną naprawdę potrafi zdziałać cuda. Pamiętaj tylko, aby nie ściskać się na siłę, nie chcesz przecież zemdleć na własnym weselu.
6 Nie kupuj sukni ślubnej z nadzieją, że zdążysz zrzucić kilka kilogramów. To jedynie wprowadzi cię w niepotrzebny stres i pogrzebie radość ze ślubnych przygotowań.


I pamiętaj, że to ty w swojej sukni ślubnej masz się czuć najpiękniej na świecie, nie rezygnuj więc z marzeń!



Suknia ślubna dla puszystej

22 sie 2012 - 14:36:57

mądre słowa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie szpilki i dodatki??