Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

53 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

hej, w sobote ide do kumpla na parapetowke, co moglabym mu kupic do nowego mieszkanka?
macie jakies pomysly? eh ja jakos nie mam nigdy weny co do prezentow :/

<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 12:10 przez moderator.

może lampkę nocną ?
albo jakieś szklanki czy kufle do piwa. ;)
nie mam pomysłow. ;p

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

najlepiej spytaj sie czego najbardziej potrzebuje i wybierz cos z tej listy :)

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

tez pomyslalam o lampce nocnej:D

Cytat
kukficzek
najlepiej spytaj sie czego najbardziej potrzebuje i wybierz cos z tej listy :)

no wlasnie jest problem, pytalam sie o jego 'liste zyczen' to powiedzial, co kupisz bedzie dobre :/ eh no i jestem w czarnej pupie :p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Ja też niedługo będę szykować swoją parapetówkę i szczerze powiem, że nie była bym zadowolona z prezentów typu szklanki, czy lampka nocna...
Bo każdy ma swój gust i po swojemu urządza mieszkanie. Poza tym nie wszyscy lubią take zbieraniny, jeden kupi różowe kubeczki ktoś inny zielony zestaw do kawy... takie prezenty potem mogą być kłopotliwe dla obdarowanego.

Ale np butelka jakiegoś dobrego alkoholu do domowego barku zawsze się przyda. Ewentualnie można np sprezentować jakiś kupon upominkowy do wybranego sklepu np z wyposażeniem, wtedy każdy sam sobie wybierze coś do domu.
Jeśli ktoś lubi kwiatki można kupić jakiś ciekawy kwiatek w doniczce, choć nie wszyscy też preferują takie prezenty.

Chyba, że ktoś potrzebuje wszystkiego, to wtedy można kupić te wspomniane kubeczki....

Kup mu plakat Marlyn Monroe i wsadź w dużą antyramę ;)Albo jakaś sexy babkę ;d

Zalezy jaki chłopak ma styl ;d

kup jakis fajny zegar

cos czuje ze jak kupie jakis trunek, to spozyjemy go na tej wlasnie imprezie hehe

Hej :)
Wybieram sie dzis do kolezanki, pierwszy raz na kawe po przeprowadzce do swojego juz mieszkania i nie pasuje isc z pustymi rekoma dlatego tez chcialabym zapytac, co moglabym dac, cos niedrogiego najlepiej :P
Jakies pomysly ?

Może jakąś ozdobę do mieszkania,ozdobną poduszkę,obrazek,ramkę na zdjęcie, tylko pasowało by znać styl i wystrój.. Albo jakąś ładną filiżankę ze spodeczkiem lub 2 jak mieszka z facetem,może jakąś aromatyczną herbatę ładnie zapakowaną :)

Alkohol żeby mieli czym oblewać :)

Najlepiej jakąś pierdółkę do mieszkania:)
Mój brat niedawno robił parapetówkę i dostali zasłonki,kilka takich większych kwiatów,obraz na ścianę:) My kupiliśmy mu taki wielki świecznik (maja bzika na punkcie różnych zapachowych świeczek) do którego do środka wkłada się takie maleńkie i daje to fajny efekt:)
Radziłabym właśnie coś takiego:) Albo butelkę dobrego winka czy innego alkoholu:)

Cytat
ecri16
Może jakąś ozdobę do mieszkania,ozdobną poduszkę,obrazek,ramkę na zdjęcie, tylko pasowało by znać styl i wystrój.. Albo jakąś ładną filiżankę ze spodeczkiem lub 2 jak mieszka z facetem,może jakąś aromatyczną herbatę ładnie zapakowaną :)

O to też świetny pomysł-zestaw jakichś filiżanek czy kubków:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 09:51 przez Hooney_M.

ja bym kupiła winko :):):):)

A ja nigdy nic nie dostalam,chociaz ja dawalam wszystkim,a jak pozniej oni przyszli to z pustymi rekami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUKNIA ŚLUBNA