bardzo duzo pomysłów na kwaitki i wazony i lampki nocne , nie zapominajcie ze to facet . jakis braz przynoszacy szczescie lub kufel lub kieliszki , cos meskiego

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
agajaaga
Obraz Żydka z kasą, najlepszy prezent na nowe mieszkanie
to jest to . zyda trzeba podarowac ...;)

Nie chcialabym dostac kwiatów (nie umiem i nie lubię sie nimi zajmować), wazonow ani ramek, bo ciężko trafic w gust, a juz na pewno nie chcialabym plakatów w antyramie. Jeśli nie bardzo Ci zależy to kup zestaw recznikow w neutralnym kolorze i scierek kuchennych albo alkohol i proste kieliszki. Jeśli to jakiś ważny kolega to możesz się trochę bardziej i wysilic i dać mu coś, co będzie mu potrzebne ale może na to nie wpaść, np. Waga kuchenna, pojemniki z miarami cieczy i gramów, dobry nóż szefa kuchni, wypasiona patelnie, silikonowe rękawice, jeśli facet lubi piec to może stolnicę albo porządny wałek? A jeśli nie to skomponuj zestaw najważniejszych środków czystości: cif, domestos, proszek do prania, płyn do plukania, pronto i scierki z mikrofibry do kurzu itd. Zapakuj w wiadro od mopa+oczywiście mop i juz masz prezent:)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Zestaw świeczek, komplet filiżanek, dzbanek, karafka plus winko to są zawsze dobre pomysły :) Na ostatnią parapetówkę wybrałam stoper do drzwi ze sklepu <moderacja> w kolorze zbliżonym do wystroju domu.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-02 08:55 przez moderator.

Ja zazwyczaj na takie okazje kupuje coś co będzie ładnie pasowało do wnętrza, a jednocześnie będzie przydatne, a nie rzucone gdzieś w kąt ;) Ostatnio mojej przyjaciółce na nowe mieszkanie kupiłam po prostu czajnik elektryczny ;) Ja osobiscie nie wyobrażam sobie życia bez czajnika i ona także ;) postawiłam na ten <moderacja> ! na prawdę jest wart swojej ceny ! pasuje idealnie do jej wnętrza i jest przydatny ;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-18 20:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 15/5

Dobrze jesli prezent związany jest z nowym mieszkaniem. Zwyczajowo właśnie coś takiego się daje.Polecam

kwiatek doniczkowy
poduszke z jakimś fajnym napisem Jak tu
obrazek na ścianę

A jak nie macie już zupelnie żadnego pomysłu to po prostu alkohol. Alkohol zawsze się sprawdzi!

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:10 przez moderator.

Ja bym wykradła właścicielom mieszkanka jakiejś zdjęcie z jajem i zrobiła z niego obrazek na płótnie. Wpisz w google ‘fotoobraz dla wymagajacych’ to ci wyskoczą fajne opcje :D

Ja pewnie celowałabym w jakiegoś kwiatka - obowiązkowo, alkohol, ozdobę na ścianę typu zegar, obraz i polecam też zastanowić się nad koszem upominkowym, miły prezent. Ostatnio zamawiałam coś takiego dla teściowej, a tutaj masz firmę, która ma świetne kosze: <moderacja>

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-19 21:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Bezpieczną opcją są roślinki. Coś, co nie wymaga specjalistycznej wiedzy, nieustannego podlewania i dużej przestrzeni z pewnością sprawdzi się jako prezent na parapetówkę. Może być to na przykład jakiś fajny kaktus ( sama mam kolekcję kaktusów na parapecie w kuchni i uwielbiam). Amatorom zdrowej i aromatycznej kuchni wielką radość sprawi nawet zestaw świeżych ziół w estetycznych doniczkach.

Jesli chciałabyś podarować coś materialnego to moze dobra opcją bedzie forma do pieczenia ciasta? Nie taka aluminiowa, ale porządna silikonowa czy metalowa?

Są mężczyźni, którzy uwielbiają gotować i taki z pewnością będzie zachwycony jakimś kuchennym gadżetem. Zwłaszcza, że na początku mieszkania kuchnia posiada zwykle same podstawy. Świetnym pomysłem na prezent parapetówkowy jest japoński nóż szefa kuchni - te noże są naprawdę dobre i niezwykle efektowne. Jeśli nie wiesz, który wybrać warto zajrzeć do tego artykułu https://hamono.pl/pl/blog/porady/noze-kuchenne-na-prezent-jakie-wybrac, choć ja osobiście polecałabym ręcznie kuty nóż Takeshi Saji. Prawdziwy majstersztyk!

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-01 22:27 przez BigBet.

Zgadzam się że roślinki są najbezpieczniejszą opcją na parapetówkę :) no i alkohol ;)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 10/5

Najlepiej zapytać co potrzebneabo bon do jakiegoś konkretnego sklepu.
A z takich rzeczy które my nie dawno dostaliśmy i jesteśmy zadowoleni to miseczki na przekąski , okrągla deska na przekąski, lampki do wina, patelnia WOK, patelnia do naleśników, mikser , blender, lampki do wina te większe, zestaw ręczników No i vouchery.

Vouchery dostaliśmy do sklepu Domownia, z czego się ucieszyłam bo wiele razy robiłam tam zakupy i byłam zadowolona z jakości oferowanych rzeczy.
https://domownia.pl/kategorie/sypialnia/tekstylia/posciel-bawelniana
Zerknij sobie sama.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-29 13:34 przez loenila.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

No własnie zastanwiam sięd na prezentem dla gospodyni, która teoretycznie nie potrzebuje niczego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół weselny